konec (13:12)

14.01.2018, 17:00 • 13. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.95 7.5 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:10:34)
Je dobojováno! Zora do utkání vstoupila lépe a brzy vedle o pět branek. Poté Zlín přidal a zaznamenal šňůru 7:0. Do kabin šly domácí hráčky s jednogólovým vedením. Olomouci vyšel vstup i do druhé poloviny a měla navrch, zlínské házenkářky však dokázaly šest minut před koncem srovnat. Poté hostující hráčky odskočily na dvě branky, což se ukázalo jako klíčové!

Konec zápasu. (26:28)

60

Přešlap brankoviště! Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto, do konce zápasu už zbývá jen pár vteřinek. (26:28)

60

Zora v poslední minutě opět odskakuje, Gajdošíková dostala spoustu prostoru, poté skórovala z šesti metrů! (26:28)

59

Výborně to udělala Hubová, která z nějakých osmi metrů zamířila přesně do šibenice! (26:27)

59

Žlutá karta pro realizační tým DHK Zora Olomouc. (25:27)

59

Nesmírně šťastná branka, ale i ta se počítá! Autorem tohoto gólu Fryčáková. (25:27)

58

Olomouc teď nikam nepospíchá, rozhodčí však zvedají ruce, Zora musí zakončovat! (25:26)

58

Sehrávka do levého křídla, následné zakončení, které směřovalo na bližší tyčku, skončilo vedle, to je obrovská škoda pro domácí celek! (25:26)

57

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová). (25:26)

57

Jedna z olomouckých hráček hrála v brankovišti, možnost na srovnání pro domácí tým! (25:26)

56

Vyloučení v týmu HC Zlín (Andrea Očadlíková). (25:26)

56

Domácí tým se prosadit nedokázal, teď se bude muset spoléhat na obranu! (25:26)

55

Olomouc rychle rozehrála, její akce skončila brankou, Zora tak zase vede! (25:26)

54

Drama pokračuje, Kolářová trefila přesně do šibenice a srovnala! (25:25)

54

Rozhodčí přerušují hru, míč pro domácí Zlín, který už směřuje do postupného útoku. (24:25)

53

Hostující lavička si vyžádala čas na poradu, do konce zbývá něco málo přes sedm minut! (24:25)

53

Dlouhý výhoz na Polomíkovou, která se dostala do samostatného úniku. Ten přetavila v branku! (24:25)

52

Olomoucké házenkářky dostaly teď spoustu prostoru a opět vedou o dva góly! (23:25)

51

Zlín se dotahuje znovu na jednu branku, opět to byla Hubová! (23:24)

51

Rychlá házená pokračuje, na druhé straně se prosazuje (22:24)

50

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Vendula Hubová).
(22:23)

50

Rozhodčí pískají sedmičku pro domácí celek, čas však nepřerušují! (21:23)

49

Olomouc rychle rozehrála, celá akce skončila brankou Salašové! (21:23)

49

Dlouhá přihrávka, následně snadná branka, Zlín dramatizuje vývoj! (21:22)

48

Sehrávka na Baumbachovou, která střílela na bližší tyčku! (20:22)

47

K odraženému míči se na brankovišti dostala Jansová, která dokázala skórovat! (19:22)

47

Olomouc se v oslabení nemůže dostat k zakončení, rozhodčí už zvedají ruku. (19:21)

46

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (19:21)

46

Zora má ale Jansovou, která po přihrávce znovu zakončovala. A znovu úspěšně! (19:21)

45

Zlín se dostal do přečíslení, které končí devatenáctou brankou! (19:20)

44

Benedíkovou teď zastavila levá tyčka její branky, domácí brankářka rychle rozehrává! (18:20)

44

Olomouc se v tuto chvíli na útočné polovině trápí, obrana domácích házenkářek působí pozorně. (18:20)

43

Podstřel Baumbachové nakonec skončil až za zády hostující gólmanky! (18:20)

43

Odpískán průraz, Zlín tak dostává dobrou příležitost na další snížení! (17:20)

42

Vlková se výborně prodrala obranou soupeře a dokázala se prosadit! (17:20)

42

Kubáčková si všimla prázdné branky soupeřek, hostující hráčka poté zamířila přes celé hřiště naprosto přesně! (16:20)

