DHL Extraliga juniorů

HC Olomouc – HC Oceláři Třinec

1:4

konec (0:0, 0:0, 1:4)

08.12.2017, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • 23. kolo • Tomáš Pavlica (@TomPavlica)

Tipsport: 3.37 4.8 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi loučím. Přeji krásný zbytek dne. (19:32:31)
O dnešním zápase rozhodla třetí třetina, ve které hosté nasázeli čtyři góly na které nebyli Kohouti schopni odpovědět.

59:26

Třinec právě vstřelil branku!
A Třinec ještě navyšuje vedení. Po rychlém kontru navyšuje pěknou kličkou mezi betony JAN PORUBA. Asistence: Kalus, Przybyla.

58:55

Závěrečné minuty tráví Třinec v útočném pásmu.

57:58

Olomouci se nadří rozehrát, Třinec dobře napadá.

57:03

Po střele Spálovského hosté vyhazuje na zakázané uvolnění.

56:44

Olomouc se pokouší o srovnání, zatím ale neohrozili bránu.

56:02

Przybyla zavezl puk do pásma a s trochou štěstí se puk dostal ke druhé tyčce k JANU KALUSOVI, který zavěsil opuštěný puk do brány. Asistence: Przybyla, Poruba.

55:46

Krzak vypálil od modré, Ovčaří vyrazil.

55:10

V obrovské šanci se nyní ocitl Husták. Ten se zjevil sám před gólmanem, ale nedokázal puk zvednout nad Loubalův beton.

54:57

Žádný tým si nedokáže připravit dobrou pozici pro střelu.

53:20

Przybyla to zkoušel zpoza brány, trefil Ovčařího do ramene a jen se štěstím se puk nepřekulil do brány.

52:42

Pěcha se uvolnil a vypálil do gólmana, poté to ještě zkoušel Tomaník.

52:16

Beier se dobře natlačil před bránu a pokusil se o dorážku mezi dvěma beky.

51:17

Rozhodčí vyhnali Olomouc z útoku kvůli postavení hráče v brankovišti.

50:37

Olomouc právě vstřelila branku!
Kapitán domácích snižuje. Po pěkné akci DOMINIK MAREK zavěsil do prázdné brány. Asistence: Podlaha.

50:30

Dlaší slabá rána od Olomouckých. Takhle Loubala nepřekonají.

50:12

Zakázané uvolnění pro Třinec.

48:32

Říčka a Holiš to zkusili, jejich střely trefili ale jen gólmana.

47:52

Kvasnica prověřil Ovčařího.

47:05

Janků dostal do druhé vlny nabito a pálil z první. Loubal puk chytil.

46:35

Olomouc sice je na puku, neužívá si ho ale v útočném pásmu.

44:45

Podlaha dostal nabito na křídlo, Loubal se stihl přesunout proti jeho střele.

44:02

Kakukič ujel všem, ale bekhendová klička na Ovčařího nestačila.

43:35

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Irgl – 2 min., podražení).

42:50

Třinec navyšuje vedení. Hrachovský nabil JANU PORUBOVI a ten propálil všechno. Asistence: Hrachovský, Przybyla.

42:36

Podlaha ve vleké šanci mezi kruhy netrefil vůbec bránu.

42:22

Papaj ošklivě vletěl na mantinel a nemohl vstát, rozhodčí tak přerušil hru.

40:21

Velká chyba Kohoutů byla potrestána. Kohouti ztratili puk, ten dostal na hůl Przybyla, přihrál na JANA KALUSE, který zakončoval do prázdné. Asistence: Przybyla.

40:01

40:00

39:56

Olomouc zkusila ještě poslední akci, ta ovšem neskončila úspěšně.

38:23

Podlaha prověřil Loubala, ten si z jeho pokusem poradil.

37:35

Hra se odehrává ve středním pásmu, příliš moc se na ledě neděje.

36:21

Kalus po dlouhé době prověřil Ovčařího.

34:30

Przybyla zkoušel ujet, olomoucký obránce mu puk ale sebral a z následné protiakce z dobré pozice střílel Kuba. Loubal však včas sklapl betony.

33:33

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kuba – 2 min., hrubost).

33:33

Najsar dostal čtyři minuty za hrubost.

33:33

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Raška – 2 min., hrubost).

33:33

Postrkovačka u mantinela skončila bitkou, kterou museli rozhodčí hned uťat.

32:26

Machálek vybojoval puk za bránou. Kohouti si pak rozehráli akci a na jejím konci pak Kuba pálil do skrumáže.

30:46

Tomaník si vzal dvakrát puk a po samostatné akci vystřelil. Pokaždé si Loubal poradil.

30:13

Střela olomouckého Beutla skončila v ochranné síti.

29:22

Kalus ujížděl s Kvasnicou dva na jednoho. Prvně jmenovaný se rozhodl vystřelit sám, Ovčaří betonem vyrazil.

27:48

Kaukič dorážel zblízka, Ovčaří měl beton připraven. Rozhodčí poté přerušil, jeden z olomouckých hráčů ležel zraněn v brankovišti.

27:10

Irgl střílel zblízka, minul.

26:47

Smutý dvakrát po sobě hezky vystřelil. Jednou trefil Loubala, podruhé boční síť.

24:57

Holiš vystřelil, Loubal skryl puk do lapačky.

24:18

Szturc vystřelil od modré a Jelínek pěkně tečoval před gólmanem, puk šel ale mimo bránu.

24:07

Hraje se ve čtyřech.

23:47

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Irgl – 2 min., hrubost).

23:47

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kuchař – 2 min., hrubost).

