VHK ROBE Vsetín – SKLH Žďár nad Sázavou

5:4

po prodl. (1:2, 3:2, 0:0 - 1:0)

05.12.2017, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • O umístění • Helena Hegeďová

Hosté nakonec doplatili na individuální chybu, když si Žďár v klíčovém okamžiku nepohlídal úplně volného Klímka v mezikruží. Oba celky dnes předvedly skvělý výkon, a tak remíza tomuto zápasu bez pochyby sluší.
Ode mě je to pro dnešek vše, z Lapače Vám přeji příjemný zbytek večera. (19:20:27)

61:43

Vsetín právě vstřelil branku!
DANIEL KLÍMEK zůstal sám v mezikruží a nikdo mu tedy nebránil v poslání kotouče nad lapačku do levého horního rohu. Asistence: Tomáš Ondračka.

61:10

Půček prošel po pravém křídle do útočného pásma a z mezikruží minul branku. Jeho druhý pokus z vrcholu levého kruhu zblokoval Gengel.

60:15

Žďár nad Sázavou vyhrál vhazování a dostal se do útoku. Ihned proti hostujícímu celku vystartovali domácí a nedovolili soupeři vystřelit.

60:01

Třetí třetina branku nepřinesla, tento fakt ovšem neubral na atraktivitě hry. Hlavně proto, že oba celky si dokázaly vytvořit velké střelecké příležitosti, čímž v důsledku vynikla také obrana. Za minutu tedy na Lapač začne prodloužení za stavu 4:4.

60:00

59:50

Nagy se společně s Dospělem dostal do útočného pásma, na pravém kruhu byl odstaven Matiaškem, a tak v boji pokračuje pouze jeho spoluhráč.

59:36

Třicet sekund oddechového času uplynulo a po zakázaném uvolnění hostů se vhazuje před Radostou.

59:36

Oddechový čas pro hosty.

59:25

Poizl převzal kotouč, jeho vyhození ale ve středním pásmu vystihl Kožený a opět dostává puk k brance Žďáru.

59:05

Valaši vyhráli vhazování ve středním pásmu a nahazují za Radostovu branku.

58:48

Vsetínská ofenzivní akce byla před brankovištěm zastavena, stejně se stalo i na druhé straně. Oba týmy teď hrají hodně útočně.

58:15

Půček tečoval vyhození ve středním pásmu, na modré byl ale zastaven Poizlem, a tak si kotouč nemohl dobruslit.

58:03

58:00

Málek si poradil s Vašíčkovou střelou z úhlu. Za tři sekundy se vrátí na led i vsetínský provinilec a oba týmy budou opět v plném počtu.

57:52

57:43

Lašákovu přihrávku při přechodu do útočného pásma tečoval Lukačka do ochranné sítě. Vhazovat se bude po Radostově levici.

5:4

Branky a nahrávky: 5. Půček, 21. Ondračka (Půček, Klímek), 22. Matiaško (Klímek), 31. Klímek (Matiaško, Zetocha), 62. Klímek (Ondračka) – 2. Dospěl (Kuluris), 5. Jindra (Gergel), 23. Vlk (Nagy, Vašíček), 40. Jindra (Gergel, Dospěl)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Chrástecký) – Jenáček, Ondračka, Kožený, Lašák, Mikulenčák, Vávra, Fojtášek – Půček, Matiaško, Klímek – Baďura, Petriska, Pernický – Lukačka, Zetocha, Krupa.

SKLH Žďár nad Sázavou: Novotný (31. Radosta) – Černohorský, Junek, Čermák, Klodner, Poizl, Cibuzar, Filip, Budín – Dospěl, Vlk, Jindra, Kuluris, Marguš, Nagy, Gergel, Vašíček.

Rozhodčí: Vaněk – Goňa, Poláček

01:28 ZNS 0:1 Dospěl (Kuluris)
03:47 ZNS 2 HL příliš mnoho hráčů, odpyká Kuluris
04:08 VSE 1:1 Půček
04:26 ZNS 1:2 Jindra (Gergel)
06:14 ZNS 2 Junek, nedovolené bránění