4:3

po prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)

08.12.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Petr Sumbal

Tipsport: 1.94 3.91 3.49 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemné páteční ráno. (07:25:53)
Československá stopa v utkání:
Marián Gáborík 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:51
Hvězdy utkání
1. Drew Doughty (LAK) 1+1
2. Dustin Brown (LAK) 1+1
3. Tanner Pearson (LAK) 1+0
Zápas končí vítězstvím Los Angeles v prodloužení. Domácí Kings v zápase ve všech třech třetinách vstřelili vedoucí branku, ale Ottawa dokázala pokaždé vyrovnat. V té třetí se to hostům dokonce povedlo už ve hře bez brankáře devět sekund před koncem. A tak putoval tento vyrovnaný zápas po zásluze do prodloužení. To se nehrálo nijak dlouho. Ottawě ujela dvojice Kopitar Doughty a obránce Kings rozhodl o vítězství svého celku.

60:32

60:32 Drew DOUGHTY - 4:3

60:32

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Prodloužení netrvalo ani půl minuty a Los Angeles se může radovat z vítězství. První střela na bránu znamenala gól. Kopitarem s DREWEM DOUGHTYM ujeli do přečíslení dvou na jednoho a druhý jmenovaný dokázal překonat Condona. Asistence: Anže Kopitar.

60:01

Po krátké přestávce bude zápas pokračovat prodloužením tři na tři.

Ottawa právě vstřelila branku!
Ottawě se daří těsně před koncem zápasu vyrovnat!. Před branku kotouč dostal znovu Duchene. RYAN DZINGEL se před bránou zorientovat nejlépe a nadvakrát dokázal překonat Kuempera. Asistence: Matt Duchene, Mike Hoffman.

59:44

Ducehne nebezpečně přihrál před bránu, ale tam nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.

59:14

A nyní se dokonce Iafollovi podařilo vyhodit kotouč z obranného pásma Los Angeles.

58:57

Kings se zatím brání úspěšně, daří se jim blokovat střely Ottawy.

58:33

Ottawa už riskuje a zkouší to s odvolaným brankářem a v šesti bruslařích v útočném pásmu.

57:31

Kings se snaží pečlivě bránit střední pásmo, hned čtveřice jejich hráčů je ve střední zóně, jen jeden napadá rozehrávku hostů.

56:32

Kings jdou potřetí v dnešním zápase do vedení! Po vyhraném vhazování vypálil Folin a před brankou dokázal puk šikovně nad rameno Condona tečovat DUSTIN BROWN. Dokáže Ottawa i potřetí zareagovat a vyrovná? Asistence: Christian Folin, Anže Kopitar.

56:06

Muzzinovu střelu zablokoval obětavě Thompson a usnadnil tak svému brankáři práci.

55:27

Forbort pouze nahodil puk do útočného pásma a stejně jako jeho ostatní spoluhráči míří na střídačku.

54:50

Po špatné rozehrávce se dostal k puku Dumont, ale nedokázal přesně zamířit a netrefil bránu.

54:30

Martinezovu střelu od pravého mantinelu srazil mimo branku Ottawy Shore.

53:25

Na druhé straně se zase předvedl Mike Condon, který vychytal střelu Forborta od modré čáry.

52:48

Skvělý zákrok Kuempera proti střele Toma Pyatta z velké blízky. Brankář Kings se musel velmi rychle přesunout.

51:39

Karlsson vypálil z první od modré čáry, ale jeho střelecký pokus nakonec brankáře Kuempera nezaměstnal, protože puk byl přesměrován mimo tři tyče.

50:13

Hoffman vypálil tvrdě zápěstím, ale nebyl přesný. Jeho střelecký pokus proletěl vedle pravé tyče Kuemperovy brány.

49:49

Střela Ottawy od modré čáry byla přizvednuta a skončila v ochranné síti.

49:05

Nepovedená rozehrávka Kings se proměnila v zakázané uvolnění.

48:24

Doghtyho střelu od modré zpomalil tečí Duchene a puk skončil na betonu Mika Condona.

47:59

Střela Browna z levé strany z úhlu trefila jen boční síť Condonovy branky.

