konec (3:1, 0:0, 2:1)

08.12.2017, 18:00 • Tipsport arena • 29. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.0 4.1 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

52:28

Chomutov si zahraje přesilovou hru. Dušek svého soupeře fauloval a dostává dvě minuty za hákování.

48:33

Uvidíme hru čtyři na čtyři. Na dvě minuty za hrubost odjíždějí na trestnou lavici Jaroslav Kůs a Jan Ščotka na dvě minuty za hrubost, respektive vysokou hůl.

44:54

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení inkasuje Ondřej Dlapa.

26:14

Uvidíme hru čtyři na čtyři. Tomáš Rolinek a Brett Flemming jsou posláni na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

15:14

Marosze trefil Marek Tomica a inkasuje trest pět minut plus osobní trest do konce utkání. Trest odpyká Jaroslav Kůs a Dynamo bude hrát minutu v pěti proti třem.

14:15

V tom samém čase inkasuje Stanislav Dietz dvě minuty za sekání a je tu další domácí přesilovka.

13:09

Dynamo si zahraje další přesilovku. Po Lacově zákroku jej omylem zasáhl při dojezdu domácí hráč a Ondřej Dlapa ho okamžitě poslal k zemi. Dostává dvě minuty za hrubost.

07:17

Poulíček se nadechoval k samostatnému úniku ihned z trestné lavice, byl ale faulován a Chomutov jde také do čtyř. Juraj Valach dostává dvě minuty za sekání.

06:23

Severočeši si zahrají přesilovku dokonce dvojnásobnou! Potrvá čtyřicet čtyři vteřin, protože Jacob Cardwell dostává dvě minuty za krosček.

05:07

Chomutov dostává šanci na rychlou odpověď, zahraje si totiž přesilovku. Dvě minuty za hákování inkasuje Patrik Poulíček.

5:2

Branky a nahrávky: 5. P. Sýkora (Rolinek, Čáslava), 15. Marosz (Rolinek, P. Sýkora), 17. Trončinský (P. Sýkora), 42. Treille (Perret), 50. Treille (Poulíček) – 10. Poletín (Flemming, Dietz), 51. Skokan (Valach)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Ščotka – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Poulíček, Treille – M. Kaut, Dušek, Beran – J. Sýkora, Bojko, Vondráček.

Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Valach, L. Chalupa, Flemming, Dietz, Slovák, Dlapa, Grman – Vondrka, V. Růžička, Tomica – V. Tomeček, Skokan, Koblasa – Lauko, Huml, Poletín – J. Havel, Kůs, A. Dlouhý.

Rozhodčí: Kika, Fateev – Barvíř, Kis

Diváci: 7 037

04:48 PCE 1:0 P. Sýkora (Rolinek, Čáslava)
05:07 PCE 2 Poulíček, hákování
06:23 PCE 2 Cardwell, krosček
07:17 CHM 2 Valach, sekání
09:36 CHM 1:1 Poletín (Flemming, Dietz)
13:09 CHM 2 Dlapa, hrubost
14:15 PCE 2:1 Marosz (Rolinek, P. Sýkora)
14:15 CHM 2 Dietz, sekání
15:14 CHM 5+OK Tomica, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Kůs
16:18 PCE 3:1 Trončinský (P. Sýkora)
26:14 PCE 2 Rolinek, hrubost