5:3
konec (2:2, 1:0, 2:1)
07.12.2017, 18:00 • Tipsport arena • 23. kolo • Adam Joska (@AdamJoska2)
Tipsport: 2.0 4.3 2.64 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.0 - 4.3 - 2.64
HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
5:3
konec (2:2, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 12. Pochobradský (Matýs, Zídek), 15. Pochobradský (Matýs), 30. Pochobradský (Matýs, Bučko), 45. Matýs (Zídek, Pochobradský), 60. Pochobradský – 16. Furch (Heldák, Šmerha), 18. Jaša (Stark, Šergl), 55. Šergl (Kohút, Stark)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Jánský (Vlk) – Bučko, Faltys, Javůrek, Mert, Oliva, Pražák, Zukal – Antoníček, Černý, Dušek, Hoskovec, Koffer, Matýs, Petrus, Pochobradský, Štefka, Veverka, Zídek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slavia Praha:
Vecka (Šorf) – Antoš, Duda, Hejda, Melovič, Šmíd, Stark, Vobořil – Furch, Heldák, Jaša, Kohút, Marek, Martínek, Matějka, Netolický, Patočka, Šergl, Šmerha, Šteiner.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kopeček – Křivohlavý, Zídek
Diváci:
1. třetina | ||||
05:24 | PCE | 2 | Štefka, hákování | |
11:15 | PCE | 1:0 | Pochobradský (Matýs, Zídek) | |
15:00 | PCE | 2:0 | Pochobradský (Matýs) | |
15:29 | SLA | 2:1 | Furch (Heldák, Šmerha) | |
17:50 | SLA | 2:2 | Jaša (Stark, Šergl) | |
19:02 | SLA | 2+2 | Martínek, vysoká hůl+vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:44 | SLA | 2 | Hejda, držení protihráče | |
29:03 | PCE | 3:2 | Pochobradský (Matýs, Bučko) | |
31:58 | SLA | 2 | Stark, nedovolené bránění | |
33:56 | PCE | 2 | Zukal, sekání | |
37:29 | PCE | 2 | Mert, vražení na hrazení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:49 | SLA | 2 | Melovič, faul kolenem | |
44:39 | PCE | 4:2 | Matýs (Zídek, Pochobradský) | |
46:17 | PCE | 2 | Zukal, hákování | |
47:18 | SLA | 2 | Heldák, sekání | |
54:50 | SLA | 4:3 | Šergl (Kohút, Stark) | |
57:42 | SLA | 2 | Heldák, sekání | |
58:38 | PCE | 2 | Zídek, vysoká hůl | |
59:59 | PCE | 5:3 | Pochobradský | |
Konec |
Třinec – Poruba 14:30 3:2
Havlíčkův Brod – Pardubice • po s.n. (0:2) 15:00 1:2
Vítkovice – Mladá Boleslav 15:00 3:1
Přerov – Havířov 15:00 6:3
K. Vary – PZ Kladno 15:25 6:1
HK MD Šumperk – Vsetín 15:30 7:2
Jihlava – Žďár n/S 15:45 6:4
Kladno – Ústí n/L 16:00 5:2
HC Plzeň – Č. Budějovice 17:00 0:3
Technika Brno – Warriors Brno 17:15 6:3
HC Litvínov – Liberec 17:30 3:1
Zlín – Mountfield HK 17:45 1:5
Kometa Brno – Letňany 18:00 8:2
Chomutov – Sparta • po prodl. 18:00 3:4
Slavia – Třemošná 18:00 3:2
58:38
57:42
47:18
46:17
41:49
37:29
33:56
31:58
27:44
19:02
05:24