9:5

konec (1:1, 3:3, 5:1)

11.02.2018, 16:00 • SH Jižní Město • 19. kolo • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (17:51:39)
Je tu konec! Favoritky z Chodova si pohlídali závěr dnešního utkání a odváží si tři body. I tak je nutno podotknout, že to neměli dnes ale vůbec jednoduché. Hostující hráčky hrály velice dobrý florbal, avšak špatný výkon v obraně zapříčinil, že si ze zápasu odnáší devíti gólový příděl.

59:37

Chodov právě vstřelil branku!
Řepková uklízí míček do prázdné brány zvyšuje na 9:5. Asistence: Bez asistence

59:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

58:59

Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Gabriela Tožičková – 2 minuty, Sekání).

58:50

Bude se vylučovat na straně domácích!

58:32

Hosté to ještě zkouší v šesti.

57:56

Je rozhodnuto! MARTINA ŘEPKOVÁ uklidila míček do prázdné brány a je jasné, kdo si z dnešního zápasu odnese tří bodový zisk. Asistence: Plášková

57:30

O míček ale rychle přichází. Zbývá něco málo přes dvě minuty a hráčky Chodova mají míček na svých holích.

57:13

Omelková zůstává na střídačce a Bohemians jdou do šesti hráček v poli!

57:13

Oddechový čas pro hosty.

56:18

Kellovská byla zastavena jednou z obránkyň hostí.

55:19

Střela Císařové neměla dostatečnou razanci, a tak si s ní Ranochová poradila.

54:15

Nejspíš nebudeme svědky závěrečného tlaku Bohemians, jelikož domácí hráčky hrají na míčku a nevypadá to, že by se mělo v následujících minutách změnit.

53:02

GABRIELA TOŽIČKOVÁ zasadila tvrdou ránu do nadějí Bohemians na bodový zisk v dnešním utkání! Její střela rozvlnila síť v bráně Bohemians a upravuje skóre na 7:5. Asistence: Nosková

51:50

Zvoní tyč! Velké štěstí Chodova!

51:30

Kellovská zakončovala ze zajímavé pozice, její střela ale pouze proletěla kolem levé tyče.

9:5

Branky a nahrávky: 20. Krauskopfová, 23. Řepková (Vrátná), 31. Urbánková (Řepková), 35. Kellovská (Urbánková), 49. Plášková (Kellovská), 50. Frantíková (Řepková), 54. Tožičková (Nosková), 58. Řepková (Plášková), 60. Řepková – 15. Kadidlová (Bočanová), 24. Císařová (Divišová), 34. Kadidlová (Kalecká), 38. Divišová (Loudová), 45. Kadidlová

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Tožičková, Kellovská – Urbánková, P. Beránková, Lacková – Jůzová, Peštová, Klímová – Řepková, Plášková, Frantíková – Preisslerová, Kellovská, Nosková – Krauskopfová, Tůmová, Svačinová – Vrátná.

FbŠ Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Šindelářová, Císařová, Nguyenová, Nová, Loudová, Andrlová, Hnátová, Divišová – Cukrová, Reischlová, Kadidlová – Poláková, Kalecká, Neubergerová – Zlámalová, Heráková, Bočanová.

Rozhodčí: Kostinek – Reichelt Martin