09.12.2017, 02:30 • United Center, Chicago • Jan Prošek

Tipsport: 1.76 4.07 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3. Robin Lehner (BUF) 48 zák., 3 góly, 94,1% (05:28:02)
Československá stopa v utkání:
Jan Rutta (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 20:10
Richard Pánik (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:36
V tomto dramatickém zápase vyhrávají domácí hokejisté v prodloužení. Dvakrát museli dotahovat vedení soupeře, ale podařilo se jim to. Ve třetí třetině při vlastním oslabení vyrovnali na 2:2 a pět sekund před koncem prodloužení rozhodli o své výhře.

64:55

64:55 Gustav FORSLING - 3:2

64:55

Chicago právě vstřelilo branku!
Je to jasné, na nájezdy nedojde, je rozhodnuto. Domácí celek vyhrává v prodloužení, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje GUSTAV FORSLING. Asistence: Brandon Saad a Jonathan Toews.

64:32

Rasmus Ristolainen zablokoval střelecký pokus soupeře.

64:07

Jan Rutta střelou zápěstím neprostřelil brankáře soupeře.

63:47

Robin Lehner drží své spoluhráče, nyní zastavuje ránu Patricka Kanea z velké blízkosti.

63:21

Corey Crawford si připisuje zákrok proti střele Scandelly.

62:57

Robin Lehner kryje střelu Gustava Forslinga a o malý moment později znovu stejný hráč neprostřelil brankáře soupeře.

62:40

Mnoho šancí nyní prodloužení nenabízí, navíc se domácí dostali do postavení mimo hru.

62:17

Kyle Okposo vypálil z předbrankového prostoru a puk kryje brankář Corey Crawford.

61:49

Duncan Keith po přihrávce od spoluhráče branku minul. Domácí tak neproměnili přečíslení dva na jednoho.

61:31

Jack Eichel neproměnil svůj nájezd. Jel hodně pomalu a před brankou nevymyslel vůbec nic.

61:31

Oddechový čas pro hosty.

61:31

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Gustav Forsling – trestné střílení, držení protihráče).

61:31

Corey Crawford kryje pokus hostujícího Eichela.

61:21

Brandon Saad se znovu dostal do střelecké pozice, ale brankáře Buffala nepřekonal.

3:2

Branky a nahrávky: 29. DeBrincat (Sharp, Forsling), 57. Wingels (Forsling, Rutta), 65. Forsling (Saad, J. Toews) – 20. Pominville (Eichel, E. Kane), 31. Okposo (S. Wilson, Rodrigues)

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith, Franson, C. Murphy, Seabrook, Forsling, Rutta – Saad, J. Toews, DeBrincat – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Sharp, Hinostroza, Pánik – Bouma, Wingels, Hayden.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Bogosian, Falk, Antipin – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Fasching – S. Wilson, Rodrigues, Okposo – Nolan, Jo. Larsson, S. Reinhart.

Rozhodčí: Nicholson, Pochmara – Daisy, Nowak

Diváci: 21 542

01:11 CHI 2 Rutta, podražení
03:05 BUF 2 Rodrigues, podražení
15:54 BUF 2 Rodrigues, podražení
19:27 CHI 2 Wingels, držení protihráče
19:42 BUF 0:1 Pominville (Eichel, E. Kane)