09.12.2017, 02:30 • United Center, Chicago • Jan Prošek

Tipsport: 1.76 4.07 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Robin Lehner (BUF) 48 zák., 3 góly, 94,1% (05:28:02)
Československá stopa v utkání:
Jan Rutta (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:10
Richard Pánik (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:36
V tomto dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté v prodloužení. Dvakrát museli dotahovat vedení soupeře, ale podařilo se jim to. Ve třetí třetině při vlastním oslabení vyrovnali na 2:2 a pět sekund před koncem prodloužení rozhodli o své výhře.

64:55

64:55 Gustav FORSLING - 3:2

64:55

Chicago právě vstřelilo branku!
Je to jasné, na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Domácí celek vyhrává v prodloužení, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje GUSTAV FORSLING. Asistence: Brandon Saad a Jonathan Toews.

64:32

Rasmus Ristolainen zablokoval střelecký pokus soupeře.

64:07

Jan Rutta střelou zápěstím neprostřelil brankáře soupeře.

63:47

Robin Lehner drží své spoluhráče, nyní zastavuje ránu Patricka Kanea z velké blízkosti.

63:21

Corey Crawford si připisuje zákrok proti střele Scandelly.

62:57

Robin Lehner kryje střelu Gustava Forslinga a o malý moment později znovu stejný hráč neprostřelil brankáře soupeře.

62:40

Mnoho šancí nyní prodloužení nenabízí, navíc se domácí dostali do postavení mimo hru.

62:17

Kyle Okposo vypálil z předbrankového prostoru a puk kryje brankář Corey Crawford.

61:49

Duncan Keith po přihrávce od spoluhráče branku minul. Domácí tak neproměnili přečíslení dva na jednoho.

61:31

Jack Eichel neproměnil svůj nájezd. Jel hodně pomalu a před brankou nevymyslel vůbec nic.

61:31

Oddechový čas pro hosty.

61:31

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Gustav Forsling – trestné střílení, držení protihráče).

61:31

Corey Crawford kryje pokus hostujícího Eichela.

61:21

Brandon Saad se znovu dostal do střelecké pozice, ale brankáře Buffala nepřekonal.

60:50

Brandon Saad minul branku od modré čáry.

60:34

Buffalo se dostává ze svého pásma, ale zatím se ani jeden celek nemůže propracovat ke střele.

60:01

Ve třetí třetině dokázali domácí při vlastním oslabení vyrovnat, a tak uvidíme prodloužení. Chicago je střelecky aktivnější, vede v tomto ohledu 43:22.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41

Domácí celek měl nyní obrovskou šanci na vstřelení branky, ale jeden z hráčů Chicaga trefil z předbrankového prostoru jen brankovou konstrukci. Robin Lehner měl štěstí.

59:21

Tommy Wingels se propracoval do zakončení z mezikruží, brankář Buffala si poradil.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:40

Robin Lehner musel zasahovat proti nepříjemné střele, kterou vyslal domácí Gustav Forsling,

58:23

Hostující celek má více ze hry, další akci Buffala zastavuje hra vysokou holí.

58:05

Corey Crawford kryje střelu, kterou vyslal od modré čáry Evander Kane.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:44

Justin Falk vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Corey Crawford.

57:30

Stav zápasu je vyrovnaný a více ze hry nyní mají hokejistů Chicaga.

56:38

56:38 Tommy WINGELS - 2:2

56:38

Domácí celek vyrovnává při vlastním oslabení. Výborně po Ruttově pasu vypálil Gustav Forsling a jeho ránu skvěle před brankou tečoval TOMMY WINGELS. Asistence: Gustav Forsling a Jan Rutta.

55:34

Domácí brankář přerušuje hru, bude se vhazovat před brankou Chicaga.

55:25

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brent Seabrook – 2 min., nedovolené bránění).

54:40

Chicago musí pro kotouč až za svou branku. ozývají se domácí fanoušci, kteří si přejí vyrovnání.

54:20

Robin Lehner drží puk po střele Rutty, který zkoušel zápěstím.

53:59

Zach Bogosian zablokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Nick Schmaltz.

53:23

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

53:04

Kotouč se dotkl ochranné sítě nad brankou bude se vhazovat.

52:53

Vhazovat se bude před brankou Buffala, hostující celek ale vyhrál puk.