47:07

Další šance Kings a znovu v ní byl Jonny Brodzinski. Po jeho zásahu před bránou trefil puk tyčku branky Ottawy.

46:30

Proti střele Jonnyho Brodzinského předvedl Mike Condon úspěšný zákrok pravým betonem.

46:08

Karlsson vypálil nebezpečně zápěstím od modré čáry. Kuemper mohl však zůstat v klidu, protože Švédova střela minula jeho branku.

44:57

Po Toffoliho přistrčení z levého kruhu vypálil Shore. Condon si prostor u své pravé tyče pokryl.

43:55

Kopitar ještě udržel útočné pásmo pro Iafolla, ten ale nedokázal nakonec najít cestu k brance Ottawy.

42:57

Kings drží kotouč v útočném pásmu, ale zatím jen u mantinelu a nedokázali si vybojovat střeleckou pozici.

41:23

Ani po MacDermidově střele nemusel brankář Ottawy zasahovat. Střela obránce Kings byla nepřesná.

40:35

Forbortova střela na branku Condona neprošla, byla usměrněna do rohu kluziště.

40:01

Druhá třetina zápasu mezi Los Angeles a Ottawou je minulostí. Také v ní padly dvě branky a skóre zůstává i po čtyřiceti minutách nerozhodné 2:2. Znovu šli do vedení hosté, když se prosadil 2 26. minutě druhým gólem v sezoně Iafallo . Hosté se však znovu nevzdali a o tři minuty nato už bylo znovu srovnáno. Z dorážky se prosadil Pageau .

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:46

Před Condonem se vytvořila valná hromada hráčů. Nebezpečná byla hlavně dorážka Pearsona. Brankář hostů zachoval klid a udržel kotouč před brankovou čárou.

39:24

Muzzin vypálil od modré, ale touto střelou zlomil svou hokejku. Přesto kotouč zamířil na Condona a ten puk dokázal chytit.

39:00

Iafollo se dostal do zajímavé šance, ale z předbrankového prostoru nedokázal překonat Condona dnes podruhé.

38:42

Zakázané uvolnění Ottawy. Ta teď tedy nemůže vystřídat.

37:41

Trevor Lewis si nabruslil na osu hřiště a vypálil. Condun však předvedl proti jeho pokusu od modré přesný zákrok.

36:57

Brownovu střelu zablokoval Dumont, takže Condon zůstal bez práce.

36:33

Domácí jen protečovali kotouč za modrou čáru a celá pětka odchází střídat.

36:00

Ottawa neudržela modrou čáru. Přetahovanou o puk vyhrál Mitchell a dokázal ho dostat do středního pásma.

35:02

Ottawa jen nahodila kotouč do útočného pásma a tam se jí ho poté už nepodařilo vybojovat zpět.

34:20

34:08

Kuemper se vrhl po volném puku, který byl předním a přikryl ho svou lapačkou.

33:23

Domácím se podařilo vyhodit puk, zatím se této přesilovce Ottawy v pohodě brání.

32:54

Kungs se řítili do protiútoku, ale Brown nedokázal najít přesnou přihrávkou Doughtyho.

32:20

Kurtis MacDermid v souboji o puk podrazil Duchena a na dvě minuty se usadil na trestné lavici.

32:07

Další zákrok Kuempera. Tentokrát proti nebezpečné střele Ottawy z prvého kruhu.

31:05

Po vyhraném vhazování okamžitě vypálil obránce Senators Erik Karlsson. Jeho ránu vyrazil Kuemper hokejkou.

30:46

Gáborík vypálil z levé strany, ale i on jen přiměl Condona k dalšímu úspěšnému zákroku.

30:25

Toffoli vyzkoušel pozornost Condona střelou z pravé strany. Ten podržel svůj tým a ponechal skóre nerozhodné.

29:40

Před brankou Kings se vytvořila skrumáž. Lépe se v ní zorientovali domácí a vyvezli kotouč.

