konec (11:17)

14.01.2018, 16:00 • sportovní hala TEZA Hodonín • 13. kolo • Tomáš Kučera

Tipsport: 4.7 11.0 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HK Hodonín – SHK Veselí n.M. 25:39 (11:17)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 8/6, Kalinová 4, Gätnerová 3 – Olšovská 8/2, Šustková 7, Novotná 5. Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška. Sedmimetrové hody: 6/6 – 2/2. Vyloučení: 3:6. (17:25:58)
Utkání skončilo drtivým vítězstvím Veselí nad Moravou 25:39. Domácí hráčky držely krok s Veselím jen ze začátku první půle, poté už otěže zápasu převzaly svěřenkyně kouče Hudáka, které postupně navyšovaly stav zápasu. V polovině druhého poločasu už dával při rozhodnutém skóre lodivod Hudák šanci hráčkám z lavičky a nechal odpočinout opory týmu. Panenky si tak připsaly povinné vítězství a do tabulky si připíšou dva body.

Konec zápasu. (25:39)

60

Tak diváci se nakonec 40 branek ze strany Veselí nedočkali. (25:39)

60

Višňovská dává pravděpodobně poslední branku střetnutí. (25:39)

59

Kalinová prudkým nápřahem překonala Hřebejkovou. (24:39)

58

Zemčiková dává branku Veselí, které je jednu branku od 40 vstřelených gólu. (23:39)

57

Proti Novákové dobře zasáhla Hřebejková. (23:38)

57

Jadamíková dává po delší době branku Hodonína. (23:38)

56

Žáčková přidává další branku na straně Veselí. (22:38)

55

Kateřina Slováková dává branku Veselí, uvidíme dnes 40 branek v síti Hodonína? (22:37)

55

Sabina Kutálková dává branku Veselí, za hosty nyní diváci vidí na palubovce hráčky z lavičky. (22:36)