3:7

konec (1:2, 1:2, 1:3)

13.01.2018, 17:00 • ČPP Aréna, Ostrava • 20. kolo • Petr Blakala

Tipsport: 2.43 5.0 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bohemians si připisují po sobotním výjezdu do Ostravy plný počet bodů za výhru 7:3. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu opět na počtenou. (18:51:39)

Ostrava právě vstřelila branku!
Domácí florbalisté ještě kosmeticky upravují skóre zápasu. Slovenská posila MICHAL MIŠKE kličkou procedil míček po zemi za záda Kotoučka. Asistence: Filip Hromádka

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:10

Ostrava následující dvě minuty bude bránit svou pevnost ve čtyřech, pakliže Pražané nevyužijí přesilovou hru.

56:08

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Jakub Mendrek – 2 minuty, Sekání).

55:40

Ostrava marně dobývá obranu, ale vedlo to pouze k faulu.

53:50

53:50 Jakub ŠÁRKA - 2:6

53:50

Šest minut před závěrečnou sirénou přidává šestou trefu svého celku JAKUB ŠÁRKA. Pražský forvard dorazil svůj původní pokus za záda ostravského brankáře, jenž neměl moc příležitostí k zákroku. Asistence: Matyáš Krebner

53:19

Klimscha zkoušel kličku na hranici velkého brankoviště, ale jeho úmysl obránci Bohemians prokoukli.

51:50

Bohemians udělali další krok k tomu, aby na ČPP Aréně získali další body do superligové tabulky.

50:56

50:56 Daniel CABEJŠEK - 2:5

50:56

Tomáš Kindl procpal ze středu hřiště míček na volného DANIELA CABEJŠKA, který zamířil svůj projektil ke vzdálenější tyči Laji. Asistence: Tomáš Kindl

50:10

Odstartovala poslední desetiminutovka této třetiny a možná také poslední minuty tohoto utkání.

49:13

Ostrava opět rozehrává po boku Kotoučka, ale střelu z této akce nevyprodukovala.

47:29

Karty se obrátily. Početní výhoda pro Prahu.

47:28

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Václav Jurdzin – 2 minuty, Špatné střídání).

47:20

V přesilové hře FBC se fanoušci gólu nedočkali.

47:08

45:08

První trest přichází až patnáct minut před koncem základní části. Velká šance pro Ostravu, aby se dostala zpět do zápasu.

45:08

Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Tomáš Kindl – 2 minuty, Bránění ve hře).

44:39

Laja si připsal další úspěšný zákrok a rozehrává na své spoluhráče.

42:32

Cabejšek měl zcela volnou cestu k tomu, aby přesně zamířil. Místo toho nechal míček za sebou a byl o něj obrán.

41:39

Čonka-Skyba prověřil Kotoučka, který jeho střelu tahem zvládl zneškodnit.

41:00

Moravčík jednoznačně zamezil míčku v cestě do odkryté brány Ostravy!

40:13

Do prvního útoku třetího dějství se vrhají Pražané.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:19.

40:00

39:30

Ostravané vyvíjejí ještě poslední tlak na své soupeře, ale jejich pokus nevyšel.

39:02

Probíhá poslední minuta druhá třetiny.

38:29

Zelenobílí se provinili útočných faulem, a tak Ostrava získává míček zcela zadarmo.

37:30

Z palubovky se těžce zvedá Jan Daniš, který už je v péči fyzioterapeuta a odchází po svých na střídačku FBC.

36:54

Kotoučkův výhoz byl dostatečně razantní, ale následnou střelu zlikvidoval svým tělem Laja.

35:43

Filip Hrabal se prokličkoval mezi dvojicí hráčů, ale jeho střela mířila vysoko nad branku.

34:31

Hráči bojují o míček, který putuje z jedné strany na druhou.

32:57

Bohemians uklidňují hru a točí se na své polovině.

