3:5
konec (2:0, 1:3, 0:2)
09.12.2017, 01:00 • Prudential Center, Newark • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 2.89 3.73 2.24 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.89 - 3.73 - 2.24
New Jersey Devils – Columbus Blue Jackets
3:5
konec (2:0, 1:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 9. Boyle (J. Hayes, Wood), 15. Ma. Johansson (Noesen), 40. Coleman (Gibbons, Santini) – 23. Dubois (Panarin), 26. Sedlák (Panarin), 35. Harrington (Panarin, Jenner), 42. Wennberg (Panarin, Bjorkstrand), 56. Werenski (Panarin, S. Jones)
Karty:
Neproměněná penalta:
New Jersey Devils:
Schneider (Kinkaid) – Vatanen, A. Greene (C), Severson, J. Moore, Santini, Butcher – Bratt, Hischier, Hall (A) – Noesen, Zajac (A), Ma. Johansson – Stafford, Coleman, Gibbons – J. Hayes, Boyle, Wood.
Náhradníci:
Trenér:
Columbus Blue Jackets:
Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson (A), Nutivaara, Harrington – J. Anderson, Dubois, Panarin – Atkinson, Wennberg, N. Foligno (C) – Bjorkstrand, Dubinsky, Calvert – Hännikäinen (A), Sedlák, Jenner.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Skilliter, McCauley – Mills, Cherrey
Diváci:
1. třetina | ||||
08:29 | NJD | 1:0 | Boyle (J. Hayes, Wood) | |
14:10 | NJD | 2:0 | Ma. Johansson (Noesen) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:29 | CBJ | 2:1 | Dubois (Panarin) | |
25:44 | CBJ | 2:2 | Sedlák (Panarin) | |
26:02 | CBJ | 2 | J. Johnson, podražení | |
31:32 | CBJ | 2 | Dubinsky, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
34:13 | CBJ | 2:3 | Harrington (Panarin, Jenner) | |
39:40 | NJD | 3:3 | Coleman (Gibbons, Santini) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:20 | NJD | 2 | A. Greene, podražení | |
41:32 | CBJ | 3:4 | Wennberg (Panarin, Bjorkstrand) | |
51:05 | CBJ | 2+2 | Hännikäinen, vysoká hůl+vysoká hůl | |
54:55 | NJD | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Noesen | |
55:02 | CBJ | 3:5 | Werenski (Panarin, S. Jones) | |
Konec |
Chabarovsk – Vladivostok 08:00 2:1
Čeljabinsk – Barys 12:30 4:0
Jekatěrinburg – Omsk 13:00 3:2
Magnitogorsk – Novosibirsk • po s.n. (3:0) 13:00 3:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:2
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 15:00 1:2
N.Novgorod – Jokerit 15:00 3:2
Minsk – Riga 15:30 1:3
Spartak Moskva – Slovan 15:30 8:2
PZ Kladno – Slavia 11:15 6:2
HC Plzeň – HC Litvínov 11:30 6:1
Třinec – HK MD Šumperk 12:00 10:0
Č. Budějovice – Sparta 12:00 3:5
Mountfield HK – Přerov 12:30 4:3
Vsetín – Technika Brno • po prodl. 13:00 4:3
Mladá Boleslav – Havířov 13:00 2:5
Vítkovice – Zlín 13:00 2:1
Letňany – Žďár n/S 13:25 5:1
Pardubice – Jihlava 13:30 4:5
Poruba – Warriors Brno 13:30 1:2
Kladno – K. Vary 14:15 1:4
54:55
51:05
40:20
31:32
26:02