3:4
po prodl. (2:0, 0:3, 1:0 - 0:1)
13.01.2018, 17:30 • 27. kolo • Jakub Janů
Tipsport: 1.2 7.5 6.92 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.2 - 7.5 - 6.92
SKLH Žďár nad Sázavou – HC David Servis Č. Budějovice
3:4
po prodl. (2:0, 0:3, 1:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Bureš (Jícha), 3. Vítek (Lojek, Štěpánek), 52. Bureš (Štěpánek, Lojek) – 28. Sumerauer (Kříž), 34. Macháček (Šulčík), 40. Šulčík (Marek, Macháček), 63. Bárta (Vylíčil)
Karty:
Neproměněná penalta:
SKLH Žďár nad Sázavou:
Sláma (Řehoř) – Marek, Kolda, Sedláček, Beneš, Peslar, Lojek, Pleva – Gregar, Kovářů, Pytlík, Marguš, Kunstmüller, Bureš, Krupka, Jícha, Kuřítko, Vítek, Štěpánek, Stehlík
Náhradníci:
Trenér:
HC David Servis Č. Budějovice:
Dudáček (Němec) – Radoš, Kříž, Michal, Macháček, Babchuk, Škopek, Svoboda, Kříž – Šulčík, Marek, Trummer, Bárta, Vylíčil, Sumerauer, Trumer, Zayml
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ondráček – Křivohlavý, Klouda
Diváci:
1. třetina | ||||
01:06 | ZNS | 1:0 | Bureš (Jícha) | |
02:54 | ZNS | 2:0 | Vítek (Lojek, Štěpánek) | |
04:36 | DAS | 2 | Šulčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
08:43 | ZNS | 2 | Peslar, podražení | |
12:44 | DAS | 2 | Sumerauer, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
19:07 | ZNS | 2 | Stehlík, napadení, odpyká Marguš | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:41 | ZNS | 2 | Peslar, podražení | |
24:40 | DAS | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Trumer | |
27:14 | DAS | 2:1 | Sumerauer (Kříž) | |
30:21 | ZNS | 2+10 | Peslar, sekání+nesportovní chování, odpyká Marguš | |
33:23 | DAS | 2:2 | Macháček (Šulčík) | |
37:02 | DAS | 2 | Vylíčil, nedovolené bránění | |
39:58 | DAS | 2:3 | Šulčík (Marek, Macháček) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:11 | DAS | 2 | Svoboda, faul loktem | |
45:05 | DAS | 2 | Trumer, držení protihráče | |
49:45 | DAS | 2 | Trumer, vysoká hůl | |
51:43 | ZNS | 3:3 | Bureš (Štěpánek, Lojek) | |
52:37 | DAS | 2 | Šulčík, krosček | |
55:44 | DAS | 2+OK | Šulčík, hákování+nesportovní chování, odpyká Trumer | |
58:43 | ZNS | 2 | Krupka, podražení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:37 | DAS | 3:4 | Bárta (Vylíčil) | |
po prodl. |
Chomutov – Liberec 12:00 1:5
Třemošná – Ústí n/L 12:15 6:2
Havlíčkův Brod – Kometa Brno • po s.n. (2:1) 12:15 4:3
HC Litvínov – HC Plzeň 12:30 3:6
Warriors Brno – Poruba 12:45 0:1
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 7:4
Přerov – Mountfield HK 13:00 2:5
Žďár n/S – Letňany 14:15 5:1
Technika Brno – Vsetín 14:30 2:0
K. Vary – Kladno 15:10 0:1
Sparta – Č. Budějovice 15:45 8:4
Slavia – PZ Kladno • po prodl. 18:15 3:4
58:43
55:44
52:37
49:45
45:05
42:11
37:02
30:21
24:40
20:41
19:07
12:44
08:43
04:36