Livesport Superliga

PSN Tatran Střešovice – TJ Znojmo LAUFEN CZ

7:6

konec (6:2, 1:2, 0:2)

13.01.2018, 17:00 • Sportovní hala Třebeš, Hradec Králové • 20. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.14 8.67 8.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:45

51:45 Petr SLÁMA - 7:6

51:45

Znojmo právě vstřelilo branku!
Tento gól si domácí brankář za rámeček rozhodně nedá. PETR SLÁMA se poblíž mantinelu otočil a poté vystřelil přízemí střelu na bližší tyč, která skončila v síti! Asistence: Pavel Palát.

48:33

48:33 Tomáš KUCHARIČ - 7:5

48:33

Po chybě v domácí rozehrávce se k míčku dostal na středu hřiště Pánek, který ale nestřílel a ještě přihrával. TOMÁŠ KUCHARIČ si balónek zpracoval a poslal do odkryté branky! Asistence: Martin Pánek.

42:09

Výbornou přihrávku dostal Novák, který se ocitl tváří v tvář Kafkovi. Hostující florbalista však pouze přestřelil branku!

40:45

Hostující brankář měl hned v úvodu třetí části obrovské štěstí! Za jeho zády totiž zvonila tyčka!

38:47

Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Jozef Kriš – 2 minuty).

38:47

38:47 Skvělý zákrok Skácelíka

38:47

Domácí florbalista dělal kličku do forhendu, poté bleskově střílel. Skácelík byl na zemi včas, předvedl skvělý zákrok!

38:47

Nařízeno trestné střílení pro Tatran! To si vezme na starost Jiří Kolísko.

35:22

Z pravé strany teď na Kafku postupoval Procházka, který střílel na bližší tyč! Brankář Střešovic se stihl přesunout a pokrýt prostor u tyčky!

32:46

32:46 Martin ŠINDELÁŘ - 7:4

32:46

MARTIN ŠINDELÁŘ dostal dobrou přihrávku na střed hřiště, poté se prezentoval parádní ranou do šibenice, Kafka neměl nárok! Asistence: Tomáš Kucharič.

30:36

30:36 Tomáš KUCHARIČ - 7:3

30:36

Hosté se prosazují poprvé ve druhé třetině snižují! Na levé straně zůstal TOMÁŠ KUCHARIČ, který dokázal svou střelou překonat brankáře Kafku! Asistence: Jan Novák.

29:53

Domácí se dostali do rychlého kontru, naštěstí pro Znojmo byl Skácelík u své pravé tyčky včas a dokázal zasáhnout!

26:54

26:54 Tomáš VÁŇA - 7:2

26:54

Tatran právě vstřelil branku!
Domácí využili další chyby soupeře a dostali se do přečíslení dva na Skácelíka. Hostující gólman byl na střelu TOMÁŠE VÁNI do prázdné brány bezmocný! Asistence: Peter Nehila.

25:48

Kolísko se dostal do samostatného úniku a zkoušel technické zakončení. Skácelík byl ale proti, předvedl výborný reflex!

23:17

Po dobré přihrávce se před prázdnou bránou ocitl Daberger. Ten však nedokázal trefit balónek, Kafka měl štěstí!

18:33

18:33 Jiří KOLÍSKO - 6:2

18:33

Velmi nepřehledná situace, JIŘÍ KOLÍSKO se s balónkem otočil, poté skóroval na bližší tyčku! Asistence: Martin Mühlfait.

17:38

17:38 Marek BENEŠ - 5:2

17:38

Obrovské chyby ve znojemské defenzivě využil MAREK BENEŠ, který necelé tři minuty před koncem první části přidává pátou branku svého týmu! Asistence: Milan Meliš.

14:48

14:48 Petr BRAUTFERGER - 4:2

14:48

Domácí znovu odskakují na dva góly. Největší zásluhu na tom má zakončující PETR BRAUTFERGER, který před Skácelíkem zůstal úplně volný a poté se nemýlil! Asistence: Marek Beneš.

13:15

13:15 Petr SLÁMA - 3:2

13:15

K míčku se dostal v úniku PETR SLÁMA, který dokázal prostřelit vše, co mu stálo v cestě a snížil na rozdíl jediné branky! Asistence: Pavel Palát.

07:32

Vypadalo to na čtvrtý gól Střešovic. Předvedl se ovšem také Skácelík, který nyní zachránil svůj tým před inkasovanou brankou!

07:01

Kucharič si po asistenci mohl připsat také branku. Proti byl ale Kafka, který na poslední chvíli vytáhl výborný zákrok!

05:30

05:30 Martin ŠINDELÁŘ - 3:1

05:30

Diváci v Hradci Králové se určitě nenudí! Neuběhlo ani šest minut, viděli jsme už čtyři branky! Za hosty snižuje po nepřehledné situaci před Kafkou MARTIN ŠINDELÁŘ. Asistence: Tomáš Kucharič.

05:22

05:22 Jakub KOLÍSKO - 3:0

05:22

Střešovice přesilovou hru bleskově využívají! JAKUB KOLÍSKO využil přihrávky Beneše z pravé strany a díky střele do prázdné branky si připsal svůj první bod v tomto zápase! Asistence: Marek Beneš.

05:13

Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Martin Šindelář – 2 minuty, hra rukou).

03:00

03:00 Pavel SLÁDEČEK - 2:0

03:00

Neuběhla ani minuta, domácí přidávají další gól. Pěknou střelou se nyní prezentoval PAVEL SLÁDEČEK. Asistence: Marek Deutsch.

02:04

02:04 Peter NEHILA - 1:0

02:04

Domácí se na začátku třetí minuty dostávají do vedení! Na konci celé akce byl zakončující PETER NEHILA, který nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci! Asistence: Jakub Slavík.

7:6

Branky a nahrávky: 3. Nehila (Slavík), 3. Sládeček (Deutsch), 6. Jak. Kolísko (Marek Beneš), 15. Brautferger (Marek Beneš), 18. Marek Beneš (Meliš), 19. Jiř. Kolísko (Mühlfait), 27. Váňa (Nehila) – 6. Šindelář (Kucharič), 14. Sláma (Palát), 31. Kucharič (Novák), 33. Šindelář (Kucharič), 49. Kucharič (Pánek), 52. Sláma (Palát)

PSN Tatran Střešovice: Kafka (Mich. Rebro) – Tlapák, Deutsch, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Nehila, Jiř. Kolísko, Slavík – Jak. Kolísko, Meliš, Gašparík – Ullmann, Váňa, Sádlo – Brautferger, Sládeček.

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Skácelík (Veselý) – Horák, Procházka, Pánek, Virgl, Martinek, Daberger – Palát, Sláma, Novák – Kučera, Kriš, Šindelář – Kucharič, Krejčíř.

Rozhodčí: Nábělek, Štengl

02:04 TAS 1:0 Nehila (Slavík)
03:00 TAS 2:0 Sládeček (Deutsch)
05:13 ZNO 2 2MIN Šindelář, hra rukou
05:22 TAS 3:0 Jak. Kolísko (Marek Beneš)
05:30 ZNO 3:1 Šindelář (Kucharič)