5:2

konec (3:1, 0:0, 2:1)

08.12.2017, 18:00 • Tipsport arena • 29. kolo • Marek Votke (@MaraVotke)

Tipsport: 2.0 4.1 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání končí. Po skvěle zvládnuté první třetině nakonec Dynamo bere tři body za celkové vítězství 5:2, které v poslední třetině potvrdil dvěma góly Sacha Treille. Devět minut před koncem snížil na 2:5 z pohledu Chomutova David Skokan, ale to bylo na obrat málo. Pěkný víkend Vám z Pardubic přeje Marek Votke. (20:37:25)
Nejlepší hráči: Petr Sýkora – Michal Poletín.

59:32

Ofsajd Chomutova.

59:15

V poslední minutě má Dynamo kotouč na hokejkách a v klidu dohraje dnešní utkání.

58:30

Další chomutovská střela končí v ochranné síti.

57:43

Petr Koblasa využil zaváhání domácího obránce a už byl sám před Kacetlem, ten ale pokus chomutovského útočníka vyráží lapačkou.

57:02

Chomutov se drží v útočném pásmu, teď mu ale rozhodčí píská ofsajd.

55:16

Stanislav Dietz dostal přihrávku do dobré pozice, kličkou se zbavil bránícího hráče a pálil na Kacetla, domácí brankář jeho pokus kryje!

54:28

54:24

Dynamo nakonec vyhazuje kotouč.

53:43

Slovák potřetí a počtvrté. Nejprve trefil Trončinského, poté opakovaným pokusem pálil mimo.

53:08

Slovák pálil dvakrát od modré čáry, ale v obou případech nepřesně.

52:28

Chomutov si zahraje přesilovou hru. Dušek svého soupeře fauloval a dostává dvě minuty za hákování.

51:57

Dušek v útočném pásmu zachytil chomutovskou rozehrávku a snažil se ihned dostat před branku, se svými kličkami ale proti obráncům neuspěl.

50:48

50:48 Dávid SKOKAN - 5:2

50:48

Piráti právě vstřelili branku!
Rozhodčí po poradě s videem ukazuje do středu hřiště a gól platí! Na modré čáře napřáhl Juraj Valach a kotouč za záda pardubického brankáře dostal DAVID SKOKAN. Asistence: Juraj Valach.

50:48

Chomutov také dostal kotouč za Kacetla a raduje se z gólu, ale rozhodčí ještě odjíždí zkoumat videozáznam kvůli případné hře vysokou holí.

50:33

Oba týmy jsou v plném počtu.

5:2

Branky a nahrávky: 5. P. Sýkora (Rolinek, Čáslava), 15. Marosz (Rolinek, P. Sýkora), 17. Trončinský (P. Sýkora), 42. Treille (Perret), 50. Treille (Poulíček) – 10. Poletín (Flemming, Dietz), 51. Skokan (Valach)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Martin Růžička) – Trončinský, Čáslava, Cardwell, Wishart, Holland, Mojžíš, Ščotka – P. Sýkora, Marosz, Rolinek – Perret, Poulíček, Treille – M. Kaut, Dušek, Beran – J. Sýkora, Bojko, Vondráček.

Piráti Chomutov: J. Laco (Š. Lukeš) – Valach, L. Chalupa, Flemming, Dietz, Slovák, Dlapa, Grman – Vondrka, V. Růžička, Tomica – V. Tomeček, Skokan, Koblasa – Lauko, Huml, Poletín – J. Havel, Kůs, A. Dlouhý.

Rozhodčí: Kika, Fateev – Barvíř, Kis

Diváci: 7 037

04:48 PCE 1:0 P. Sýkora (Rolinek, Čáslava)
05:07 PCE 2 Poulíček, hákování
06:23 PCE 2 Cardwell, krosček
07:17 CHM 2 Valach, sekání
09:36 CHM 1:1 Poletín (Flemming, Dietz)
13:09 CHM 2 Dlapa, hrubost
14:15 PCE 2:1 Marosz (Rolinek, P. Sýkora)
14:15 CHM 2 Dietz, sekání
15:14 CHM 5+OK Tomica, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Kůs
16:18 PCE 3:1 Trončinský (P. Sýkora)
26:14 PCE 2 Rolinek, hrubost