3:2

konec (3:2, 0:0, 0:0)

14.11.2017, 16:45 • ČPP Aréna • Skupina C • Lukáš Foff

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Přeji příjemný večer. (18:53:25)
Je dobojováno. Góly padaly pouze v první třetině, pak už se střelci obou mužstev trápili. Šťastnější odcházejí domů Hradečtí, protože zvítězili těsným výsledkem 3:2.

59:45

Puk je za brankou Žďáru. To už budou mít hosté těžké.

59:15

Kulurisova teč končí v lapačce Dvořáka!

59:10

Je to tak. Hostující branka zůstává prázdná.

59:10

Žďár si bere oddechový čas a zřejmě to zkusí v šesti.

58:52

A tentokrát přihrávka rukou. Další vhazování ve středním pásmu.

58:39

Ofsajd týmu z Vysočiny.

58:24

Kuboš ale celou situaci uklidnil a odvezl puk daleko od své brány.

57:40

Hosté začínají další akci trošku krkolomně, ale už jsou v útočném pásmu.

56:46

Jaromír Pytlík střílel z ostrého úhlu dobře nad Dvořákovo rameno, ale hradecký brankář tento prostor utěsnil.

56:07

Čas se pro Žďár nepříjemně krátí a puk mají na holích Hradečtí.

55:10

Josef Cibuzar to zkusil individuálně, ale poslední obránce jej nenechal projít s pukem.

54:24

Až teď to ze středního pásma trošku bezradně zkusil Černohorský. S tím ale Dvořák neměl potíže.

53:35

Jakubec zavezl puk do útoku a Hradec hraje daleko od své brány. Žďár už se hodně dlouho nepodíval na útočnou polovinu.

52:21

Petr Poppel teď možná zbytečně střílel bekhendem i když mohl ještě nahrávat .

51:43

Skvělá práce Šedivého, jenž obehrál protihráče, vystřelil a následně i vybojoval odražený puk.

51:26

Další kouskování hry, které Mountfieldu svědčí. Radosta pro změnu přikryl kotouč.

51:12

Na druhé straně Dvořák raději ukryl puk po rukavici.

50:57

Samuel Hrabčák cinknul svojí střelou do tyče!

50:27

Puk teď Radosta maskou poslal až mimo mantinely. Vhazování po jeho levé ruce.

49:38

Martin Nagy viděl puk pod betonem Dvořáka a tak sekl do jeho betonu. To se nelíbilo hned dvojici domácích a nejaktivnější v pomstě byl Tomáš Janoušek. Oba inkasují dvouminutový trest.

49:00

Čárový sudí teď neúmyslně ztečoval vyhození Hradeckých a to skončilo opět na holích hráčů z Vysočiny.

47:53

Třetí perioda už je opět plná dobrých kombinací a vypadá to podobně jak v té první. Na hostech je vidět velká chuť a touha vyrovnat.

47:27

Dominick Vašíček dostal puk před hradeckou bránou, ale ten se mu nabalil na čepel a vylétl nad!

46:45

Šedivý se tlačil do zakončení přes obránce, ale prostor mezi jeho nohama netrefil.

45:48

Obrovský závar po střele Müllera, ale brankář Žďáru udržel puk před brankovou čárou.

45:08

Přihrávka z otočky prošla brankovištěm Radosty bez povšimnutí.

44:52

Lukáš Gergel ve snaze získat kotouč zahákoval svého soupeře. Na tento přestupek jsou dnes sudí hodně hákliví.

44:00

Kynčl udělal velkou chybu a mohli z ní těžit soupeři. Daniel Dvořák ale Mountfield podržel zákrokem betonem.

42:21

Michael Kuluris minul kotouč v hodně velké šanci před odkrytou bránou. To zavánělo srovnáním skóre.

41:50

Východočechům se nepovedla rozehrávka a skončila na zakázaném uvolnění.

40:50

Riskantní rozehrávka hostů vedla k obrovské šanci Hradce! Jemná teč ale skončila těsně vedle tyčky.

40:08

Hráči Žďáru podnikají první útočný výpad. Jsou to oni, kdo musí dohánět gólové manko.

40:01

Druhá třetina byla oproti té první mnohem méně záživná. Nepadla ani jedna regulérní branka, a tak diváci museli s povděkem vzít alespoň tu neuznanou, které docílil Petr Poppel po přihrávce rukou. Obě defenzivy brání znamenitě. Uvidíme, jestli ve třetí třetině nějaké góly padnou.

40:00

39:35

Obrana celku z Vysočiny svoje pásmo ale dobře zavřela.

39:00

Posledních šedesát vteřin druhé třetiny zahajuje Hradec útočným výpadem po levé straně hřiště.