52:44

Komerční přestávka.

52:26

Corey Crawford nyní musel zasahovat, do velké šance se dostal Jason Pominville, domácí gólman ale výborně zasáhl.

51:40

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, fanoušci ženou domácí hokejisty za vyrovnáním.

51:14

Od modré čáry následně minul branku Buffala Duncan Keith.

51:07

Brandon Saad z levého kruhu bekhendovou stranou hole vyslal puk na branku, ale gólman byl pozorný.

50:45

Benoit Pouliot zablokoval pokus, který vyslal Vinnie Hinostroza.

50:34

Blackhawks se dostali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stále platí jednobrankové vedení hostujícího celku.

49:06

Gustav Forsling výborně vypálil z pravé strany, jeho pokus dobře kryje brankář Sabres. 36:17, střelecky je jednoznačně aktivnější domácí celek.

48:40

Vhazovat se bude ve středním pásmu, hra je přerušena pro přihrávku rukou.

48:20

Robin Lehner drží puk po střele domácího hráče, zakončoval Jonathan Toews. Komerční přestávka.

47:46

Obránce Marco Scandella zablokoval střelecký pokus, který vyslal na branku Buffala Patrick Sharp.

46:39

Brent Seabrook vypálil tvrdě od modré čáry, ale branku trefit nedokázal.

46:08

Arťom Anisimov minul branku z dolní hranice kruhu.

46:00

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., krosček).

45:30

Gustav Forsling se dostal ke střele z dobré střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku.

45:02

Robin Lehner drží puk po střele domácího Richarda Pánika.

44:09

Corey Crawford kryje střelecký pokus, který vyslal jeden z hráčů Sabres z mezikruží.

44:00

Z mezikruží se do výborné střelecké pozice dostal Alex DeBrincat. Branku ale vůbec netrefil.

43:30

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

42:44

Hostující celek se také dostal ke střele. Rasmus Ristolainen od modré čáry branku trefit nedokázal.

41:57

Robin Lehner si na nedostatek práce naříkat rozhodně nemůže, nyní zastavil střelecký pokus, který vyslal Vinnie Hinostroza. Předtím neuspěl v podobné pozici Patrick Sharp.

41:25

Hra je přerušena, kotouč vypadl mezi střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.

41:11

Evan Rodrigues zablokoval střelecký pokus domácího hráče, Patrick Kane zakončoval nepřesně.

40:33

Brandon Saad z levého kruhu nedokázal přesněji zakončit.

40:14

Brandon Saad vypálil z dobré pozice, jeho pokus kryje hostující brankář. Robin Lehner přerušuje hru.

40:01

Dva góly jsme viděli ve druhé třetině, nejprve dokázal domácí celek vyrovnat, a pak si Buffalo vzalo vedení zpět na svou stranu. Po čtyřicet minutách hry tak platí vedení Sabres 2:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:45

Už se nic nestane.

38:33

Hraje se spíše ve středním pásmu, do šance se dostal po rychlé akci hostující celek, ale střela končí vysoko nad brankou.

37:30

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina, ani jeden celek se nikam nežene.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:45

Marco Scandella zablokoval střelecký pokus, který vyslal domácí Brent Seabrook.

36:17

Vinnie Hinostroza střelou zápěstím vyzkoušel pozornost brankáře Sabres. Robin Lehner byl pozorný a nenechal se překonat.

35:45

Connor Murphy zakončoval od modré čáry, do jeho střely se položil hostující Jack Eichel.

35:16

Duncan Keith vypálil z mezikruží, jeho pokus velmi dobře zablokoval Viktor Antipin.

34:30

První domácí formace se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, obrana Buffala je ale pozorná.

34:02

Ani jeden tým se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Mnoho velkých šancí k vidění není.

33:20

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

32:56

Sedm minut před koncem druhé třetiny domácí celek špatně rozehrál, jeho pokus končí na zakázaném uvolnění.

32:17

Corey Crawford musle zasahovat po střele hostujícího hráče, zakončil Rasmus Ristolainen.

31:51

Evander Kane vedl další akci Buffala, jeho střelecký pokus zablokoval obránce Chicaga Brent Seabrook.

31:26

Tommy Wingels se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus díky dobrému pohybu zablokoval Jake McCabe.

