09.12.2017, 12:30 • Traktor Arena • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.2 4.2 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (14:55:25)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Pavel Francouz (CLJ): 23 zák., 0 gólů, úsp. 100%
Je dobojováno. Hokejisté Traktoru Čeljabinsk ve třetí třetině ještě zvýraznili svůj náskok a nakonec snadno dokráčeli k vítězství 4:0. Barys vstupoval do závěrečné dvacetiminutovky za stavu 0:2, nicméně na tříbrankový rozdíl záhy zvýšil Gynge a v samotném závěru ještě pojistil vítězství Čeljabinsku Linus Videll. Skvělý výkon podal Pavel Francouz, který udržel další čisté konto.

59:02

Nigel Dawes vyčkává s pukem na hokejce ve vlastním pásmu, to už se v Traktor Areně rozběhla poslední minuta zápasu.

58:25

Rozhodčí v samotném závěru udělali ze zápasu pěknou bramboračku, další trest (tentokrát za hákování) vyfasoval Igor Polygalov (CLJ).

58:03

Na konci povedené akce Traktoru stál Ivan Višněvskij a jeho dělovka z vrcholu kruhů, kterou však Kudrjavcev dokázal zneškodnit.

57:15

Matt Frattin (AST) teď z návalu frustrace zbytečně fauloval a příští dvě minuty stráví na trestné lavici.

56:11

56:11 Linus VIDELL - 4:0

56:11

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
A už je to zcela definitivní. Na čtyřgólový náskok pro Traktor zvýšil LINUS VIDELL, který dostal od Bailena přesný pas do mezikruží a povedenou střelou překonal bezmocného Kudrjavceva. Asistence: Nick Bailen a Paul Szczechura.

55:09

Linden Vey (AST) následně vyfasoval desítku za nesportovní chování, a zápas tak pro něj skončil.

55:09

Traktor si zahraje přesilovku čtyři proti třem, Semjonov (AST) se totiž provinil nedovoleným bráněním.

54:29

Kuriózní situace. Rybakov (CLJ) zahákoval Akolzina (AST), který ovšem zároveň dostal dvě minuty za nafilmovaný pád.

53:29

Alexej Kručinin si nedokázal zpracovat prudký pas od Višněvského, Barys už může založit další protiakci.

52:26

Napadající Linus Videll málem obral laxní zadáky Barysu o kotouč, švédský centr se ale k puku nakonec nedostal.

51:39

Frattinova střílená přihrávka do předbrankového prostoru nikoho v bílém dresu nenašla a domácí nyní mají čas a klid na rozehrávku.

50:59

Domácí se osvobozují, to už se Kokujovův trest začíná rychle blížit ke svému konci.

50:17

Veyův pokus z vrcholu kruhů Francouz bez potíží zastavil a pro jistotu přerušil hru.

49:24

Kokujov (CLJ) vyfasoval dvě minuty za krosček, Barys bude mít možnost alespoň kosmeticky upravit skóre v početní převaze.

4:0

Branky a nahrávky: 25. Černikov (I. Višněvskij, Nikitin), 36. Bailen (Videll, Gynge), 42. Gynge (Szczechura, Bailen), 57. Videll (Bailen, Szczechura)

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Šinin, Bailen, Borodkin, Mamajev, A. Petrov, Isajev – Černikov, Jakuceňa, Polygalov – Gynge, Videll, Szczechura – Rybakov, J. Petrov, Kokujov – Šarov, Peňkovskij, Kručinin.

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (42. Kudrjavcev) – Dallman, M. Semjonov, Southorn, Makljukov, Lipin, Savčenko, Šalapov – Vey, Dawes, Frattin – Wright, Žajlauov, R. Starčenko – Puškarjov, Markelov, Ševčenko – Lichotnikov, Michajlis, Sagadejev – Akolzin.

Rozhodčí: Morozov, Cyplakov – Otmachov, Ivanov