41

Jansová se rozehrála k výbornému výkonu, znovu dokázala skórovat v pádu! (16:19)

41

Vypadalo to na sedmičku pro Olomouc, nakonec z toho bude pouze další útok pro Zoru. (16:18)

40

Výborná kombinace hráček ve žlutých dresech, celé akci chybělo jen přesnější zakončení! (16:18)

40

Dvouminutové vyloučení bylo ze zrodu celé akce, míč tak pro domácí házenkářky. (16:18)

39

Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková). (16:18)

39

Jansová opět splnila svou roli pivotky a přidala další branku Olomouce! (16:18)

38

Diváci se určitě nenudí, sledujeme výbornou házenou, jeden úspěšný útok střídá ten druhý! (16:17)

38

Nygrýnová si doběhla až na brankoviště, poté se prosadila snadnou střelou! (16:17)

37

Podstřel Kubáčkové, domácí gólmanka šla na špatnou stranu! (15:17)

36

Ševčíková teď trefila přesně do šibenice, hostující brankářka bez šance! (15:16)

36

Sehrávka na pivota, Jansová byla faulována, přesto dokázala skórovat! (14:16)

35

Olomouc rychle rozehrála, Gajdošíková vrací Olomouci těsné vedení! (14:15)

35

Do proskoku se dostala Kolářová, která si proti hostující brankářce věděla rady! (14:14)

34

To mohla být další snadná branka pro Zoru, parádní zákrok ale předvedla Benedíková! (13:14)

34

Gajdošíková napřáhla z nějakých osmi metrů a trefila přesně k zemi! (13:14)

33

Nový útok pro hráčky ve žlutých dresech, blíží se závěr třetí minuty. (13:13)

32

Parádní bloky ze strany Olomouce, Zlín musí velmi rychle zakončovat! (13:13)

32

Rozhodčí pískají a přerušují hru, domácí celek zůstane u balónu. (13:13)

31

Výborná sehrávka do pravého křídla, Salčáková se prosadila z velmi těžkého úhlu! (13:13)

31

První útok patřil Zlínu, který však chyboval v rozehrávce a o míč přišel. (13:12)

31

Začal druhý poločas. (13:12)
Úvodní třicetiminutovka je za námi, Olomouc sice po šestnácti minutách vedla o pět branek, do kabin však odchází s jednobrankovým mankem. Uvidíme, co nám přinese druhá půle.

30

První poločas skončil. (13:12)

30

Kubáčková trefuje i se štěstím, závěrečný útok bude patřit domácím. (13:12)

30

Hosté hrají v plném počtu, do konce prvního poločasu už zbývá necelá minuta. (13:11)

29

Polomíková dostala dobrou přihrávku a postupovala sama na hostující branku, ovšem neuspěla! (13:11)

29

Rozhodčí píská faul, Olomouc s rozehrávkou příliš nepospíchá, za malou chvíli bude muset zakončovat. (13:11)

28

Několik přihrávek, poté střela Ševčíkové, která se od tyče odrazila do branky! (13:11)

27

Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Martina Salčáková). (12:11)

26

Olomouc se prosazuje po téměř deseti minutách, Kubáčková se prosadila z devíti metrů! (12:11)

26

Devět minut už čeká Zora na vstřelenou branku, od sedmnácté minuty má Zlín šňůru 7:0! (12:10)

25

Kříčková postupovala sama na branku, domácí hráčka se nemýlila! (12:10)

25

Před malou chvílí Zlín prohrával o pět branek, po gólu Hubové už zase vede! (11:10)

24

Tak to byla paráda, Ševčíková trefila přímo do šibenice a srovnala! (10:10)

23

Spousta nepřesností na obou stranách palubovky, Zlín však zůstane u míče. (9:10)

23

Házenkářky Zlína zklidňují hru a už směřují do postupného útoku. (9:10)

22

Zora mohla po delší době zase skórovat, domácím však pomohla tyčka! (9:10)

21

Dlouhý útok Olomouce, hostující hráčky budou muset rychle zakončovat! (9:10)

21

Následnou sedmičku si vzala na starost Hubová, která snížila na nejtěsnější možný rozdíl! (9:10)

