Anglická Championship

Sheffield United – Sheffield Wednesday

0:0

konec (0:0)

12.01.2018, 20:45 • Bramall Lane • 27. kolo • Info o důležitých událostech (David Čapek (@Capa107))

Tipsport: 1.74 3.56 4.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme sledovali velice zajímavé derby o Sheffield, které nakonec skončilo nerozhodně 0:0. Velkou zásluhu na tomto výsledku má i český obránce ve službách Wednesday Daniel Pudil, který odehrál výborné utkání. Zápas byl velice vyrovnaný a to i přesto, že Wednesday hráli od 64. minuty v 10 lidech po vyloučení Loovense za dvě zbytečné žluté karty. Děkuji za sledování přenosu a uvidíme se zítra ve 13:30 u zápasu Cardiff – Sunderland. (22:40:23)

90+4

90+3

Domácí se snaží protlačit míč vší silou za záda Wildsmitha, ale obrana Wednesday funguje stále v pozoru.

90+2

Oživení na poslední 2 minuty, ze hry odstupuje Wallace, kterého nahrazuje Clare.

90+1

Zajímavý centr na Wallace, který se pokoušel ještě vstřelit gól, ale nakonec mířil pouze do míst kde stál Moore.

90

Rozhodčí Coote nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.

90

To byla pumelenice od Reache, kterou Moore jen tak tak vyrazil nad svojí svatyni a bude z toho rohový kop pro hosty.

89

A tyto situace jsou jak dělané pro Wednesday, které se dostávají do protiútoku.

87

Už se z toho stává spíše platonický tlak, zbytečné ztráty, centry bez přípravy. United tlačí svého soupeře, ale bez gólové šance.

86

Na půli hřiště zastavil rodící se brejkovou situaci Nuhiu, čímž si vysloužil žlutý kartónek.

85

Střela jak od hráče přípravky, kterou vyslal Duffy. Bez přípravy, do prostředka brány.

84

Wallace byl faulován u rohového praporku, ale to uniklo očím sudího Cooteho.

83

Opět posílení do obranných standardních situací, přichází Nuhiu, který nahrazuje dnes dobře hrajícího Joaa.

82

Domácí tlačí a tlačí, ale výborně hrající obrana Wednesday nedovoluje soupeři vstřelit gól.

79

Patička a následná střela Flecka, která vystrašila tak možná všechny racky co sedí na střeše stadiónu.

78

Brankář Moore se pokusil založit rychlý protiútok, ale ten byl zastaven Venanciem.

78

Na střely je stav nerozhodný 9:9. Je vidět, že zápas je opravdu velmi vyrovnaný.

76

Rohový kop byl odvrácen, ale u míče stále zůstanou hráči z Sheffield United.

76

United proti oslabenému soupeři má více míč na kopačkách a bude zahrávat rohový kop.

75

Z následné standardní situace bude pouze odkop od brány.

73

Fleck byl faulován kousek od velkého vápna a bude to zajímavý přímý kop pro domácí, provinil se Ross Wallace.

72

Hostující hráči se snaží co nejvíce šetřit časem a kombinují na své půli.

70

Po oslabení svého týmu musí obrané řady posílat Boyd, který nahrazuje Rhodese.

69

Opět obranný zákrok Daniela Pudila a rohový kop pro domácí, který následně chytil Wildsmith.

68

Derby jak má být, hra se začíná více a více přiostřovat a uvidíme rozhodně zajímavé poslední minuty utkání.

66

Hru přišel oživit Wilson, který nahradil Donaldsona.

66

A po standardní situaci Wildsmith vyboxoval míč mimo nebezpečí své branky.

63

Obrovitánská chyba a jasná 2. žlutá karta pro Glenina Loovense, který oslabuje svůj tým a Wednesday budou dohrávat v 10.

62

United opět kombinují po levé straně, která byla velice užitečná v první poločase a vybojovala si zajímavou situaci.

61

O míče se teď převážně bojuje ve středu pole.

