KHL

HC Dinamo Minsk – Red Star Kunlun

1:3

konec (0:1, 1:2, 0:0)

18.01.2018, 17:30 • Minsk Arena • Jan Prošek, Karel Milec (@KarelMilec), Marek Jašek

Tipsport: 1.88 4.05 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je konec tohoto utkání. V závěrečném dějství fanoušci nebyli svědky žádné branky, ale šanci vůbec nebylo málo! Po necelých pěti minutách střílel MArc-Andre Gragnani, ale mířil pouze kolem levé tyče. Výborný výkon v poslední třetině převedl hostující brankář Magnus Hellberg, Kunlun i díky němu dnes získává tři body a v tabulce se posunul na jedenácté místo. Dynamo Minsk už ztrácí celkem 12 bodů na osmý Čerepovec a postup do vyřazovací části je tedy daleko. To je z dnešního přenosu vše, přeji pěkný večer. (19:58:57)

59:05

Domácí už nemají co ztratit a rozhodli se k hře bez brankáře!

57:50

Minsk se drží v útočné třetině a snaží se dostat k nějakému pořádnému zakončení, jejich snahu překazil Kyle Chipchura, který poté odjel vystřídat.

56:55

Taylor Beck se sice dostal k puku, ale už neměl sílu na to, aby s ním udělal něco světoborného a velice rychle o kotouč přišel.

55:33

Dinamo už nemá moc času na to, aby s výsledkem něco udělal a hráči už páli z každé vzdálenosti, zatím ale ovoce nenese.

54:40

Denis Osipov dokonale přečetl soupeřovu rozehrávku a dostal se do zakončení, jeho rána ale neměla gólové parametry a brankář se moc nezapotil.

53:52

53:25

I přesto, že domácí jsou v početní výhodě, tak si vlastně nevypracovali žádné přímé ohrožení branky a děal jim problém vůbec získát útočné pásmo.

51:52

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., podražení).

51:30

Tohle byla zřejmě největší tutovka hostující celku v třetí třetině! Joonas Järvinen vyjel ze své střídačky a takřka okamžitě se dostal do samostatného úniku! Brankář Jhonas Enroth ale drží naděje svého týmu a zasáhl skvěle svou lapačkou!

51:19

51:00

Marc-Andre Gragnani tentokrát přenechal střelu Jacku Skillemu, který rovněž nebyl úspěšný, jeho rána bekhendem letěla kolem levé tyče.

49:58

Po dlouhé kombinaci se ke střele nakonec odhodlal Marc-Andre Gragnani, ale brankář Magnus Hellberg měl dobrý výhled a tento pokus zlikvidoval.

49:25

Domácí tým bude mít šanci vstřeli kontaktní branku z přesilové hry, uvidíme, co z toho nakonec bude.

49:19

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., sekání).

48:10

Alexandr Kitarov se poměrně snadno dostal až do útočného pásma, kde mu ovšem dal ostrý direct jeden z obránců a útočník se bude muset vzpamatovat.

47:40

I hosté na sebe upozornili. Nikita Chlystov se zničehonic dostal k puku a vůbec nic nevymýšlel, jeho rána z první ale nemířila mezi brankovou konstrukci.

1:3

Branky a nahrávky: 37. Fontaine (Korobov, Gragnani) – 4. Brulé (Blacker), 38. Kane (Yip, Vorobej), 39. Chipchura (Brulé)

HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Děnisov, Gragnani, D. Osipov, Korobov, Lisovec, Chenkel, Znacharenko, A. Volkov – Skille, Q. Howden, Fontaine – An. Stěpanov, Kovyršin, Bujnickij – Linglet, Kitarov, Šarangovič – Drozd, Karaban, Pavlovič.

Red Star Kunlun: Hellberg (Skrynik) – Graborenko, Järvinen, Blacker, A. Kulda, Pereťagin, N. Chlystov, Vorobej – Brulé, DeFazio, Beck – Yip, Lessio, Kane – Ponikarovskij, Chipchura, Rissanen – Lebeděv, O'Donnell, Lockhart.

00:36 KUN 2 Järvinen, hrubost