07.12.2017, 03:30 • Rogers Place, Edmonton • Jan Prošek

Tipsport: 2.22 3.85 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jakub Voráček (PHI) 0+1, 8 střel, čas na ledě 17:30 (06:15:00)
1. Claude Giroux (PHI) 0+2
2. Darnell Nurse (EDM) 0+0
3. Ivan Provorov (PHI) 0+1
Hostující celek vyhrává tento zápas 4:2. Klíčový byl začátek třetí třetiny, kdy Flyers vedli 2:1. Edmonton vstoupil do třetí části výborně, hrál aktivně, vypracoval si tlak a trefil tyčku. Hostující tým ale tlak soupeře přečkal, a pak se z brejku po Voráčkově pasu prosadil Raffl. V závěru pak Philadelphie dohrává zápas dobře, vyhrává 4:2.

59:21

59:21 Wayne SIMMONDS - 2:4

59:21

Philadelphia právě vstřelila branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky poslal WAYNE SIMMONDS. Asistence: Valtteri Filppula a Ivan Provorov.

59:00

Valtteri Filppula trefil tyč prázdné branky.

58:27

Domácí hrají v šesti.

58:27

Oddechový čas pro domácí.

58:27

Michael Cammalleri vypálil, puk je v ochranné síti nad brankou.

58:17

58:00

Poslední dvě minuty.

57:55

Connor McDavid dobře zakončoval, jeho pokus kryje Brian Elliott

57:20

Edmonton se nastěhoval do útočného pásma, ale vypálit nemůže.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:50

Oscar Klefbom se dostal do zakončení, jeho pokus byl zablokovaný hostujícím obráncem.

56:17

Domácí hrají přesilovou hru, mají tak velkou šanci na vyrovnání.

56:17

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., držení protihráče).

55:30

Patrick Maroon se probojoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus na poslední chvíli zablokoval Sean Couturier.

54:42

Jordan Weal se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu zablokoval Oscar Klefbom.

54:20

Necelých šest minut zbývá do konce třetí třetiny, Flyers stále vedou, ale už jen o gól.

53:20

53:20 Ryan NUGENT-HOPKINS - 2:3

53:20

Edmonton právě vstřelil branku!
A narodila se zápletka. Domácí celek snižuje, odražený kotouč se dostal do míst, kde byl pozorný RYAN NUGENT-HOPKINS, který dokázal puk poslat do odkryté části branky. Asistence: Michael Cammalleri a Patrick Maroon.

52:38

Domácí celek se pokouší s výsledkem něco udělat, nyní ale neuspěl z předbrankového prostoru zakončující Zack Kassian.

51:52

Oilers se rychle dostali do útočného pásma, Jujhar Khaira zakončoval a pozorný Brian Elliott zastavil puk.

51:47

Edmonton se dostal do postavení mimo hru, v něm byl Leon Draisaitl. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:35

Z kruhu zakončoval Milan Lucic. Domácí útočník ale minul branku. Gólman zasahovat nemusel.

50:32

Milan Lucic se dostal do dobré střelecké pozice, jeho pokus výborně kryje Brian Elliott. Flyers se na svého gólmana mohou spolehnout.

50:19

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující celek vede o dva góly. Vhazovat se nyní po icingu bude před brankou Edmontonu.

49:48

Patrick Maroon výborně zapracoval ve vlastním obranném pásmu, o puk obral soupeře.

49:26

Po dlouhé pasáži bez zakončení se nyní do šance dostal domácí celek. Zack Kassian dobře vypálil a jeho ránu kryje Brian Elliott.

47:57

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku. Následně rychle vypálil Yohann Auvitu, jeho pokus končí mimo.

47:33

Brian Elliott kryje kotouč, hra je přerušena, komerční přestávka.

46:48

Valtteri Filppula a Michael Raffl se dostali do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný vypálil a jeho ránu kryje domácí gólman.

46:10

Claude Giroux se dostal do zajímavé šance, ale puk netrefil podle představ.

45:27

Shayne Gostisbehere to zkoušel z velkého úhlu, brankáře prostřelit nedokázal. Laurent Brossoit ramenem vytěsnil puk mimo branku.

44:55

Eric Gryba má kotouč za svou brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů.

44:06

44:06 Michael RAFFL - 1:3

44:06

Hosté vedou o dva góly. Výborně to udělal Jakub Voráček, který vybojoval puk vyslal do brejku MICHAELA RAFFLA. Ten si počkal na první pohyb brankáře a puk poslal do horní části brány. Asistence: Jakub Voráček.