28:09

28:09 Jean-Gabriel PAGEAU - 2:2

28:09

Ottawa i podruhé ve dnešním zápase velmi rychle vyrovnává skóre. Tentokrát se prosadil JEAN-GABRIEL PAGEAU, který dorážel kotouč do prázdné brány. Asistence: Ben Harpur, Gabriel Dumont.

27:49

Doughty se pokusil přejít v situaci jeden na jednoho Oduyu, to se mu ale nepovedlo. A Kings ztrácí útočné pásmo.

26:24

Duchene dokázal dostat svou přihrávku před bránu. Tam našel Bobbyho Ryana, jeho střelu však Kuemper vyrazil.

25:18

25:18 Alex IAFALLO - 2:1

25:18

Kings se vrací do vedení! Domácí se vrhli do rychlého protiútoku a ten proměnili ve vedoucí gól. Do jízdy dostal kotouč na levé křídlo ALEX IAFALLO a dokázal propálit brankáře Cndona. Asistence: Dustin Brown, Drew Doughty.

24:25

Hoffman to zkoušel z pravé strany střelou zápěstím, s tou si však brankář Kings Darcy Kuemper dokázal poradit.

23:35

Kuemper si připsal úspěšný zákrok proti Dzingelově dorážce a udržel nerozhodný stav.

23:07

Píská se ofsajd Ottawy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:35

Po Muzzinově zakončení nemusel Mike Condon zakončovat, protože puk ped ním zablokoval jeden z jeho obránců.

21:45

Od modré vypálil z první Folin, jeho pokus však netrefil branku Senators.

21:22

21:22 Pearson neproměnil samostatný únik.

21:22

Tanner Pearson se dnes už podruhé dostal do samostatného úniku. Snažil se trefil Condonovi mezi betony, ale ten je měl u sebe včas.

20:35

Karlssonova střela neprošla nad Kuempera, před kterým stálo velké množství hráčů.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 5:33.
První třetina je minulostí, oba týmy odchází do kabin za nerozhodného stavu 1:1. Kings měli lepší vstup do zápasu a nakonec se také dostali do vedení. Bylo to ale až pět minut před koncem první třetiny, když Pearson proměnil v gól nádhernou Toffoliho přihrávku. Ottawa ovšem o dvě minuty později vyrovnala, když přesilovou hru využil Duchene.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:10

Oduyova dělovka od modré byla nepřesná, Ottawa ztrácí útočné pásmo.

18:35

Po přihrávce Browna měl Kopitar před sebou zcela volnou bránu. Ale Condon předvedl skvělý zákrok hokejkou a puk vyrazil.

18:07

Protože měla Ottawa při gólu ponechanou výhodu, bude dál hrát přesilovku.

16:24

16:24 Matt DUCHENE - 1:1

16:24

Ottawa velmi rychle využila přesilovou hru a okamžitě se vrací do zápasu. Střelu Karlssona z pravé strany ještě Kuemper vyrazil, ale na dorážku MATTA DUCHENA z opačné strany už neměl šanci. Asistence: Bobby Ryan, Erik Karlsson.

15:54

Karlsson nahrál na levá kruh, kde byl Stone. Jeho střela však neprošla až na Kuempera.

15:24

Derek Forbort oslabí svůj tým, je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

15:14

Zakázané uvolnění Ottawy, hra se vrátí před Condona.

14:41

14:41 Tanner PEARSON - 1:0

14:41

Krásný gól Kings! Toffoli se na pravé křídle uvolnil parádní kličkou a pak nádherně předložil kotouč před bránu, kde byl TANNER PEARSON, který už puk napálil do odkryté sítě. Asistence: Tyler Toffoli.

14:18

Úspěšný zákrok předvedl také jeho protějšek v brance Senators Mike Condon. Ten vychytal střelu zápěstím od Christiana Folina.

13:35

Kuemper musel znovu zasahovat. Tentokrát vyrazil tečovaný kotouč svým betonem,

12:45

Hoffmanovu střelu z pravého kruhu vyrazil Kuemper vyrážečkou. Pak puk získali jeho spoluhráči.

11:31

Tanner Pearson ujížděl sám na brnakáře Condona, ale nepodařilo se mu překonat brankáře Ottawy. Ten předvedl vynikající zákrok pravým betonem.

