Anglická Championship

Sheffield United – Sheffield Wednesday

0:0

konec (0:0)

12.01.2018, 20:45 • Bramall Lane • 27. kolo • Info o důležitých událostech (David Čapek (@Capa107))

Tipsport: 1.74 3.56 4.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Oživení na poslední 2 minuty, ze hry odstupuje Wallace, kterého nahrazuje Clare.

90

To byla pumelenice od Reache, kterou Moore jen tak tak vyrazil nad svojí svatyni a bude z toho rohový kop pro hosty.

86

Na půli hřiště zastavil rodící se brejkovou situaci Nuhiu, čímž si vysloužil žlutý kartónek.

83

Opět posílení do obranných standardních situací, přichází Nuhiu, který nahrazuje dnes dobře hrajícího Joaa.

73

Fleck byl faulován kousek od velkého vápna a bude to zajímavý přímý kop pro domácí, provinil se Ross Wallace.

70

Po oslabení svého týmu musí obrané řady posílat Boyd, který nahrazuje Rhodese.

66

Hru přišel oživit Wilson, který nahradil Donaldsona.

66

A po standardní situaci Wildsmith vyboxoval míč mimo nebezpečí své branky.

63

Obrovitánská chyba a jasná 2. žlutá karta pro Glenina Loovense, který oslabuje svůj tým a Wednesday budou dohrávat v 10.

52

Český legionář Daniel Pudil dnes hraje fantastický zápas, a chybělo mu opravdu malinko, aby vstřelil první gól utkání.

50

United rychlými nahrávkami kombinují a neuvěřitelným zákrokem zachránil svůj tým od gólu brankář Wildsmith.

45

Duffy se snažil obstřelit zeď, ale to se mi u několik decimetrů nepovedlo, a tak je stav stále nerozhodný 0:0.

44

Hloupý souboj, 2 metry před velkým vápnem a následná žlutá karta pro Venancia.

39

Krásně odebraný míč a následný brejk od hostujícího celku, který zakončil Wallace, ale jeho střela o kousek minula soupeřovu svatyni.

29

Domácí se dostávají do šance, ale Joao zajímavým dloubáčkem o kousek minul.

25

První žlutou kartu toho utkání dostává Glenn Loovens.

18

Wednesday se po brejku dostal do zajímavé šance, ale Rhodes hlavou bohužel minul.

14

První pořádná šance utkání. Nádherná akce a následný centr od Duffyho, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedostal míč za záda hostujícího brankáře.