05.12.2017, 20:45 • Allianz Arena, München • Skupina B • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.44 3.61 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:43:23)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 18:12.
Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí 3:1 a skupinu B tak zakončili výhrou nad gigantem z Paříže. Na celkové první místo to ale nestačilo, to tak získávají hosté. Bayern tak do jarních vyřazovacích bojů půjde ze druhé pozice.

90+4

90+3

Na druhé straně se tváří v tvář Aréolovi ocitl Robert Lewandowski, ale svou střelu poslal příliš vysoko nad jeho branku. Ještě bude následovat odkop od ní. A to už bude asi poslední dotek míče v tomto utkání.

90+2

Kylian Mbappé dostal přihrávku od Edinsona Cavaniho a svou dělovkou nechal vyniknout domácího brankáře, jehož pozorný zákrok zabránil další hostující střele, která byla nebezpečná.

90+2

Neymar se prosmýkl přes Süleho, ale dále se nedostal. Skončila tak další akce na straně hostujícího celku.

90+1

Střídání v týmu Paris Saint-Germain F.C.: ze hřiště odchází Julian Draxler, přichází Giovani Lo Celso.

90

Tak to budou ještě tři minuty navíc.

90

Už běží poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik minut ještě hlavní sudí nastaví ve druhém poločase.

89

Hned na to ale získali balón opět domácí a před Aréolou zahrozil Niklas Süle, jenž na něho vyslal prudkou střelu.

88

Tato standardní situace ale nic nezměnila. Míč je v moci hostů, kteří se znovu přemisťují na druhou stranu.

88

Rafinha se protáhl až k zadní čáře, kde chtěl přihrát spoluhráči, ale to se nepovedlo. Hosté totiž míč zachytili a zakopli za ní a je tu další rohový kop pro Bayern.

87

Hosté se v závěru druhého poločasu a vlastně celého zápasu dostali do další akce, ale střela Cavaniho mířila jen vysoko nad domácí branku.

86

Neymar se snažil projít do blízkosti domácí branky, ale před velkým vápnem ho čistě zastavil Thomas Müller, jenž ho tak dále nepustil.

85

Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází David Alaba, přichází Rafinha.

84

Dani Alves vyslal z pravé strany dlouhý a vysoký nákop na branku domácích. Sven Ulreich ovšem neměl problém ukrýt míč do svých rukavic.

3:1

konec (2:0)

Branky: 8. Lewandowski (Coman), 37. Tolisso (James Rodríguez), 69. Tolisso (Coman) – 50. Mbappé (Cavani)

Karty:   22. Kimmich (BAY), 23. James Rodríguez (BAY), 41. Tolisso (BAY), 54. Rudy (BAY) – 41. Marquinhos (PSG), 82. Draxler (PSG)

Bayern Mnichov: Ulreich – Kimmich, Süle, Hummels, Alaba (85. Rafinha) – Tolisso, Rudy – Coman, James Rodríguez (83. Arturo Vidal), Ribéry (C) (67. T. Müller) – Lewandowski.
Náhradníci: Starke – Javi Martínez, Rafinha, J. Boateng, Arturo Vidal, T. Müller, Friedl.

Paris Saint-Germain: Aréola – Dani Alves, Marquinhos, Silva (C) (72. Kimpembe), Kurzawa – Verratti, Rabiot, Draxler (90+1. Lo Celso) – Mbappé, Cavani, Neymar.
Náhradníci: Trapp – Kimpembe, Di María, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Pastore.

Rozhodčí: Çakır – Duran, Ongun (všichni Turecko)