43:34

Do střelecké pozice se propracoval hostující Ivan Provorov. Jeho rána od modré čáry končí mimo branku.

42:25

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže probojovat do zakončení.

41:23

Jakub Voráček ani Shayne Gostisbehere nedokázali prostřelit výborně chytajícího brankáře Edmontonu. Domácí hráči se na svého brankáře mohou spolehnout.

40:36

Oscar Klefbom se propracoval ke střele z mezikruží, jeho ránu zablokoval obránce.

40:22

Patrick Maroon výborně zakončil, jeho pokus kryje gólman Brian Elliott.

40:11

Do třetí třetiny vstoupil domácí celek výborně, hned po jedenácti sekundách trefil Darnell Nurse horní tyč!

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli tři branky. Nejprve se při vlastním oslabení prosadil po chybě hostů Leon Draisaitl. Ve 29. minutě využila Philadelphia přesilovku, trefil se po krásné kombinaci Jordan Weal. Zatím rozdílový gól zaznamenal Dale Weise, který těžil z výborné akce Girouxe.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:50

Edmonton odehrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude v jeho obranném pásmu.

39:42

Claude Giroux od modré čáry vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář, hra je tak přerušena.

39:22

Komerční přestávka.

39:20

Aktivně hrající Jakub Voráček se dostal ke střele z dobré pozice, jeho pokus kryje Laurent Brossoit.

39:03

Milan Lucic to zkoušel od modré čáry, jeho pokus ale povedený nebyl. Branku trefit nedokázal.

38:42

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flyers.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:40

Laurent Brossoit kryje nahození ze středního pásma, štěstí zkoušel Taylor Leier.

36:54

Další zablokovaná střela, zkoušel to Leon Draisaitl. Ten ale neprostřelil Marka Alta.

36:20

Valtteri Filppula vypálil a jeho pokus zablokoval domácí obránce Matt Benning.

35:50

Brian Elliott si dokázal poradit se střelou od modré čáry, kterou vyslal Oscar Klefbom.

34:45

34:45 Dale WEISE - 1:2

34:45

Edmonton přišel ve svém pásmu a puk, a pak z toho byl malér. Vybojoval ho Claude Giroux, který se dostal do útočného pásma, přenechal puk spoluhráči, tím byl DALE WEISE. Jeho střela před obránce zapadla za brankovou čáru, domácí gólman měl mezeru mezi betony. Asistence: Claude Giroux.

34:24

Flyers se nyní musí bránit aktivnější hře domácího týmu. Edmonton se zatím ale dostat do vedení nemůže.

34:20

Z prostoru před brankou zakončoval Darnell Nurse. Jeho ránu kryje gólman.

33:37

Domácí hokejisté mají kotouč za svou brankou, nikam se neženou. Na výraznější šanci čekáme.

32:28

Po komerční přestávce zápas pokračuje dál. Oscar Klefbom vypálil od modré čáry zápěstím a jeho pokus kryje gólman Flyers.

32:10

Mnoho střel na branku momentálně k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.

31:51

Wayne Simmonds se propracoval do střelecké pozice, z mezikruží ale branku trefit nedokázal.

30:08

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, icing. Vhazovat se bude před brankou Philadelphie.

29:47

Brian Elliott kryje střelecký pokus, který od modré vyslal Yohann Auvitu.

28:53

28:53 Jordan WEAL - 1:1

28:53

Tak to byla nádherná přesilovková akce, díky které je vyrovnáno. Claude Giroux přihrál Seanu Couturierovi, který už mohl zakončovat. Ten ale ještě celou situaci vyšperkoval pasem na JORDANA WEALA. Ten jen nastavil hokejku a pohodlně zakončoval. Asistence: Sean Couturier a Claude Giroux.

28:35

Při vlastním oslabení se do zakončení dostal Zack Kassian, jehož pokus zablokoval dobře se vracející Shayne Gostisbehere.

28:22

Wayne Simmonds bekhendovou stranou hole zakončoval další akci svého týmu. Domácí gólman byl pozorný.

28:13

Wayne Simmonds neuspěl tečí v předbrankovém prostoru.

28:06

Jakub Voráček z ne úplně dobré střelecké pozice zakončoval, jeho pokus kryje Laurent Brossoit. Vhazovat se bude před jeho brankou.

27:49

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Oscar Klefbom – 2 min., nedovolené bránění).

27:35

Andrew MacDonald od modré čáry trefil jen Laurenta Brossoita.