23:19

Olomouc se drží více na puku, ale k pořádnému zakončení se nedostává.

21:52

Husták vystřelil z mezikruží, Loubal si poradil.

21:11

Olomouc se motala kolem Loubala, pořádnou střelu nevyslala.

20:01

20:00

19:56

Poslední minuta první třetiny byla taková rozháraná, hra šla nahoru dolů. Žádná střela se ale nekonala.

18:24

Třinec se na druhou minutu usadil v pásmu, se střelami od modré si gólman poradil.

17:37

Olomouc opět vyhazuje.

17:11

Už druhé zakázané uvolnění Třince v této přesilovce.

16:42

Marguš ostře vypálil, Ovčaří puk neudržel, nikdo ale puk nedorazil.

16:32

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kuba – 2 min., podražení).

16:32

Třinec se opět dostal do slušného tlaku.

14:54

Ovčaří teď chvíli chytal s hokejkou svého spoluhráče, Třinec ale toho nevyužil a po vyhození si gólman zase sebral svou.

13:44

Po křídle utekl Husták a z nulového úhlu přinutil Loubala k zákroku.

12:21

Snad první střela na Loubala šla z hole Jelínka, ten se při ní moc neohřál.

11:49

Olomouc v rozehrávce sráží velké nepřesnosti, proto se zatím k ničemu nedostali.

09:58

První gól měl na holi Kalus, který byl na křídle úplně sám, ale z ideální pozice špatně treil a jeho rána zasáhla Ovčařího.

09:28

Hrachovského střelu schytal před bránou Kalus, kterému se ji nepodařilo dorazit, protože Ovčaří rychle máchl lapačkou.

08:35

Olomouc lépe brání druhou přesilovku, Třinec ji ohrožuje pouze střelami od modré.

07:41

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pěcha – 2 min., držení protihráče).

07:31

Olomouc se na první delší časový úsek udržela v útočném pásmu, nakonec je z toho ale jen její další faul.

06:20

Jedovka Hrachovského těsně nad ledem trefila beton Ovčařího, proti dorážce Peterka se gólman neohroženě vrhl a vyrazil ji také.

05:23

Jen málo chybí Třinci po pěkných kombinacích k zakončení, Olomouc se ale osvobozuje.

04:50

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Říčka – 2 min., podražení).

04:45

Velká šance pro Třinec! Nejprve Przybyla měl velice dobou šanci na bekhendu, poté Kvasnica nedokázal dorazit puk do odkryté brány.

04:00

Zásah puku do obličeje jednoho z Třineckých využili Kohouti k protiakci, nic z ní ale nebylo.

03:01

Papaj se tlačil před bránu, gólman mu puk z hole vyrazil.

01:15

Třinec první dvě minuty točil domácí v jejich pásmu. Ovčaří se zapotil zejména po střele jednoho z obránců, kdy mu puk vypadl, a při zákroku se dostal z brány, který byla dlouhou dobu volná.

00:07

Hned na začítek utkání zakázané uvolnění domácích.

00:01

Minulý zápas těchto dvou soupeřů na ledě Třince vyhráli domácí 5:1. O osudu utkání rozhodla druhá třetina, kdy domácí vsítili během sedmi minut čtyři góly. Na konci zápasu zmírnil porážku svým gólem Martin Smutný.
HC OCELÁŘI TŘINEC
To třinečtí junioři prozatím po celou sezónu střídají lepší výsledky s horšími. Po loňské mistrovské sezóně jsou nyní až na 14. místě s 24 body.
Z posledních devíti zápasů vyválčili pouze devět bodů, když dokázali vyhrát jen nad Libercem a Spartou a zbytek zápasů prohráli. V posledním zápase padli s Vítkovicemi, které jsou v tabulce pod nimi.
HC OLOMOUC
Olomoučtí junioři se po prachbídném začátku soutěže zvedají a pomalu ale jistě se odlepují od spodních příček tabulky. Nyní se nachází na 16. místě tabulky, stejně bodů ale mají i Karlovarští a také jejich dnešní soupeř, Třinečtí.
Olomoučtí z posledních 9 zápasů vyválčili patnáct bodů, z toho čtyřikrát vyhráli za tři body, dvakrát za dva a v posledním zápase proti Liberci vyválčili alespoň bod za prohru v prodloužení.
Dobrý den, provedu vás zápasem 23. kola DHL extraligy juniorů mezi týmy HC Olomouc a HC Oceláři Třinec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

1:4

Branky a nahrávky: 51. Marek (Podlaha) – 41. Kalus (Przybyla), 43. Poruba (Hrachovský, Przybyla), 57. Kalus (Przybyla, Poruba), 60. Poruba (Kalus, Przybyla)

HC Olomouc: Ovčaří (Galuška) – Szturc, Kuchař, Spálovský, Holiš, Smutný, Beutl, Jelínek – Janků, Husták, Cach, Říčka, Hajšman, Podlaha, Beier, Marek, Tomaník, Pěcha, Machálek, Kuba

HC Oceláři Třinec: Loubal (Štěpánek) – Hrachovský, Krzak, Marguš, Adámek, Homola – Strakoš, Kaukič, Plitko, Poruba, Mach, Przybyla, Kvasnica, Irgl, Peterek, Raška, Flok, Kalus, Papaj, Najsar

Rozhodčí: Kašík – Lukš, Zedník

04:50 OLO 2 Říčka, podražení
07:41 OLO 2 Pěcha, držení protihráče
16:32 OLO 2 Kuba, podražení
23:47 OLO 2 Kuchař, hrubost
23:47 TRI 2 Irgl, hrubost