31:54

31:54 Kryštof KRBEC - 2:4

31:54

Ve stejné minutě ještě vrátil dvoubrankový náskok svému týmu KRYŠTOF KRBEC, který z poloviny hřiště natáhl a dělovkou prostřelil Laju mezi nohy. Asistence: Lukáš Miščík

31:09

31:09 Filip HRABAL - 2:3

31:09

FILIP HRABAL převzal veškerou zodpovědnost na sebe, když se vydal od pravého mantinelu až do velkého brankoviště Kotoučka. Toho si položil a pověsil míček nad jeho tělo. Asistence: Dominik Eichner

30:11

Standardní situace pro Bohemians ze slušné vzdálenosti.

29:43

Uběhla polovina utkání, v němž padly celkem tři góly. FBC momentálně má méně ze hry než v první třetině.

28:13

Útočný faul Bohemians přisuzuje míček Ostravě.

27:05

Kotouček mírně opustil své brankoviště, ale zřejmě vše proběhlo v rámci pravidel. Hraje se dál.

26:23

Jurdzin rozehrává na své spoluhráče, kteří se snaží najít ten správný recept na obranu soupeře.

25:07

Cabejšek uháněl vstříc Štěpánu Lajovi, ale v zakončení neuspěl.

24:09

Oba týmy střídají. Kotouček vyzývá útočníky dlouhým výhozem.

23:52

Zezulka rozehrává další akci svého týmu a dostává své spoluhráče do popředí hry.

22:05

Ostravě se nedaří získat míček do své moci a dostat se k bráně Bohemians.

21:30

Hra je na chvíli přerušena. Odstraňuje se nepořádek z hrací plochy.

21:27

Míčku se zmocňují hráči z Prahy, kteří se usídlí s rozehrávkou v rohu hřiště.

20:41

20:41 David ŠIMEK - 1:3

20:41

Skvělý vstup do druhé třetiny! Krebner našel DAVIDA ŠIMKA, který z první propasíroval míček k bližší tyči ostravské svatyně. Asistence: Matyáš Krebner

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:40.

20:00

19:59

Pozor! Ještě probíhá zajímavá debata mezi rozhodčími a hráči Bohemians, kteří v závěrečných setinách skórovali. Bratranci Sojkovi odvolali gól zelenobílých z důvodu vypršení času.

19:55

Poslední akce této třetiny se odehraje v útočném prostoru Bohemians.

19:05

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:51

Volný úder Bohemians nepředstavoval žádné ohrožení.

18:40

Šárkova střela byla na poslední chvíli zblokována obráncem FBC.

17:24

Domácí dostávají od realizačního týmu přesné instrukce, které se snaží přenášet do předvedené hry.

16:57

Blíží se konec první periody. Aktuálně vedou Bohemians pouze o jednu trefu. Ostrava prozatím marně dobývá prostor, odkud by mohla ohrozit bránu Kotoučka.

15:20

Diváci vidí z obou stran pořádně ostré souboje. Hráči obou táborů si nedarují ani centimetr prostoru.

13:56

Ostrava poprvé v zápase ztrácí na své soupeře a pokouší se vybojovat míček zpět.

12:50

12:50 Kryštof KRBEC - 1:2

12:50

Míček vybojovali hosté na soupeřově polovině, čehož využil přihrávkou zpoza brány Cabejšek. Ten našel volného KRYŠTOFA KRBCE, jehož rána mířila nad levou nohu Štěpána Laji. Asistence: Daniel Cabejšek

11:58

Jan Dobisík pohrdl šancí ke druhému gólu Bohemians, a tak se do útočného tažení hrnou opět hráči ve žlutých dresech.

10:14

První polovina úvodních dvaceti minut je minulostí. Ostrava si vytváří další tlak vstříc soupeřově bráně.

09:42

FBC si vynutilo několikátý faul u brány Bohemians a může opět rozehrávat.

08:27

Ostrava bude rozehrávat volný úder po pravici brankáře Kotoučka.

07:18

07:18 Lukáš MIŠČÍK - 1:1

07:18

Na začátku osmé minuty máme srovnáno! LUKÁŠ MIŠČÍK byl tím posledním, který dobýval bránu ostravského brankáře. Štěpán Laja nestačil zasáhnout k několikáté střele a míček se po pár vteřinách ocitl za brankovou čarou. Asistence: Adam Růžek

06:52

Patrika Šebka minula přihrávka k malému brankovišti. Skóre tak zůstává beze změn.