27:20

Shayne Gostisbehere se při vlastním oslabení dostal hned dvakrát do střelecké pozice, ale neprostřelil brankáře soupeře.

26:43

Claude Giroux se dostal k puku a šetří cenné vteřinky z oslabení, hosté se nemohou probojovat do pásma.

26:27

Hostující celek se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

26:13

Od modré čáry to zkoušel Matt Benning, jenže jeho rána končí výrazně mimo branku.

25:11

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., podražení).

24:59

Brian Elliott kryje puk po střele Matta Benninga.

23:41

23:41 Leon DRAISAITL - 1:0

23:41

Domácí celek se prosazuje při vlastním oslabení. Sean Couturier přišel o puk v útočném pásmu, získal jej Connor McDavid. Ten mířil v přečíslení dva na jednoho na brankáře Flyers. Před brankou přihrál LEONU DRAISAITLOVI, který poměrně snadno prostřelil gólmana Flyers. Asistence: Connor McDavid.

23:16

Zack Kassian ani Mark Letestu nedokázali při vlastním oslabení prostřelit brankáře Philadelphie! Hostující celek nechal soupeři povážlivě hodně prostoru.

22:38

Sean Couturier vypálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou. Následně se hosté dostali do postavení mimo hru.

22:08

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Eric Gryba – 2 min., nedovolené bránění).

22:06

Taylor Leier zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale brankář Oilers neprostřelil.

20:52

Wayne Simmonds velmi dobře tečoval kotouč před brankou, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

20:46

Darnell Nurse se propracoval z mezikruží do střelecké pozice, ale jeho pokus zablokoval Ivan Provorov.

20:01

V první třetině byl střelecky aktivnější hostující celek – 13:6. Ani jedna z devatenácti střel nebyla výraznější hrozbou pro brankáře. Gólmani jsou zatím bezchybní, proto platí bezbrankový stav.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:48

Hra je přerušena pro hru vysokou holí.

19:17

Patrick Maroon minul branku z dobré pozice mezi kruhy.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:57

Sean Couturier dobře vypálil, jeho pokus zablokoval domácí Matt Benning.

18:01

Jakub Voráček obkroužil branku, pokoušel se rychle zakončit, ale brankář Laurent Brossoit se dokázal přesunout.

17:42

V poklidném tempu se dohrává první třetina, mnoho šancí momentálně k vidění není.

17:00

Jakub Voráček vyslal na branku další střelu, ani tentokrát ale gólmana Oilers prostřelit nedokázal.

16:39

Z horní hranice kruhu zakončoval Sean Couturier. Branku trefit nedokázal.

16:18

Od modré čáry vypálil Wayne Simmonds. Puk kryje Laurent Brossoit.

15:45

Michael Cammalleri se pokoušel založit domácí útočnou akci, následně v akci pokračoval Kris Russell, jehož pokus zablokoval soupeř.

15:13

Hra se nyní přelévá bez střeleckého pokusu ze strany na stranu, zbytečně se nepřerušuje.

14:55

Hosté špatně rozehráli, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Flyers.

14:05

Nolan Patrick dobře vypálil, jeho pokus příklepem kryje gólman Oilers.

13:46

Ivan Provorov hledal spoluhráče v předbrankovém prostoru.

13:27

Flyers rozehrávají od své branky, nemohou se stabilněji propracovat do útočného pásma.

13:16

Další přesilovka pro hosty, tu první proměnit nedokázali.

12:43

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Leon Draisaitl – 2 min., nedovolené bránění).

12:30

Connor McDavid hledal spoluhráče na modré čáře, následně vypálil Darnell Nurse a Brian Elliott zastavuje hru. Puk má v rukavici.

12:04

Z dobré pozice na kruhu vypálil Jakub Voráček. Jeho pokus kryje gólman Laurent Brossoit a obrana následnou dorážku nedovolila.

11:29

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. K vidění je velká taktická bitva, ani jeden tým nechce chybovat.

10:45

Ivan Provorov se dostal do postavení mimo hru, ofsajd. Komerční přestávka.

10:00

V polovině první třetiny musí zasahovat Brian Elliott proti střele Ryana Nugenta-Hopkinse. Buly v domácím útočném pásmu.

09:51

Laurent Brossoit kryje puk po rychlé střele, kterou vyslal český Jakub Voráček.

09:39

Mark Alt vypálil od modré čáry, jeho pokus byl před brankou zablokovaný. Dobrou defenzivní práce nyní odvedl Drake Caggiula.

