Extraliga staršího dorostu

Rytíři Kladno – HC Kometa Brno

5:7

konec (2:3, 3:1, 0:3)

12.01.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 13. kolo • Info o změnách stavu (Jan Přikryl (@PrikrylJ))

Ode mne to je pro toto utkání vše. Přeju Vám pěkný následující víkend a zase někdy u dalšího textového přenosu napočtenou. (18:16:54)
Dnešní utkání sleduje 65 diváků.
Máme tu konec dnešního utkání, který byl bohatý na góly celkem jsme jich viděli dvanáct. Z výhry se radují hráči Komety Brno.

58:32

Kometa právě vstřelila branku!
RICHARD ZAJÍČEK dává 7 branku Komety a nejspíše rozhoduje o výhře Jihomoravanů. Asistence: Radek Kučeřík, Robin Caha.

56:45

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tržil – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Meluzín – 2 min., napadení).

55:12

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kadlic – 2 min., hákování).

48:41

Kometa otáží vývoj utkání. Autorem branky RICHARD ZAJÍČEK. Asistence: Robin Caha.

45:45

Kometa vyrovnává zásluhou DANIELA KAVICKÉHO. Asistence: Václav Rašovský.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:37.
Máme konec druhé třetiny která nabídla 4 branky. Kladno do třetí třetiny vstoupí s jednobrankovým vedením.

40:00

38:47

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tržil – 2 min., podražení).

36:22

Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí jdou do vedení. Třetí branku v utkání si připisuje MATYÁŠ FILIP. Asistence: David Routa.

32:14

Kladno vyrovnává při hře čtyři na čtyři autorem branky je MATYÁŠ FILIP. Asistence: Ondřej Bláha.

31:26

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Meluzín – 2 min., nedovolené bránění).

30:48

27:59

Kometa využívá již druhou přesilovou hru. PATRIK VAŠÍČEK prostřelil Novotného. Asistence: Vojtěch Kadlic, Marek Minárik.

26:20

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Bernat – 2 min., příliš mnoho hráčů).

24:37

Domácí vyrovnávají zásluhou MATYÁŠE FILIPA. Asistence: Ondřej Bláha.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:50.
Máme tu konec první třetiny ve které jsme viděli 5 branek.

20:00

18:53

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Čermák – 2 min., vražení na hrazení).

18:33

Hosté jdou znovu do vedení. RADEK KUČEŘÍK překonal Novotného. Asistence: Marek Minárik, Vojtěch Kadlic.

13:50

Domácí vyrovnávají zásluhou DAVIDA ROUTA. Asistence: Patrik Šmatlák, Vojtěch Tržil.

09:50

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Popelka – 2 min., hákování).

07:50

Kometa využívá přesilovou hru. Branku střelil MICHAL KUNC. Asistence: Marek Minárik, Radek Kučeřík.

06:10

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Routa – 2 min., hákování).

03:06

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kučeřík – 2 min., podražení).

01:46

Hosté rychle srovnávají zásluhou ROBINA CAHY. Asistence: Adam Popelka, Adam Studený.

00:54

Úvodní branku utkání dává MATĚJ ČERMÁK. Asistence: Jan Kvapil.

00:01

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

5:7

Branky a nahrávky: 1. Čermák (Kvapil), 14. Routa (Šmatlák, Tržil), 25. Filip (Bláha O.), 33. Filip (Bláha O.), 37. Filip (Routa) – 2. Caha (Popelka, Studený), 8. Kunc (Minárik, Kučeřík), 19. Kučeřík (Minárik, Kadlic), 28. Vašíček (Kadlic, Minárik), 46. Kavický (Rašovský), 49. Zajíček (Caha), 59. Zajíček (Kučeřík, Caha)

Rytíři Kladno: Novotný (Jiroušek) – Kvapil, Zich, Volráb, Šmatlák, Flachs – Bláha M., Tržil, Bláha O., Hašek, Bernat, Zíka, Routa, Kulma, Urban, Rendla, Čermák, Filip

HC Kometa Brno: Kašpar (Holata) – Sedláček T., Kučeřík, Sedláček J., Vašíček, Gloz, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Meluzín, Zajíček, Rašovský, Kavický, Kunc, Kadlic

Rozhodčí: Plachý – Gabriel, Holada