1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0)

05.12.2017, 13:30 • Sibir Arena • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 2.56 3.9 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácím hra v šesti nevyšla a z dnešního duelu tak neberou ani bod. Přitom nezačali vůbec špatně a už ve třetí minutě se dostali do vedení zásluhou Jermakova. Jenže za čtyři minuty dokázal Magnitogorsk vyrovnat díky Kaletnikovi. Rozhodující gól zaznamenal v 38. minutě Ellison. Vedení 2:1 už hosté udrželi a berou tři body.

To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (15:45:51)

58:25

Novosibirsk zkouší hru bez brankáře!

58:25

Oddechový čas pro domácí.

57:56

Střela Timkina na zadní tyč nebyla přesná.

56:35

Střela Ellisona zamířila přímo do Krasikova. Vhazovat se bude po jeho pravici.

56:18

Magnitogorsk je v útočném pásmu a nedovolují svému soupeři dostat se před Košečkina.

54:12

Novosibirsku se čas velmi rychle krátí. navíc s pukem hrají hosté a šetří další cenné vteřinky.

52:52

Vhazování v útočném pásmu Magnitogorsku. Ti však buly prohráli a do útoku se ženou domácí.

52:40

Sibir se tlačí do zakončení. Přáno mu zatím není a stále ztrácí jednu branku.

51:12

50:28

Domácím jsou sice zabydleni v útočném pásmu, ale k vážnějšímu ohrožení branky se zatím nedostali.

49:12

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., sekání).

47:42

Oba týmy již hrají v plném počtu.

46:12

Při hře čtyř proti čtyřem si nabruslil před Košečkina Osnovin. Před ním se otevřel úplně volný prostor, ale hostujícího gólmana neprostřelil.

45:25

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Kazionov – 2 min., hákování).

45:22

V oslabení domácí zaútočili. Naskytla se jim situace dva a dva a dostali se ke střele. Bez úspěchu.