31:00

31:00 Kyle OKPOSO - 1:2

31:00

Sabres právě vstřelili branku!
Hostující celek se znovu dostává do vedení. Scott Wilson poslal kotouč k modré čáře, kde byl KYLE OKPOSO. Jeho povedená rána zápěstím se vyhnula všem nástrahám a zapadla přesně do sítě. Asistence: Scott Wilson a Evan Rodrigues.

30:11

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápasu, před brankou hostů výborně tečoval puk Jonathan Toews, ale brankáře nepřekonal.

29:13

Z pravého kruhu vystřelil Richard Pánik a jeho pokus zastavuje Robin Lehner. Na druhé straně minul branku Sam Reinhart.

28:50

Zach Bogosian dobře vypálil a jeho pokus musel zastavit až Corey Crawford v brance domácích.

28:30

28:30 Alex DEBRINCAT - 1:1

28:30

Domácí celek proměnil přesilovou hru, díky čemuž je vyrovnánp. Po rychlé akci se do zakončení dostal ALEX DEBRINCAT, který střelou z kruhu prostřelil brankáře. Asistence: Patrick Sharp a Gustav Forsling.

27:48

Marco Scandella zablokoval střelecký pokus, která vyslal jeden z hráčů Chicaga.

27:07

Stabilněji se nemohou domácí probojovat do útočného pásma.

26:43

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Viktor Antipin – 2 min., držení protihráče).

26:23

Evander Kane se probojoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus kryje domácí brankář.

25:06

zakázané uvolnění vrací hru do obranného pásma Sabres. Hostující obrana musí být pozorná.

24:53

Puk kryje brankář Buffala, a tak se vhazuje pře jeho brankou.

23:56

Nyní se do šance dostal domácí celek, ale střelecký pokus byl zablokovaný. Gólman tak zasahovat nemusel.

23:28

Richard Pánik zablokoval střelecký pokus, který vyslal z dobré pozice Marco Scandella.

23:06

Jack Eichel se propracoval do zakončení, jeho pokus snadno zastavil domácí brankář Corey Crawford.

22:50

Domácí hokejisté špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění.

21:25

Z pravého kruhu zakončoval Hudson Fasching a pozorný musel být domácí gólman.

21:03

Zápas, ve kterém zatím vedou hosté o jednu branku, pokračuje druhou třetinou.

20:01

14:5 na střely pro domácí celek, která ale prohrává o jednu branku, výborně kotouč tečoval v předbrankovém prostoru Jason Pominville. Právě on je autorem zatím jediné trefy.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:42

19:42 Jason POMINVILLE - 0:1

19:42

Hosté se dostávají do vedení. Před brankou výborně tečoval kotouč po střele z kruhu JASON POMINVILLE. Asistence: Jack Eichel, Evander Kane.

19:27

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Tommy Wingels – 2 min., držení protihráče).

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, aktivnější jsou domácí.

18:40

V poklidném tempu se dohrává první třetina.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině a Robin Lehner po střele Anisimova kryje kotouč.

17:55

17:12

Polovina přesilovky je pryč a zatím obrana Sabres nemusela řešit vyloženě těžkou situaci.

16:52

Patrick Sharp nejprve neprostřelil obránce soupeře, a pak minul branku od modré čáry zakončující Gustav Forsling.

16:30

Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, ale do vyložené střelecké pozice se nemůže propracovat.

15:54

Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evan Rodrigues – 2 min., podražení).

15:38

Domácí celek má více ze hry, jednu ze střed nyní zablokoval pozorný obránce Buffala.

15:09

Robin Lehner kryje puk po střele Codyho Fransona. Komerční přestávka.

14:42

Nick Schmaltz z podobné pozice také nepřekonal brankáře Sabres.

14:33

Alex DeBrincat se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus bekhendovou stranou hole končí mimo branku.

13:55

Z kruhu vypálil Jack Eichel a jeho ránu kryje brankář domácího celku. Corey Crawford přerušuje hru.

13:00

Viktor Antipin vypálil od modré čáry, jeho pokus snadno kryje domácí brankář, puk odrazil do rohu, kde už hráli obránci.

12:27

Domácí Jan Rutta se dostal do útočného pásma, ale on ani jeho spoluhráči nedokázali zakončit.

