Michal Řepík – 4 střely na branku, čas na ledě: 15:34.
Tomáš Voráček – 1 střela na branku, 1 hit. čas na ledě: 13:22.

Zablokované střely 9 – 11.
Hity 3 – 8.
Vyloučení v minutách 20 – 6.
Branky v přesilových hrách 0 – 1.
Je dobojováno. Traktor si dnes zaslouženě a s nulou na svém kontě Pavla Francouze odváží důležité vítězství z ledu Slovanu Bratislava po výhře 3:0 a v boji o play off si tak připisuje klíčové body do tabulky. O dvě branky se postaral Alexej Kručinin a ve třetí třetině pojistil výhru Traktoru v přesilové hře Nick Bailen.

59:50

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Marek Viedenský – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., hrubost).

59:50

Skalický se ještě tlačil před Francouze, ale byl tvrdě zastaven Petrovem a ještě se nám strhla šarvátka v závěru utkání.

59:30

Kašpar při zavezení kotouče do útočného pásma narazil opět na skvělou defenzívu.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:40

Slovan má kotouč na svých hokejkách, ale ve své třetině a obrana Traktoru středního pásma stále funguje na výbornou.

57:29

A opět přesný Francouz. Boychuk vyhrál vhazování na Eberta, jenž hned vypálil směr Francouz, ale ten je dnes ledově klidný a jeho lapačka stejně tak. Český brankář si dnes říká o čtvrtou nulu v této sezoně.

57:20

Alexej Petrov v postavení mimo hru.

57:10

Traktor v klidu drží puk a zdá se že je dnes hotovo.

56:07

Jevegenij Rjasenkij po dlouhé době mířil na branku Štěpánka, ale přestřelil.

55:00

Belasí makají a snaží zdramatizovat zápas. Obrana Traktoru je však výborná a nepouští Slovan do větších šancí.

54:07

Chybu Višněvskije vystihl Després a vypálil na Francouze ten vyrazil ramenem do ochranné sítě.

53:50

Řepík přenechal puk Desprésovi, ten nahodil puk mimo branku. Slovan pokračoval v akci a pálil od modré Garbut, Francouz likviduje kotouč svojí lapačkou.

53:14

Opět náročný přechod do útočné třetiny, tentokrát v podání Skalického, kterému je poté následně odpískané postavení v brankovišti a rozhodčí vykazuje hru do střední třetiny.

52:05

Genoway se dostal s potížemi ke střele a trefuje pouze lapačku pozorného a dnes dobře chytajícího Francouze.

0:3

Branky a nahrávky: 19. Kručinin (Jakuceňa, Polygalov), 32. Kručinin (Jakuceňa, Polygalov), 45. Bailen (Videll)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (J. Sedláček) – Sersen (A), Meszároš (C), Ebert, Després, T. Voráček, Bačík, Černý – Řepík, Viedenský, Boychuk – Kašpar, J. Mikúš, Co. Genoway – Hrnka, Lamper, Garbutt – M. Sloboda, Skalický, Šerbatov.

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – I. Višněvskij, Nikitin, Bailen, Rjasenskij (A), Šinin, Borodkin, A. Petrov – Polygalov, Jakuceňa (A), Videll – Kručinin (C), Szczechura, Gynge – Kravcov, Šarov, Rybakov – Šolochov, Černikov, J. Petrov – Senťurin.

Rozhodčí: Ansons, Birin – Lazarev, Sivov.