1:5

konec (0:2, 0:2, 1:1)

13.01.2018, 12:00 • Pirátská Aréna • Skupina A • Kryštof Kousal (@ButchCorey)

Děkuji vám za pozornost. Přeji co nejsnesitelnější zbytek volebního dne a zase někdy na shledanou. (14:03:43)
Piráti po snížení ve 48. minutě sice živili naději na srovnání, ale tu utnul pátou brankou v 50. minutě kapitán hostů Jiruš. Utkání tak bylo prakticky rozhodnuté už v první třetině, vítěznou branku si připíše Jakub Šedivý. Piráti dopláceli na nepozornou obranu, Bílí Tygři dokonale trestali chyby a z toho pramení jasné vítězství.

59:51

Tečovaná rána končí v ochranné síti za Stuchlíkovými zády.

59:05

Čech přihrával Štefančíkovi, ten netrefil puk ideálně.

57:36

Po zmatku v brankovišti Stuchlík našel kotouč a přikryl ho.

57:10

Jansa nezachytil přihrávku, která by ho poslala do brejku.

55:53

Hraje se v pěti na obou stranách.

55:17

Trunda obral v roku obránce o puk a přihrával do dobré pozice Jirušovi. Tentokrát se dobrým zákrokem ramenem zaskvěl Stuchlík.

55:03

Stuchlík přikryl kotouč před dojíždějícími hráči.

53:51

Za drobnou šarvátku jsou vyloučeni hráči obou týmů. Z Liberce Tomáš Kollert a z Chomutova Stanislav Vrhel.

52:49

Další nepozornost při bránění a Starý byl sám před brankářem. Se zakončením si neporadil.

52:07

Stuchlík uklidní hru a podrží kotouč v rukavici.

51:25

Němec v šanci přihrával Čechovi, ten před sedícím Čajanem minul bránu.

51:06

Gutova střela byla zblokovaná.

49:20

Liberec právě vstřelil branku!
Naděje Pirátů na vyrovnání se opět zmenšuje. Další nepozornost v obraně a volný puk před brankou našel VOJTECH JIRUŠ a bekhendem rychle prostřelil Stuchlíka. Asistence: Lukáš Nezbeda.

49:00

Štefančík servíroval přihrávku před bránu Vrhelovi, ten ale v klíčovém okamžiku ztratil balanc.

47:20

Piráti právě vstřelili branku!
V klasické situaci nedáš – dostaneš se prosazují Piráti a využívají přesilovku. Ze střední vzdálenosti pálil ONDŘEJ ČECH a puk se o tyčku dostal do branky. Asistence: Josef Koláček.

47:01

Nezbeda ujel sám do brejku v oslabení, pálil ale nepřesně.

46:13

Piráty v rozletu zastavuje ofsajd.

45:48

Další přesilová hra pro Piráty. Tentokrát je vyloučen Vojtěch Jiruš na dvě minuty za hrubost,

44:45

Kulich přihrál v tandemu Urychovi za paty, šanci si proto domácí nevytvořili.

43:53

Domácí během přesilovky znovu nezahrozili.

41:50

Po střetu u mantinelu zůstal na ledě ležet Príhoda. Vyloučen je Šedivý (LIB) na dvě plus deset minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

40:44

Ze zajímavé pozice pálil chomutovský Štefančík, Čajan zasáhl lapačkou.

40:17

Stuchlík na poslední chvíli zasáhl betonem proti tečované střele Starého.

40:01

Obraz hry byl ve druhé třetině velmi podobné té první. Piráti jsou střelecky aktivní, ale nejsou schopni si vypracovat gólovou příležitost. Naopak dělají chyby v obraně a dovolují skórovat soupeři. Na 3:0 zvyšoval ve 38. minutě střelou z mezikruží Nezbeda a o minutu a půl později přidal čtvrtou branku Kollert.
Třetí třetina začne zhruba ve 13:30.

