2:6

konec (1:2, 0:4, 1:0)

18.01.2018, 16:15 • Skupina B • Lukáš Chuchválek

To je z mé strany vše. Nashledanou. (18:30:11)
Poslední třetina se dohrávala, takže hra neměla už moc tempo a Boleslav upravila na konečných 2:6. K vidění však byla i krátká bitka mezi Zajíčkem a Handlem. Toto utkání tedy končí jasným vítězstvím Zlína a pro Boleslav to znamená další neúspěch a prodloužení šňůry proher.

59:45

Zajíček se Simonem se zakousli v brankovišti do gólmana, kterého snad i překonali, ale puk mu z výstroje vypadl těsně vedle tyčky.

58:59

Hašlar pálil od kruhu z ostrého úhlu. Šarman se nenechal překvapit a zacpal prostor u tyčky.

57:22

Ke konci přesilovky i po ní jsme viděli několik ran zblokovaných bruslemi.

57:14

56:02

Po zlínské ráně od modré se domácí osvobodili vyhozením přes všechny čáry.

55:14

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Přenosil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:50

Ani jeden celek v současné době nedokáže ohrozit bránu soupeře.

52:27

Hosté reagují zvýšenou aktivitou. Nejsou však přesní.

51:56

Rozlítaný hokej vyhovuje Hašlarovi, který sám před bránou ohrozil Šarmana, jenž si však kotouč nenechal projít do sítě.

50:43

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Simon na modré zachytil soupeřovu rozehrávku a domácí ujeli v šanci tří na nikoho! V této situaci však Šarman zázračně tělem vytěsnil kotouč mimo brankoviště, ale domácí ho pak zachytili, Simon nahrál k protější tyči na TOMÁŠE DLASKA, jenž upravil na 2:6. Asistence: Michal Simon.

48:56

Hraje se nadále pět na pět.

48:56

Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Zajíček – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Handl – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

48:56

Jakub Zajíček se u mantinelu vrhl na svého soupeře Handla a byla z toho bitka, kdy ho kravatou srazil k ledu.

47:30

Boleslav držela útočné pásmo, nedařilo se vůbec střílet.

45:34

Chludil to zkusil od kruhu, Krinwald kryje jeho pokus výstrojí.

44:04

Nepřesné přihrávky kazí domácím jejich šance.

2:6

Branky a nahrávky: 20. Zajíček (Simon, Ďurač), 51. Dlask (Simon) – 4. Hrazdíra (Bachánek), 14. Frömel (Bachánek), 25. Kopčil (Mikulík), 26. Riedl (Dluhoš), 35. Riedl (Bednařík, Bachánek), 36. Mikulík (Prokeš, Bachánek)

BK Mladá Boleslav: Hradiský (35. Krinwald) – Kredba, Sommer, Křepelka, Přenosil, Rajgl, Holoubek – Závora, Zajíček, Sluka, Bartoň, Plíšek, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďurač, Haas, Simon

Berani Zlín: Šarman (Lekeš) – Šindelek, Hoferek, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdíra, Martinec, Bachánek, Macík

Rozhodčí: Bernat – Grundler, Serbus

03:33 ZLN 0:1 Hrazdíra (Bachánek)
08:18 MBL 2 Křepelka, nedovolené bránění
13:10 ZLN 0:2 Frömel (Bachánek)
19:28 MBL 1:2 Zajíček (Simon, Ďurač)
21:44 ZLN 2 Forman, podražení