12:07

Kyle Okposo vedl akci hostujícího celku, ale ani on se do výraznější šance nepropracoval.

11:13

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

10:32

Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, z dobré pozice zakončoval Duncan Keith. Jeho pokus kryje brankář Buffala.

10:09

Robin Lehner přerušuje hru po střele od modré čáry, kterou vyslal Tommy Wingels.

09:43

Zbytečně se nepřerušuje, hra se přelévá ze strany na stranu.

09:11

Sledujeme rychlý hokej, z první zakončoval Duncan Keith od modré čáry. Jeho rána končí mimo branku.

08:47

Connor Murphy se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Jake McCabe.

08:01

Z bezprostřední blízkosti zakončoval Brandon Saad, jeho pokus končí mimo branku. Gólman Sabres zasahovat nemusel.

07:53

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Buffala.

07:42

Domácí hokejisté zahráli jen na zakázané uvolnění.

07:33

Hostující celek si nyní vypracoval dobrou střeleckou pozici, kterou ovšem Jake McCabe nedokázal proměnit.

05:47

Robin Lehner znovu měl práci, tentokrát vypálil z horní hranice kruhu Cody Franson.

05:14

Gustav Forsling jako obránce zakončoval od modré čáry a jeho pokus kryje brankář Buffala.

05:05

04:21

Domácí sice kombinují v útočném pásmu, ale nemohou se dostat do výraznější střelecké pozice, mnoho vyložených šancí si Blackhawks nemohou vypracovat.

03:25

Robin Lehner si poradil se střelou, kterou vyslal Patrick Kane.

03:11

03:05

02:58

Od modré zakončoval Brandon Saad a jeho ránu zablokoval Zach Bogosian.

02:37

Dobře to nyní sehráli hosté, Evan Rodrigues tečoval kotouč před brankou, a tak musel Corey Crawford zasahovat.

02:10

Robin Lehner kryje puk po střele Brandona Saada. Bude se vhazovat před brankou Buffala

01:20

Jason Pominville vypálil rychle po vhazování, jeho pokus byl nepřesný, gólman zasahovat nemusel.

01:11

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Jan Rutta – 2 min., podražení).

00:57

Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se znovu bude ve středím pásmu.

00:09

Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácího celku.

00:01

Za malý moment zápas začne

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith, Franson, C. Murphy, Seabrook, Forsling, Rutta – Saad, J. Toews, DeBrincat – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Sharp, Hinostroza, Pánik – Bouma, Wingels, Hayden.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Bogosian, Falk, Antipin – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Fasching – S. Wilson, Rodrigues, Okposo – Nolan, Jo. Larsson, S. Reinhart..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Chicago Blackhawks odehrálo 28 zápasů s bilancí 10-2-5-11 a vybojovalo 29 bodů. V tabulce Východní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů prohrálo všechny. Nestačilo na Nashville Predators 2:3, v prodloužení na Dallas Stars 3:4 a 2:3 v nájezdech, Los Angeles Kings 1:3 a Washington Capitals 2:6.
Buffalo Sabres odehrálo 28 zápasů (6-1-4-17; 18 bodů) a je v tabulce Východní konference na posledním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Coloradem Avalanche 4:2. Nestačilo na Montreal Canadiens 0:3, Tampu Bay Lightning 0:2, Pittsburgh Penguins 0:4 a 1:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Chicago Blackhawks a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

3:2

Branky a nahrávky: 29. DeBrincat (Sharp, Forsling), 57. Wingels (Forsling, Rutta), 65. Forsling (Saad, J. Toews) – 20. Pominville (Eichel, E. Kane), 31. Okposo (S. Wilson, Rodrigues)

Rozhodčí: Nicholson, Pochmara – Daisy, Nowak

Diváci: 21 542

01:11 CHI 2 Rutta, podražení
03:05 BUF 2 Rodrigues, podražení
15:54 BUF 2 Rodrigues, podražení
19:27 CHI 2 Wingels, držení protihráče
19:42 BUF 0:1 Pominville (Eichel, E. Kane)
26:43 BUF 2 Antipin, držení protihráče
28:30 CHI 1:1 DeBrincat (Sharp, Forsling)
31:00 BUF 1:2 Okposo (S. Wilson, Rodrigues)