40:00

38:20

Další nešikovnost v obraně Pirátů potrestal TOMÁŠ KOLLERT. Bránícímu hráči se nepovedlo odpálit kotouč a liberecký obránce ho hbitě doklepl do brány. Asistence: Adam Měchura.

37:14

Přihrávku mezi kruhy z rohu dostal LUKÁŠ NEZBEDA a zamířil přesně k levé tyči gólmanovy brány. Asistence: Tomáš Trunda, Vojtěch Jiruš.

36:52

Böhm mířil moc vysoko.

36:26

Zakázané uvolnění Liberce, útočník podklouzl na modré čáře. Až na úvodní tlak byla přesilovka Liberce neškodná.

35:48

Vaněk v šanci mířil moc vysoko.

35:12

Piráti se po dvou zablokovaných střelách osvobozují.

34:32

Další nebezpečí pro domácí. Vyloučen je Ondřej Príhoda (CHM) za sekání.

34:12

Králíček vyslal tvrdou střelu, do jejíž cesty se postavil konec hole gólmana Čajana.

33:50

Liberecké v útočné akci zabrzdil ofsajd.

33:19

Hosté jsou kompletní. Upřímně jsem zapomněl, že měli domácí přesilovku. Na ledě to tak nevypadalo.

32:22

Otřeseným hráčem je Petr Gajda, hřiště opustil za podpory kustodky. Na tvářích realizačního týmu jsou úsměvy, snad tedy nepůjde o nic vážného.

32:22

Za Stuchlíkovou bránou zůstal ležet jeden z libereckých, na nohy se mu zatím moc nechce.

32:11

Piráti zatím vyslali dvě rány, Čajan ale zasahovat nemusel.

31:16

Lukáš Nezbeda je vyloučen na dvě minuty za vystřelení puku mimo hřiště. Další přesilovková příležitost pro Piráty.

30:59

Koláček zamířil do útoku a tečovaná rána přeletěla před ležícího Čajana. Bránu ale minula.

29:56

Vodlanovu ránu vyrazil Stuchlík do rohu. Teď jsou aktivnější Bílí Tygři.

28:50

Jiruš pálil z pravého kruhu, ránu přizvedla některá z holí do břevna!

27:57

Prayovu střelu vyrazil Stuchlík vyrážečkou.

27:12

Vodlan přisprintoval k Stuchlík a bude se vhazovat v útočném pásmu hostů.

26:36

Vaněk pálil pouze do bránícího Jiruše.

26:09

Rychlá rána Koláčky z otočky a další zákrok Čajana. Domácí jsou při chuti.

25:46

Liberecký gólman raději kryje puk před dojíždějícím Príhodou.

24:55

Spudich hezky vystřelil z pravého křídla, Čajan jeho ránu vytěsnil.

24:34

Rychlá rána Martínka od mantinelu a Čajan přerušuje hru.

24:12

Hosté si přihráli rukou. Vhazuje se ve středovém kruhu a je skoro po přesilovce.

23:42

Jirušova střela od modré nebyla nijak razantní.

22:54

Hosté jsou kompletní a začíná jejich zkrácená přesilovka.

22:16

Síly na ledě se srovnají, Vyloučen Jan Klika (CHM) za podražení.

22:10

Ani druhou přesilovku nehrají Piráti nijak oslnivě. Koláčkovi sjel puk z čepele a střelu nevyprodukoval.

20:51

Vyloučen autor první branky William Pray za nedovolené bránění.

20:24

Piráti začínají druhou třetinu zostra. Matějka pálí dvakrát od modré tvrdě mimo.

20:01

První část hry je za námi. Piráti sice byli na puku častěji, ale zmatky v obraně dovolily Bílým Tygrům dvakrát skórovat. Nejprve se v osmé minutě prosadil zblízka Pray a v 15. minutě využil rychle přesilovou hru střelou po ledě Šedivý. Liberečtí brání mnohem lépe a Piráty do šancí téměř vůbec nepouštějí.
Druhá třetina začne zhruba ve 12:45.