38:02

Petr Poppel to zkusil z pravého kruhu, ale přestřelil bránu Radosty.

36:55

Žďárští teď překombinovali nadějnou situaci a nedostali se tak ani ke střele na bránu.

36:33

Hosté jsou v plném počtu. Ani tato přesilovka Hradce nebyla vůbec nebezpečná.

35:31

Dobrá rána od modré čáry prosvištěla kousek vedle hostující brány.

35:01

Žďár zatím situaci zvládá a vyhodil puk.

34:33

Na trestnou lavici opět míří Jakub Černohorský, tentokrát za držení. V ponechané výhodě měl obrovskou tutovku Dominik Šedivý, jehož dorážku ale lapil Radosta.

33:20

Šedivý sváděl souboj u mantinelu a kotouč nakonec vydoloval pro Hrabčáka.

32:24

A znovu je v permanenci domácí brankář, který měl ale mnohem jednodušší práci než před chvílí.

31:49

Nádherný semafor v podání Daniela Dvořáka teď drží Hradci náskok!

31:20

Druhá třetina oproti první nenabízí příliš pohledných akcí. Obě defenzivy pracují podstatně lépe.

29:41

Poppel nabízel puk zpoza brány, ale nenašel žádného spoluhráče.

29:05

Už se pokračuje, hradecký forvard je v péči doktorů na střídačce a drží se za záda.

28:55

Na ledové ploše je zdravotník, protože Kryštof Šánek schytal velmi tvrdý hit.

28:42

A domácí tým už je v plném počtu.

28:02

Hosté špatně rozehrávají a nedaří se jim využít početní výhodu.

27:24

Domácí také chtěli zahrozit v oslabení, ale střílená přihrávka nenašla adresáta.

26:41

První plnohodnotná přesilovka pro celek z Vysočiny. Petr Kuboš inkasuje dvě minuty za faul kolenem.

25:27

Hra je teď velmi rozháraná. Tentokrát je přerušeno pro přihrávku rukou.

25:10

Na druhé straně se schylovalo k obrovské šanci, ale tu zastavuje postavení mimo hru.

24:45

A málem další. Tentokrát ale sudí usoudil, že hosté mohli hrát.

24:21

Zakázané uvolnění Mountfieldu.

23:48

Druhá dvacetiminutovka je zatím opatrnější i když teď Žďár ohrozil Daniela Dvořáka.

23:25

Domácí už jsou kompletní také.

23:05

Hosté jsou v plném počtu a začíná jim dvacet vteřin přesilové hry.

22:20

Velká šance Jakuba Kynčla, jehož střelu vyrazil brankář hostí pouze před sebe.

21:24

Počet hráčů se ale velmi rychle srovnává. Hradecký kapitán Martin Pěnčík míří na trestnou opět za hákování.

21:03

Třetí přesilovka pro hradecký tým. Jakub Černohorský totiž zahákoval svého protivníka.

20:27

Hradečtí se pomocí teče dostali za bránu Radosty a bojují o puk.

20:10

Druhá třetina začala icingem domácích.

20:01

Nádherná první třetina je u konce. Divákům se musela líbit, ale trenéři pravděpodobně příliš šťastní nebudou. Zejména svěřenci Jaromíra Pytlíka měli v obraně obrovské díry a k jejich štěstí potrestal Hradec jen tři. Na konci třetiny navíc domácí hokejisté nechali snížit svého soupeře ve vlastní přesilovce. Zbytek zápasu slibuje zajímavou podívanou.

20:00

19:45

Tak tohle oslabení zvládl Žďár mistrně.

18:28

Žďár právě vstřelil branku!
Největší šance má Žďár v oslabení a tentokrát po nádherné ráně dokonce snižuje. Kotouč zůstal volný a odrazil se k LUBOŠI DOSPĚLOVI, který ranou pod víko nedal Dvořákovi šanci. Asistence: Jaromír Pytlík, Daniel Poizl.

17:41

Bývalý hráč Hradce Jan Klodner sekl protihráče a míří na trestnou lavici.

17:30

Jaromír Pytlík předvedl krásnou háčkovanou, ale k žádné šanci nakonec nevedla.

16:31

Ten nyní po velkém závaru ukončil až Radosta tím, že schoval puk do výstroje.

16:06

Hradec protočil celou formaci během hry, protože má obrovský tlak v útočném pásmu.

15:15

Hradec napadá hodně vysoko, čímž dělá hostujícím hráčům velké problémy.

14:20

Jakubec teď s pukem jel z rohu před svojí bránu, což asi trenéři neviděli příliš rádi.