11:01

Kings vyhodili puk a jejich oslabení už se blíží ke konci.

10:40

Z opačného kruhu pálil Stone, ale neměl přesnou mušku.

09:46

Karlsson vystřelil z pravého kruhu, jenž jeho rána byla zablokovaná. Hosté nicméně dál zůstávají v útočném pásmu.

09:36

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., nedovolené bránění).

09:18

Duchene si nabruslil na pravý kruh a dokázal i vystřelit. Jenže netrefil branku Kings.

08:44

Muzzin dokázal dostat kotouč z obranného pásma, ale pak upadl a puk získala opět Ottawa.

07:51

Darcy Kuemper si poradil se střelou, která ne něj mířila z velmi těžkého úhlu.

06:44

Alec Martínze vystřelil na lapačku Condona a trefil tyčku jeho branky.

06:20

Condon musel znovu zasahovat. I tentokrát to zvládl, vyrazil kotouč mimo tři tyče.

05:09

Brownova střela zamířila jen do připraveného brankáře Ottawy Condona.

04:40

Krátký pobyt Senetors v útočném pásmu nebyl zakončen střelou.

03:40

Kotouč se po střele Los Angeles od modré čáry dostal ven ze hřiště.

02:54

Ottawa se zatím brání dobře, Kings se ani neusadili v jejím obranném pásmu.

01:41

První vyloučení zápasu. Oduya je vylouče za nedovolené bránění.

01:07

Kuemper si poradil jak se střelou, tak i s následnou dorážkou. Vhazovat se bude po jeho levici.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Ottawa Senators

Ottawa prochází celkem velkou krizí a tabulkou už klesla hodně dolů. Momentálně je ve Východní konferenci až na čtrnáctém místě a místa pro play-off se jí začínají pomalu, ale jistě, vzdalovat. Se čtyřiadvaceti body ztrácí Senators na postupovou osmičku už osm bodů. A ztráta se v poslední době každým zápasem prohlubovala. Ottawa sice dokázala zastavit sérii sedmi proher v řadě výhrou na ledě Islanders, ale minulé dva zápasy už zase prohrála a ani nedala gól.
Los Angeles Kings

Los Angeles patří mezi nejlepší týmy celé NHL a také ho můžeme směle zařadit do okruhu největších favoritů na zisk Stanley Cupu. S devětatřiceti body jsou Kings aktuálně v Západní konferenci druzí, pouze o skóre za Predators. Více bodů už má v celé NHL pouze Tampa Bay. Nejlepší formu z celé National Hockey League má však momentálně bez pochyby Los Angeles, vyhrálo už šestkrát v řadě.
Zdravím a vítám všechny hokejové příznivce u sledování on-line přenosu utkání NHL mezi týmy Los Angeles Kings a Ottawa Senators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Pearson (Toffoli), 26. Iafallo (D. Brown, Doughty), 57. D. Brown (Folin, Kopitar), 61. Doughty (Kopitar) – 17. Duchene (B. Ryan, E. Karlsson), 29. Pageau (Harpur, Dumont), 60. Dzingel (Duchene, Hoffman)

Los Angeles Kings: Kuemper (Quick) – Doughty (A), Muzzin, Martinez, MacDermid, Folin, Forbort – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, N. Shore, Pearson – Lewis, Kempe, Gáborík – Brodzinski, T. Mitchell, J. Jokinen.

Ottawa Senators: Condon (C. Anderson) – E. Karlsson (C), Harpur, Chabot, Phaneuf (A), Ceci, Oduya – Mark Stone, Brassard, B. Ryan – Dzingel, Duchene, Z. Smith (A) – Dumont, Pageau, Hoffman – Burrows, N. Thompson, Pyatt.

01:41 OTT 2 Oduya, nedovolené bránění
09:36 LAK 2 Muzzin, nedovolené bránění
14:41 LAK 1:0 Pearson (Toffoli)
15:24 LAK 2 Forbort, nedovolené bránění
16:24 OTT 1:1 Duchene (B. Ryan, E. Karlsson)
25:18 LAK 2:1 Iafallo (D. Brown, Doughty)