7:2
konec (4:0, 2:2, 1:0)
07.12.2017, 15:30 • Skupina E • Info o změnách stavu (Radim Sochor (@RadimSochor))
HK Mladí Draci Šumperk – VHK ROBE Vsetín
7:2
konec (4:0, 2:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Fibigr (Kučera), 15. Mácha (Kaplan, Horký), 19. Horký (Mácha), 19. Polách (Moravec), 23. Horký, 26. Kaplan (Horký), 60. Mácha – 28. Bednařík (Čajanová), 35. Vrána (Calaba)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Mladí Draci Šumperk:
Zlatnický (Borovička) – Blaháček, Kubíček Petr, Kubíček Petr II., Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Mácha, Fibigr, Polách
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín:
Málek (Křenek) – Liss, Houser, Kunst, Sviták, Sovjanová, Navrátil – Bednařík, Cypris, Babeliak, Fencl, Kočí, Calaba, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubíček – Novotná, Zouhar
Diváci:
1. třetina | ||||
10:49 | MDS | 1:0 | Fibigr (Kučera) | |
14:16 | MDS | 2:0 | Mácha (Kaplan, Horký) | |
15:48 | MDS | 2 | Horký, vražení na hrazení | |
16:35 | VSE | 2 | Kočí, hákování | |
18:40 | MDS | 3:0 | Horký (Mácha) | |
19:00 | MDS | 4:0 | Polách (Moravec) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:11 | MDS | 5:0 | Horký | |
25:05 | MDS | 6:0 | Kaplan (Horký) | |
25:13 | VSE | 2 | Babeliak, podražení | |
27:18 | VSE | 6:1 | Bednařík (Čajanová) | |
31:26 | MDS | 2 | Fibigr, nedovolené bránění brankáři | |
34:05 | VSE | 6:2 | Vrána (Calaba) | |
35:51 | MDS | 2 | Kaplan, sekání | |
VSE | 2 | Kunst, hrubost | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:50 | VSE | 2 | Kunst, podražení | |
42:51 | VSE | 2 | Cypris, podražení | |
47:52 | MDS | 2 | Fibigr, krosček | |
59:34 | VSE | 2 | Turek, hákování | |
59:41 | MDS | 7:2 | Mácha | |
Konec |
Třinec – Poruba 14:30 3:2
Havlíčkův Brod – Pardubice • po s.n. (0:2) 15:00 1:2
Vítkovice – Mladá Boleslav 15:00 3:1
Přerov – Havířov 15:00 6:3
K. Vary – PZ Kladno 15:25 6:1
HK MD Šumperk – Vsetín 15:30 7:2
Jihlava – Žďár n/S 15:45 6:4
Kladno – Ústí n/L 16:00 5:2
HC Plzeň – Č. Budějovice 17:00 0:3
Technika Brno – Warriors Brno 17:15 6:3
HC Litvínov – Liberec 17:30 3:1
Zlín – Mountfield HK 17:45 1:5
Kometa Brno – Letňany 18:00 8:2
Chomutov – Sparta • po prodl. 18:00 3:4
Slavia – Třemošná 18:00 3:2
59:34
47:52
42:51
40:50
35:51
Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Robin Kaplan – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Stanislav Kunst – 2 min., hrubost).
31:26
25:13
16:35
15:48