20

Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová). (8:10)

20

Domácí házenkářky šly rychle dopředu, Andrýsková střílela přes hráčku, přesto dokázala skórovat! (8:10)

19

Na sedmou branku domácích reaguje hostující lavička oddechovým časem! (7:10)

19

Několik nepřesností na obou stranách, Polomíková postupovala sama na olomouckou branku a dokázala skórovat! (7:10)

18

Další rychlá rozehrávka, další branka! Do střelecké listiny se zapisuje také Kolářová! (6:10)

17

Blesková rozehrávka olomouckých házenkářek, Salašová navyšuje náskok! (5:10)

17

Zlín se však také dostal do kontru a dokázal opět snížit na rozdíl čtyř gólů! (5:9)

16

Domácí tým měl možnost sedmimetrového hodu, ovšem neuspěl! (4:9)

16

Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková). (4:9)

15

Rychlý výhoz, následně snadná branka pro Zoru! (4:9)

15

Chyboval také Zlín, Kubáčková se v proskoku nemýlila! (4:8)

14

Ztráta na straně olomouckých hráček, Zlín postupuje do rychlého útoku. (4:7)

14

Sehrávka až do pivota, domácí skórují podruhé v řadě a snižují! (4:7)

13

Kolářová to vzala na sebe z nějakých sedmi metrů a zamířila pod břevno! (3:7)

13

Domácí lavička si vyžádala čas na poradu, Zlínu vstup do tohoto utkání vůbec nevyšel! (2:7)

12

Rychlý útok olomouckých házenkářek, Jansová se nemýlila! (2:7)

12

Olomouc přidává svou šestou branku v tomto zápase, úspěšnou střelkyní v tomto případě Fryčáková! (2:6)

11

Omlouváme se za technické potíže, do utkání vstupujeme za stavu 2:5! (2:5)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Ve vzájemných duelech v loňské sezóně byl vždy úspěšnější domácí tým. Nejprve zvítězil Zlín 22:17, poté Zora 28:24. Dokážou si důležité dva body v boji o play-off připsat domácí, nebo se Olomouci povede na zlínské půdě zvítězit?
HC Zlín
Zlínské hráčky loni těsně o bod nepostoupily a MOL ligu musely zachraňovat až v boji o udržení. To se jim povedlo, avšak letos to zatím nevypadá o moc lépe. Zlín měl na kontě po šesti duelech jedinou výhru proti Bánovci, poté sice dokázal třikrát v řadě zvítězil, ale poslední dva zápasy proti Veselí a slovenským mistrům Michalovcím prohrál. Na kontě po jedenácti utkáních má tedy pouze osm bodů a záporné skóre 275:299, v tabulce je Zlín na deváté příčce a na play-off ztrácí čtyři body.

DHK Zora Olomouc
Házenkářky Zory dokázaly v loňské sezóně vybojovat v boji proti Ostravě cenné bronzové medaile. Letošní sezónu začaly výborně, z pěti zápasů ani jednou neprohrály, a v tabulce se pohybovaly na předních příčkách. Po zaváhání s Veselím si připsaly cenný skalp Michalovce, ale to bylo na domácí půdě vše. Sice ještě přišla jedna výhra venku proti Bánovci, ale Olomouc z posledních čtyř duelů získala pouze tyto dva body, třikrát doma prohrála. Dvakrát o gól se Šalou a Slávií, naposledy 20:24 s Černými Anděli z Mostu. Na kontě má Olomouc dvanáct bodů a kladné skóre 278:273, v tabulce je osmá o čtyři bodu právě před Zlínem.
Přeji krásný sobotní podvečer, vítejte u duelu 12. kola československé MOL ligy, ve kterém HC Zlín v moravském derby vyzve DHK Zoru Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

26:28

Handball PSG Zlín: Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Andrýsková, Nygrýnová, Očadlíková, Hubová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Baumbachová, Polomíková, Kříčková, Vlková, Brandová.

DHK Zora Olomouc: Rašková, Bártová – Hurychová, Kat. Růžičková, Kapsová, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, V. Fryčáková, Krajčovičová, Kubáčková, Severová, Salašová, Gajdošíková, Chlandová.