09:17

Hostující celek špatně rozehrál, místo dlouhé přihrávky je zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před brankou Flyers.

08:47

Z pravého kruhu zakončoval Connor McDavid, ale z dobré střelecké pozice branku trefit vůbec nedokázal.

07:55

Z ostrého úhlu vypálil Jujhar Khaira, jehož pokus betonem vyrazil brankář Brian Elliott.

07:18

Hostující tým se dostal do postavení mimo hru, Michael Raffl byl příliš nedočkavý.

07:00

Sedm minut hry je pryč, na výraznější střeleckou pozici čekáme.

06:11

Komerční přestávka, kotouč vypadl z hrací plochy.

05:43

Edmonton úvodní oslabení přečkal poměrně snadno, mnoho šancí si hosté nevypracovali.

05:33

05:00

Půlminuta přesilovky zbývá, Flyers jsou sice v útočném pásmu, ale nemohou si vypracovat výraznější střeleckou příležitost.

04:36

Wayne Simmonds znovu zakončoval přesilovkovou akci, ale ani tentokrát nedokázali hosté prostřelit brankáře soupeře.

03:59

Jakub Voráček výborně tečoval kotouč před brankou, ale i tak si Laurent Brossoit poradil. Domácí brankář kryje i následnou dorážku Wayne Simmondse.

03:33

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Matt Benning – 2 min., držení protihráče).

02:49

Z levého kruhu zakončoval příklepem Darnell Nurse, puk vyrazil hostující brankář před sebe, a pak už hráli obránci.

02:21

Mark Letestu se probojoval do zakončení, jeho pokus z předbrankového prostoru byl zablokovaný. Nolan Patrick pomohl svému brankáři.

01:30

Taylor Leier obkroužil branku a rychle vystřelil. Jeho střelu poměrně snadno kryje Laurent Brossoit.

01:23

Kotouč byl ztečovaný do ochranné sítě nad brankou Edmontonu, vhazovat se tak bude před brankou domácích.

00:58

Matt Benning vypálil z horní hranice kruhu, jeho pokus zablokoval hostující Michael Raffl, který tak mohl založit rychlou protiakci. Ta ovšem ke střele nevedla.

00:36

Po půl minutě zápasu se přerušuje hra, protože se do postavení mimo hru dostal domácí celek. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:17

Brian Elliott si připisuje první zákrok v zápase, od modré čáry zakončoval střelou zápěstím obránce Oilers Kris Russell.

00:01

Edmonton Oilers: Brossoit (Ellis) – Nurse, Russell, Klefbom, Benning, Auvitu, Gryba – Lucic, McDavid, Puljujärvi – Maroon, Nugent-Hopkins, Cammalleri – Caggiula, Draisaitl, R. Strome – Khaira, Letestu, Kassian.

Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – Provorov, MacDonald, Gostisbehere, Hägg, Sanheim, Alt – Giroux, Couturier, Simmonds – M. Raffl, Filppula, Voráček – Weal, Patrick, Konecny – Leier, Laughton, Weise..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Edmonton Oilers odehrál 27 zápasů s bilancí 7-4-2-14 a vybojoval 24 bodů. V tabulce Západní konference je na čtrnáctém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál hned tři. Poradil si s Bostonem Bruins 4:2, Arizonou Coyotes 3:2 v prodloužení a Calgary Flames 7:5. Tým nestačil na Buffalo Sabres 1:3 a Toronto Maple Leafs 4:6.
Philadelphia Flyers odehrála 27 zápasů (8-1-7-11; 25 bodů). V tabulce Východní konference je na třinácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Calgary Flames porazila 5:2. Nestačila na New York Islanders 4:5 v prodloužení, Pittsburgh Penguins 4:5 v prodloužení, San Jose Sharks 1:3 a Boston Bruins 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Philadelphia Flyers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.

2:4

Branky a nahrávky: 24. Draisaitl (McDavid), 54. Nugent-Hopkins (Cammalleri, Maroon) – 29. Weal (Couturier, Giroux), 35. Weise (Giroux), 45. M. Raffl (Voráček), 60. Simmonds (Filppula, Provorov)

Rozhodčí: Hanson, Jackson – Mach, Murchison

Diváci: 18 347

03:33 EDM 2 Benning, držení protihráče
12:43 EDM 2 Draisaitl, nedovolené bránění
22:08 EDM 2 Gryba, nedovolené bránění
23:41 EDM 1:0 Draisaitl (McDavid)
25:11 PHI 2 Sanheim, podražení
27:49 EDM 2 Klefbom, nedovolené bránění