0:3

konec (0:2)

13.01.2018, 13:00 • UMT Stovky • Skupina D • Michal Raška

Tipsport: 2.45 3.15 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Frýdek-Místek přehrál v dnešním utkání Tipsport ligy slovenský Poprad 3:0. Český druholigista se v prvním dějství prosadil dvakrát během jediné minuty a po přestávce potvrdil výhru Frýdku Martin Macej. (14:47:38)

90

88

Poprad je v posledních minutách častěji u míče, ale k ohrožení brány soupeře se nedostává.

84

Technická střela popradského Medáka skončila těsně vedle pravé tyče.

82

Duda prošel dopředu po pravé straně a předal míč Hruškovi. Ten však trefil jen jednoho ze spoluhráčů.

77

Po přímém kopu Popradu přišla i střela, která se ale nevešla mezi tyče.

72

Poprad mohl snížit! Kukol šel po skvělé přihrávce sám na brankáře, ale zakončil těsně vedle tyče.

70

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Frýdek vede už 3:0! Duda poslal do úniku Mozola, s jehož pokusem si brankář ještě poradil, ale na dorážku MARTINA MACEJE nestačil.

67

Na konci nádherné kombinace Frýdku se ocitl Mozol. Zakončil však jen do boční sítě!

64

Ve druhé půli můžeme vidět dobrou hru Frýdku, který poslal na hřiště hlavně hráče, kteří jsou v klubu na zkoušce. Solidní výkon předvádí zejména útočník Martin Macej.

59

Ránu Holiše zablokovala obrana Frýdku.

55

Macej se ocitl v další velké šanci. Po skvělém zpracování se dostal ke střele, ale vychytal ho brankář!

51

Macej přesprintoval všechny protihráče s míčem u nohy. Jeho nahrávku však zachytil obránce.

50

Hosté se dostali do solidní šance. Duda však minul míč a nevystřelil.

48

Poprad je na začátku druhého poločasu aktivnější než soupeř.

46

Oba týmy v poločase hromadně vystřídaly. Frýdek vyměnil téměř celou jedenáctku.

46

45

44

Slovenský celek je teď častěji na míči, ale do zakončení se jeho hráči nedostávají.

0:3

konec (0:2)

Branky: 21. Šumský, 22. Varadi, 70. Macej

Karty:   23. Horvath (PPD), 41. Kopúnek (PPD) – 39. Krčula (FRM)

FK Poprad: Malec – Maťas, Palša, Kočiš, Kica, Jančo, Kopúnek, Medak, Kukol, Šesták, Horvath.
Náhradníci: Deronja, Hric, Gallovič, Ivanko, Holiš.

FK Frýdek-Místek: Mihálek – Švrček, Honiš, Bialek, Fukala, Grussmann, Willweber, Šumský, Krčula, Varadi, Velička.
Náhradníci: Buček – Slaninka, Bala, Literák, Biolek, Hruška, Mozol, Chvěja, Ondráček, Duda, Macej.

Rozhodčí: Mrázek – Antoníček, Pochylý