60

Centr Jonese nikoho nenašel a bude to odkop od brány domácích.

59

Po ošetřování Wallace se dostali do hry domácí, ale jejich snahu zmařil ofsajd. Na ofsajdy "vedou" domácí už 4:0.
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 31 120 diváků.

57

Wallace zamotal obranou United, ale vystřelil pouze do míst kde stál domácí brankář Moore.

56

Rychlá kombinace nakrátko od domácích, ale bez pořádného výsledku.

55

Favorit utkání domácí United jsou trochu zaskočení tím, jak vlétli hráči Wednesday do druhé půle a nedokáží vytvořit tlak na soupeřovu obranu.

53

Wednesday rychle rozehráli, Pudil hledal Reache, ale jeho balón byl moc dlouhý.

52

Český legionář Daniel Pudil dnes hraje fantastický zápas, a chybělo mu opravdu malinko, aby vstřelil první gól utkání.

50

United rychlými nahrávkami kombinují a neuvěřitelným zákrokem zachránil svůj tým od gólu brankář Wildsmith.

49

Daniel Pudil nadvakrát vhazoval do velkého vápna, ale z následné šance to bude pouze odkop od brány.

47

Snahu United zmařil ofsajd, ve kterém opravdu stál kapitán Clarke.

46

Hned z kraje druhého poločasu domácí kombinují ve středu pole.

46

Druhý poločas začne v zhruba 21:47
Zatím sledujeme velmi zajímavé utkání, hra se přesouvá z jedné strany na druhou, je zde velmi zajímavých šancí, ačkoli bez gólu. Tak snad to bude lepší druhý poločas.

45

45

Rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45

Duffy se snažil obstřelit zeď, ale to se mi u několik decimetrů nepovedlo, a tak je stav stále nerozhodný 0:0.

44

Hloupý souboj, 2 metry před velkým vápnem a následná žlutá karta pro Venancia.

42

Wednesday drží teď míč na svých kopačkách a snaží se prokombinovat vpřed.

41

Duffy centruje do velkého vápna , kde naskakuje O'Connell, ale i kdyby byl vysoký jako Jan Koller, tak by na míč nedosáhl.

39

Krásně odebraný míč a následný brejk od hostujícího celku, který zakončil Wallace, ale jeho střela o kousek minula soupeřovu svatyni.

38

Joao to vzal všechno na sebe, pokoušel se projít skrze 4 hráče, nakonec zakončil z hranice velkého vápna, ale jeho pokus letěl asi metr a půl vedle.

36

Palmer nevybíravě fauloval zhruba 10 metrů od velkého vápna. Následný centr do vápna zachránil hráče Wednesday ofsajd.

35

Máme tu menší postrkovačku mezi Joao a o hlavu menším Baldockem. Rozhodčí udělil oběma hráčům varování.

34

Centr letěl na malé vápno, ale zde byl pozorný Venancio, který odhlavičkoval míč do bezpečí.

33

Jones fauloval Duffyho a máme tu zajímavý přímý kop pro domácí.

32

Sledujeme zatím velmi zajímavé utkání, které se přelívá nahoru dolů, teď se o vstřelení gólu pokoušeli domácí United, ale centr Reache nikoho nenašel.

30

Hra se teď odehrává ve středu hřiště, po jedné z kombinací se dostal k míči Joao, který byl následně faulován.

29

Domácí se dostávají do šance, ale Joao zajímavým dloubáčkem o kousek minul.

27

Hosté kombinují ve středu hřiště a snaží se najít skulinku, kterou by prošli za obranu United.

25

První žlutou kartu toho utkání dostává Glenn Loovens.

24

Domácímu týmu se povedlo standardní situaci odvrátit a dostat se do protiútoku kde byl faulován Donaldson.

23

Daniel Pudil byl po svém průniku faulován, a Wednesday mají zajímavou standardní situaci.

22

Rohový kop byl odvrácen a míč se pohybuje na půli hřiště.

21

Zajímavá přešlapovačka na levé straně a po následném centr O'Connela domácí zahrávají další rohový kop.

