konec (0:0, 0:0, 0:1)

18.01.2018, 16:00 • Lada Arena • Michal Raška

Tipsport: 3.2 4.2 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:26:56)
Je konec. HK Sibir Novosibirsk si nakonec odváží všechny tři body, ovšem Lada dnes byla více než vyrovnaným soupeřem. V 58. minutě měli hosté další přesilovou hru, ve které vystřelil Patrik Zackrisson a puk skončil za zády Lazušina. Český brankář Alexander Salák si tak připisuje v dnešním utkání nulu.

59:42

Trenér domácího týmu Artis Abols se velmi rozčiluje, ale rozhodčí své rozhodnutí nezmění.

59:42

Vyloučení v týmu Lada Toljatti (Sergej Soin – 5 min., sekání).

59:42

Gleb Zyrjanov nyní leží na ledě a rozhodčí bude vylučovat domácího hráče na pět minut. To už je velmi složitá situace pro Ladu.

59:28

Salák teď musí být hodně v pozoru, jelikož střely Lady jsou velmi nebezpečné.

59:08

V dobré střelecké příležitosti se ocitli nyní domácí, ale puk do brány nešel.

59:04

Oddechový čas pro domácí.

59:04

Zakázané uvolnění hostů.

58:56

Nyní už je Alexandr Lazušin na střídačce a Lada to zkouší v šesti hráčích!

58:25

Alexandr Lazušin už se hlásí o střídačku, ale zatím zůstává stále v bráně.

57:54

Nyní se bojuje o puk v pásmu Novosibirsku, ale nakonec ho získali hosté.

57:02

57:02 Patrik ZACKRISSON - 0:1

57:02

Sibir právě vstřelil branku!
A je to gól! Přece jen jsme se dočkali branky v základní hrací době a Alexandr Strelcov si teď určitě sype popel na hlavu. PATRIK ZACKRISSON vypálil ránu, kterou Alexandr Lazušin neviděl nejlépe a puk skončil za jeho zády. Novosibirsk tak nakonec využil jednu z mnoha přesilových her a jde do vedení 1:0.