20:00

19:53

Pray vjel do útočného pásma moc rychle, pískán je ofsajd.

18:17

Další jistý zákrok Čajana po střele Vrhela.

17:36

Jansa pálil zblízka do zakleknutého Stuchlíka.

17:03

Ránu Martínka od modré chytil liberecký gólman pohodlně do lapačky.

16:19

Bekhendovou střelu Trundy chytá Stuchlík.

14:50

Hosté bleskově využívají přesilovku. Na levé křídlo dostal přihrávku JAKUB ŠEDIVÝ a zamířil přesně po ledě na vzdálenější tyč. Asistence: Adam Starý, Vojtěch Jiruš.

14:37

Tentokrát je potrestána hráčská lavice Chomutova, rovněž za příliš mnoho hráčů. Na trestné sedí Pöschl.

13:35

Hosté přečkali oslabení, Čajan nemusel zasahovat.

12:42

Koláčkovi střela z první vůbec nesedla a mířila hodě mimo.

11:32

Zmatek u liberecké střídačky trestá rozhodčí vyloučením Tomáše Trundy za příliš mnoho hráčů na ledě.

10:54

Králíčkovu střelu přizvedl bránící hráč Liberce do ochranné sítě.

10:08

Spudichova střela našla Čajanovu vyrážečku.

07:07

Hosté jdou do vedení. Přihrávku před bránu dostal WILLIAM PRAY a našel skulinku v podpaží gólmana Stuchlíka. Asistence: Adam Měchura.

06:49

Stuchlík přerušuje hru po teči Nezbedy.

05:13

Velká příležitost pro chomutovského Koláčka, který sám před bránou po přihrávce z rohu zakončil nedůrazně po ledě.

04:52

Zakázané uvolnění Liberce.

04:30

Čajan kryje puk poté, co ho k němu přivezl Ondřej Čech.

02:56

Prayovu střelu vyrazil Stuchlík do rohu.

02:26

A další přerušení na druhé straně hrací plochy po zákroku Stuchlíka.

02:15

Čajan raději podržel puk po nahození Pöschla.

01:01

První testovací zákrok pro Stuchlíka, který lapil střelu Foldy.

00:54

První útočná snaha hostů končí ofsajdem.

00:31

První závar před brankou Liberce. Koláček objel bránu a pokusil se zakončit, Čajan přikryl puk u své pravé tyče.

00:01

Piráti Chomutov: Stuchlík – Němec, Petrásek, Pöschl, Vaněk, Matějka, Kovár, Martínek, Klika, Spudich, Králíček, Urych, Príhoda, Kulich, Svoboda, Čech, Koláček, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel.

Bílí Tygři Liberec: Čajan – Hladík, Böhm, Šedivý, Starý, Kollert, Tůma, Trunda, Pray, Jansa, Jiruš, Měchura, Folda, Nezbeda, Gajda, Vodlan.

Rozhodčí: Šimon Glanc – Martin Kopáč, Rudolf Tichý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

1:5

Branky a nahrávky: 48. Čech (Koláček) – 8. Pray (Měchura), 15. Šedivý (Starý, Jiruš), 38. Nezbeda (Trunda, Jiruš), 39. Kollert (Měchura), 50. Jiruš (Nezbeda)

Rozhodčí: Šimon Glanc – Martin Kopáč, Rudolf Tichý

07:07 LIB 0:1 Pray (Měchura)
11:32 LIB 2 Trunda, příliš mnoho hráčů
14:37 CHM 2 Pöschl, příliš mnoho hráčů
14:50 LIB 0:2 Šedivý (Starý, Jiruš)
20:51 LIB 2 Pray, nedovolené bránění
22:16 CHM 2 Klika, podražení
31:16 LIB 2 Nzbeda, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo