HC Frýdek-Místek "B" – HC Studénka

5:4

po prodl. (0:1, 2:1, 2:2 - 1:0)

09.12.2017, 17:00 • Petr Sumbal

B“ tým Frýdku-Místku vyhrál nad Studénkou i podruhé v sezoně, tentokrát 5:4 po prodloužení. Skóre jako první otevřeli hosté, domácí ale dokázali ve druhé třetině skóre otočit ve svůj prospěch. Přišla ale ještě jedna otočka, tentokrát v podání Studénky. Hosté odskočili do dvoubrankového náskoku, ale ten domácí zlikvidovali a vynutili si prodloužení. V tom pak zápas rozhodl pro domácí Jakub Heralt. (19:21:01)

61:10

Frýdek-Místek "B" právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, Frýdek-Místek vítězí po prodloužení! Přečíslení dvou na jednoho zakončil mazácky mezi betony JAKUB HERALT. Asistence: Radim Vančo-Minařík.

60:40

Prodloužení hrané tři na tři začalo, na ledě je hodně prostoru.

60:01

Základní část o vítězi nerozhodla, ke slovu se tak po krátké přestávce dostane prodloužení.

60:00

58:48

Tři domácí najížděli na Smetanu. Zakončení na sebe vzal Ševčík, ale puk do branky nedostal.

58:15

Studénka vyhodila puk a její oslabení už je u konce.

57:37

Domácí využívají přesilovku pět na tři a je znovu vyrovnáno. Puk se do brány podařilo došťouchat TOMÁŠ MIČULKA.

56:50

Fiala před brankou promáchl puk. Jinak by střílel do prázdné brány.

56:18

Vyloučení v týmu HC Studénka (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jedlička.

55:55

Vyloučení v týmu HC Studénka (Pokorný – 2 min., hákování).

55:16

54:52

Ostrou střelu Holaníka od modré chytil Dobečka do své lapačky.

54:29

Nahození Martinčíka před bránu adresáta nenašlo.

53:42

Rysům se povedlo vyhodit kotouč do bezpečí.

53:16

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek "B" (Gonos – 2 min., vysoká hůl).

52:53

Ještě to bude drama. Frýdek-Místek využívá přesilovku a snižuje na 3:4. Z předbrankového prostoru se prosadil PETR SLOVÁK a vstřelil svůj druhý gól v zápase.

5:4

Branky a nahrávky: 34. Slovák (Golasovský), 37. Gonos (Vacula), 53. Slovák, 58. Mičulka (Gottwald), 62. Heralt (Vančo-Minařík) – 2. Štepjak (Trubka), 38. Orszulík (Čaň), 43. Štěpjak (Martinčík, Tomášek), 51. Sochorek (Orszulík, Pokorný)

HC Frýdek-Místek "B": Dobečka (Horváth) – Golasovský, Gottwald, Zberovský, Fojtík, Mičulka, Vančo-Minařík, Flegr – Fiala, Vacula, Slovák, Niedoba, Gonos, Ondráček, Hysek, Heralt, Ševčík

HC Studénka: Smetana (Baldík) – Jedlička, Martinčík, Novák, Orszulík – Pelikán, Janečka, Štubňa, Pokorný, Štepjak, Bolek, Holaník, Daron, Čaň, Gonos, Sochorek, Trubka, R. Tomášek

01:04 STU 0:1 Štepjak (Trubka)
04:35 STU 2 Novák, napadení
20:30 FMB 2 Golasovský, faul kolenem
26:57 FMB 2 Vacula, hákování
30:18 STU 2 Orszulík, sekání
31:40 FMB 2 Slovák, nesportovní chování
33:45 FMB 1:1 Slovák (Golasovský)