06:17

Obě formace mají možnost vystřídat. Na hřiště vybíhají čerstvé síly obou mužstev.

05:52

Pavel Čihák dostal křižnou přihrávku přesně na hůl, ale místo střely zvolil přihrávku do prvního bránícího soupeře.

05:05

05:05 Patrik ŠIMÍČEK - 1:0

05:05

Domácí hráči nevymýšleli nic složitého a z první větší šance skórují! Filip Hrabal našel přesným pasem PATRIKA ŠIMÍČKA, jehož sklepnutí ze vzduchu bylo provedeno na výbornou. Asistence: Filip Hrabal

05:03

Standardní situace na hranici velkého brankoviště pro Ostravu!

04:00

U míčku jsou opět florbalisté Bohemians, kteří se snaží přelstít formaci ostravských borců.

02:32

Zcela osamocen před bránou Ostravanů se ocitl Miščík, jenže jeho pokus mířil mimo tři tyče!

01:30

Pražský gólman si připisuje první úspěšný zákrok, kterým podržel svůj tým.

00:45

Vidíme vyrovnanou minutu první třetiny, v němž se pokoušela k brance Bohemians prokousat Ostrava.

00:05

Právě začalo utkání dvacátého nejvyšší soutěže mužů, v němž úvodní buly vyhrál pro svůj tým Krebner.

00:01

Vážení příznivci tohoto rychlého sportu, v klidu usedněte ke svým elektronickým přístrojům a připravte se na začátek střetnutí mezi ostravským FBC a pražskými Bohemians.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Kolajta) – Hromádka, Lipový, Jiří Šebesta, Jurdzin, Kuczera – Trulík, Klimscha, Hrabal – Eichner, Šimíček, Daniš – Sládek, Mendrek, Miške – Křiva, Moravčík, Šindler – Čonka-Skyba.

FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Křivanec, Šefčík, Čihák, Krbec – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Miščík, Prášek – Mandík, Kindl, Palatínus – Růžek, Šárka.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

Ačkoliv Ostravané ohlásili před sezonou útok na play-off a umístění na co nejvyšších příčkách, aktuálně se nacházejí na desáté pozici s celkovým ziskem devatenácti bodů. Na osmý Tatran ztrácejí svěřenci Michala Trunkáta sedm bodů a před sebou mají ještě osm kol, v nichž se mohou pokusit o návrat mezi osm nejlepších mužstev v České republice.

FbŠ Bohemians

Pražané jsou na tom o poznání lépe, jelikož bojují v silném středu tabulky s okolními tábory. Doposud nastřádali třicet bodů a mohou atakovat páté místo, na němž se po pondělním televizním utkání usídlily Otrokovice. Tým okolo Michala Jedličky tak pojede do Ostravy s jasným cílem. Každý ztracený bod by v závěru základní části Tipsport Superligy mohl jednotlivé celky mrzet.
Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám Vás u on-line přenosu florbalové Tipsport Superligy. Dnes se zaměříme na souboj dvou velkoměst – Ostrava si na svou domácí halu pozvala Bohemians. Oficiální začátek utkání je naplánován na pátou hodinu odpolední.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:7

Branky a nahrávky: 6. Šimíček (Hrabal), 32. Hrabal (Eichner), 60. Miške (Hromádka) – 8. Miščík (Růžek), 13. Krbec (Cabejšek), 21. Šimek (Krebner), 32. Krbec (Miščík), 51. Cabejšek (Kindl), 54. Šárka (Krebner), 60. Šárka (Šimek)

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka

05:05 BGR 1:0 Šimíček (Hrabal)
07:18 BOH 1:1 Miščík (Růžek)
12:50 BOH 1:2 Krbec (Cabejšek)
20:41 BOH 1:3 Šimek (Krebner)
31:09 BGR 2:3 Hrabal (Eichner)
31:54 BOH 2:4 Krbec (Miščík)
45:08 BOH 2 2MIN Kindl, Bránění ve hře