12.01.2018, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 3.87 3.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Scott Darling (CAR) 27 zák., 1 gól, 96,4%
2. Victor Rask (CAR) 1+0
3. Lars Eller (WSH) 1+0 (03:41:10)
Československá stopa v utkání:
Jakub Vrána (WSH) 0+0,1 střela, čas na ledě 18:01
Carolina vyhrává tento zápas poměrem 3:1. Hurricanes se dostali do vedení díky brance při vlastním oslabení, prosadil se Jordan Staal. Capitals dokázali ve druhé třetině vyrovnat, pálil přesně Lars Eller. V poslední třetině hrála Carolina výborně takticky a nedávala soupeři mnoho prostoru. Díky tomu se Hurricanes dokázali prosadit dvakrát a vyhráli.

59:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, Carolina vyhodila přes všechny čáry.

59:38

Alexandr Ovečkin vypálil od modré čáry, ale jeho projektil končí mimo.

59:15

Oddechový čas pro domácí.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté míří za výhrou.

58:46

Domácí znovu hrají bez brankáře.

58:31

58:31 Sebastian AHO - 1:3

58:31

Carolina právě vstřelila branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, od modré čáry trefil prázdnou branku. SEBASTIAN AHO. Asistence: Elias Lindholm.

58:20

Domácí hrají bez brankáře.

58:02

Braden Holtby musel být pozorný, z kruhu vypálil Sebastian Aho. To už probíhají poslední dvě minuty.

57:30

Momentálně jsou tvořivějším týmem domácí, ale nemohou se probojovat do zakončení.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek stále vede o jednu branku.

56:09

Scott Darling musel zasahovat, do výborné pozice se dostal domácí Jevgenij Kuzněcov. Ten tečoval před brankou, ale i tak puk kryje brankář.

55:47

Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, sledujeme rychlý hokej.

55:30

Justin Williams zablokoval střelu soupeře, marně se zkoušel prosadit Madison Bowey.

55:21

Máme tu další střelecký pokus, nyní vypálil Jay Beagle bekhendem, jeho pokus kryje brankář Caroliny.

1:3

Branky a nahrávky: 37. Eller (Oshie, Djoos) – 32. J. Staal, 51. V. Rask, 59. Aho (E. Lindholm)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orlov, Niskanen, Djoos, Carlson, Orpik, Bowey – Ovečkin, Bäckström, Smith-Pelly – J. Vrána, Kuzněcov, T. Wilson – Connolly, Eller, Oshie – Stephenson, Beagle, Chiasson.

Carolina Hurricanes: Darling (C. Ward) – Slavin, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk, Dahlbeck – Aho, J. Staal, E. Lindholm – Skinner, V. Rask, T. Teräväinen – B. McGinn, D. Ryan, Williams – Nordström, Krüger, Jooris.

Rozhodčí: Hanson, Meier – Cormier, Rody

Diváci: 18 506

07:26 CAR 2 Krüger, držení protihráče
21:28 WSH 2 Connolly, faul loktem
30:47 CAR 2 Jooris, držení protihráče
31:33 CAR 0:1 J. Staal