13:16

Tentokrát další domácí střela skončila sražena v ochranné síti.

12:35

Žďárský brankář přilehl kotouč, aby zabránil dorážce dotírajícího forvarda domácích.

11:50

Když už se hosté drali do útoku, zastavil je opět hvizd rozhodčích kvůli ofsajdu.

11:37

Šedivý našel pouze lapačku Radosty.

11:02

A Východočeši nemají dost. Už znovu kombinují v útočném pásmu a motají hlavy obraně Žďáru.

09:45

Hradec právě vstřelil branku!
A má slova potvrzuje snad šestý únik dvou proti jednomu, který se Hradci nabídl. Tadeáš Jakubec skvěle vybídl MATĚJE SÍLU a ten si připisuje druhou branku v dnešním utkání. Asistence: Tadeáš Jakubec.

09:09

Tadeáš Jakubec ve skvělé pozici trefuje gólmana hostí. Obrana Žďáru dnes pořádá den otevřených dveří.

08:39

Zakázané uvolnění Hradce trošku uklidňuje tempo.

08:23

Další únik dvou na jednoho v podání domácích hokejistů! Kubošovi ale přeskočil puk přes hokejku.

07:22

Moc nechybělo a psal bych čtvrtý gólový příspěvek po sobě. Vojtěch Síla se málem prosadil přes svého obránce a trefil by prázdnou bránu.

05:45

A evidentně nekončíme! Petr Kuboš střílel z mezikruží a pravděpodobně trefil DOMINIKA ŠEDIVÉHO, od kterého se puk odrazil za bezmocného Radostu. Asistence: Petr Kuboš.

05:13

Máme záhy vyrovnáno. To se nám to pěkně rozjelo! Gól vstřelil DOMINICK VAŠÍČEK, který si umně poradil před Dvořákem. Asistence: Jakub Černohorský, Jakub Konečný.

04:05

Šancí je na začátku zápasu hodně a jedna z nich končí gólem! Do úniku dva na jednoho se dostala dvojice Tadeáš Jakubec a MATĚJ SÍLA. První jmenovaný bekhendem vrátil puk před bránu a Matěj Síla jej pouze doklepl do prázdné brány. Asistence: Tadeáš Jakubec.

03:35

Tobiáš Marguš ujížděl v oslabení sám na bránu, ale puk mu při bekhendovém blafáku sjel z čepele.

02:35

Hradečtí do nadále zkouší klidně z velké dálky. Až úplně od modré střílel Petr Kuboš, ale přesně doprostřed.

01:55

První slušná příležitost! David Voňka pálil skrz změť hráčů a Radosta zůstal jen v univerzálním pokleku. K jeho štěstí jej kotouč trefil do pravé ruky.

01:31

První přesilovka je na světa a zahrají si ji domácí. Jakub Konečný jde pykat za hákování.

00:55

Ze středního pásma letěl na Radostu nahozený puk, ale s tím nemohl mít gólman z Vysočiny problémy.

00:10

Žďár se hnal do prvního útoku, ale zastavil jej ofsajd.

00:01

Mountfield HK: Dvořák (Ševců) – Řehák, Voňka, Müller, Janoušek, Pěnčík "C", Kynčl, Kuboš – Šedivý, Sklenář, Jakubec, M. Síla, Pinkas, Hrabčák, Šánek, V. Síla, Komma, Poppel. Trenér: Libor Pivko.

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Novotný) – Černohorský, Čermák, Klodner, Poizl, Cibuzar, Budín – Konečný, Dospěl, Vlk, Pytlík, Kuluris, Marguš, Puczek, Nagy, Gergel, Vašíček. Trenér: Jaromír Pytlík.

Rozhodčí: Pilný – Laczko, Pechánek.
Krásné úterní odpoledne z hradecké ČPP Arény. Tentokrát se po jejím ledě budou prohánět starší dorostenci Hradce Králové a proti nim se postaví hokejisté Žďáru nad Sázavou. Sledujte od 16:45 tento přenos, ať se dozvíte rozuzlení zápletky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.

3:2

Branky a nahrávky: 5. M. Síla (Jakubec), 6. Šedivý (Kuboš), 10. M. Síla (Jakubec) – 6. Vašíček (Černohorský, Konečný), 19. Dospěl (Pytlík, Poizl)

Mountfield HK: Dvořák (Ševců) – Řehák, Voňka, Müller, Janoušek, Pěnčík "C", Kynčl, Kuboš – Dominik Šedivý, Sklenář, Jakubec, M. Síla, Pinkas, Hrabčák, Šánek, V. Síla, Komma, Poppel. Trenér: Libor Pivko.

Rozhodčí: Pilný – Laczko, Pechánek