20

Hostující tým se začíná trošku dostávat do hry, ale po vhazování z levé strany si nevytvořil žádnou pořádnou akci, která by mohla ohrozit domácí svatyni.

18

Wednesday se po brejku dostal do zajímavé šance, ale Rhodes hlavou bohužel minul.

17

United opět krásně kombinovali po levé straně, ale pro jejich neštěstí se nacházel Clare v ofsajdu.

16

United drží míč na svých kopačkách a kombinuje ve středu hřiště.

15

Rohový kop na krátko od domácích, ale nebezpečí odvrátil jediný český hráč tohoto utkání Pudil.

14

První pořádná šance utkání. Nádherná akce a následný centr od Duffyho, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedostal míč za záda hostujícího brankáře.

13

United se snažili kombinovat po levé straně, ale jejich snahu zhatil Palmer.

11

V posledních chvílích se spíše hra přelévá ze strany na stranu, ačkoliv bez žádné pořádné šance.

10

Rohový kop pro domácí, rozehrávka po zemi na penaltu, ale nikomu z United se nepovedlo zakončit a hosté zažehnali nebezpečí a budou vhazovat na půli hřiště.

8

Z rohové kopu nakonec žádné nebezpečí nebylo a vhazovat budou od postranní čáry budou domácí.

8

Daniel Pudil vhodil míč do hry a po následném centru zavařil před bránou United, nakonec z toho bude rohový kop pro hosty.

6

Krásná kombinace "tiki-taka" po pravé straně od United, která byla zakončena špatným centrem.

6

United toto utkání začali velmi aktivně a drží svého soupeře na útočné půlce.

4

Domácí si drží míč na svých kopačkách, Stevens se dostal do velmi zajímavé pozice, ale nepovedlo se mi zakončit.

3

První závar před brankou Wednesday, ale Lundstram střílel těsně nad.

1

Míč od postranní čáry vhazoval Daniel Pudil, ale nakonec z toho nic nebylo a u míče jsou domácí United.

1

Hráči už vchází na trávník před vyprodaným stadionem.
Domácí Sheffield United je v tomto derby jednoznačným favoritem utkání. Podaří se Wednesday v sestavě s českým legionářem Danielem Pudilem zápas zdramatizovat a třeba i urvat nějaký ten bod? Zápas začíná za 20 minut.

Sheffield United FC: Moore – Baldock, Stevens, Fleck, O'Connell – Basman, Lundstram, Clarke, Donaldson – Stearman, Duffy
Náhradníci: Blackman – Sharp, Wilson, Wright, Leonard, Evans, Lafferty

Sheffield Wednesday FC: Wildsmith – Palmer, Venancio, Loovens, Pudil, Fox – Jones, Reach, Wallace – Rhodes, Joao
Náhradníci: Dawson – Butterfield, Nuhiu, Matias, Boyd, Clare, Thorniley

Rozhodčí: Coote – Hudson, Hapton.
Zdravím všechny fotbalové nadšence. Vítám Vás netradičně v pátek u 27. kola 2. anglické ligy – Championship, kde budeme sledovat Sheffieldské derby mezi United a Wednesday. Oba týmy se nepotkávají s nějak zázračnou formou.

Sheffield United
Po postupu z League One si ani hráči, fanoušci a realizační tým nedokázali představit lepší sezónu než je teď. Na 7. místě šlapou na paty svým soupeřům o play-off do Premier League.

Sheffield Wednesday
Po výborném začátku sezóny, kdy byl i oporou týmu český obránce Daniel Pudil se druhý tým z Sheffieldu začal propadat tabulkou. Před začátkem sezóny si tento tým rozhodně nepředstavoval, že bude hrát ve spodní části tabulky a je outsiderem tohoto utkání.

Vzájemné zápasy
Naposledy se spolu tyto týmy utkaly v rámci 9. kola 24.9.2017 a Sheffield United ukončil sedmi zápasovou neporazitelnost Wednesday vítězstvím 4:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.