11.02.2018, 22:00 • American Airlines Center, Dallas • Jan Prošek

Tipsport: 1.68 4.23 4.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Hanzal (DAL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:41
Radek Faksa (DAL) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:19 (02:52:02)
1. Reid Boucher (VAN) 2+0
2. Jake Virtanen (VAN) 1+1
3. Jacob Markström (VAN) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
Hostující celek vyhrává tento zápas naprosto jednoznačně 6:0 a získává po přesvědčivém výkonu body do tabulky. Naopak Dallas mnoho hokejové krásy nepředvedl. Reid Boucher zaznamenal dva góly.

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry.

58:30

Domácí se musí bránit, John Klingberg se položil do střely Bena Huttona.

58:18

Esa Lindell zblokoval projektil, který vyslal Brandon Sutter.

58:00

Dvě minuty před koncem třetiny je hra přerušena pro domácí postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:30

Stephen Johns výborně zastavil akci hostujícího celku, do zakončení se díky jeho zákroku Henrik Sedin nedostal.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:42

Darren Archibald se položil do střely, kterou vyslal Dan Hamhuis. Akce domácích tak končí.

56:17

Kari Lehtonen kryje ránu ze střední vzdálenosti, zkoušel to Troy Stecher od modré čáry.

55:55

Ben Hutton od modré čáry minul branku.

55:10

Jason Spezza se propracoval do zakončení, ale jeho nepříliš výrazná rána nebyla problémem pro brankáře.

54:40

Hra je přerušena, brankář hostujícího celku musel zasahovat proti střele Tylera Seguina.

54:30

Brandon Sutter dobruslil kotouč, zakázané uvolnění se nepíská.

54:00

Šest minut hry zbývá ze třetí třetiny.

53:40

Dan Hamhuis rozehrává od své branky, ale jeho přihrávku ve středním pásmu zastavil soupeř.

0:6

Branky a nahrávky: 3. Boucher, 12. Virtanen, 14. Vanek (D. Sedin, H. Sedin), 25. Horvat (Boeser, Edler), 35. Boucher (D. Pouliot, Virtanen), 48. Gudbranson (Archibald, B. Sutter)

Dallas Stars: Bishop (25. Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Honka, Johns – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, D. Shore – Roussel, Faksa, Pitlick – Elie, Hanzal, B. Ritchie.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Virtanen – Eriksson, B. Sutter, Vanek – Boucher, Archibald, Dowd.

Rozhodčí: Furlatt, Pochmara – Knorr, Murphy

Diváci: 17 889

02:14 VAN 0:1 Boucher
11:38 VAN 0:2 Virtanen
13:27 VAN 0:3 Vanek (D. Sedin, H. Sedin)
13:52 VAN 2 H. Sedin, podražení