Česko – Rusko

2:4

konec (0:1, 0:2, 2:1)

14.10.2017, 17:30 • Příbram • Martin Pištora

Skončil druhý mezistátní zápas mezi Českou Republikou a Ruskem ve kterém tentokrát zvítězili hosté. Díky brankám ke konci první a druhé třetiny dokázali získat náskok a i přes snahu České Republiky se vyrovnat nepodařilo. Nejlepšími hráči zápasu byl vyhlášen brankář Danil Isajev a Jan Matiášek. Já vám děkuji za sledování a budu se s vámi těšit na třetí a poslední zápas, který se zde v Příbrami odehraje zítra v 17:30. (19:41:15)

59:35

Ještě jedno zakázané uvolnění České Republiky.

59:14

Rusko právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto. DANIL MISJUL našel na červené čáře NIKITU RTIŠČEVA, který neměl složitou práci a odkrytou branku s přehledem trefil.

58:27

Střelu od poloviny hřiště právě vyzkoušel Denisenko, ale odkrytou branku trefit nedokázal.

58:02

Poslední dvě minuty třetí třetiny a zde se schyluje k dramatu. Český tým vybojoval útočné pásmo a znovu odvolává brankáře.

57:30

Skvělý zákrok předvadí Kolář, když skvěle vystál brejkovou situaci Maximu Sorokinovi.

56:57

Česko právě vstřelilo branku! Přesilová situace 6 na 5 končí brankou. Skvěle sehrané, kdy se do střely dostal KAREL PLÁŠEK, brankář jeho střelu vyrazil před sebe, kdy se ke střele dostal OTAKAR ŠÍR, ale jeho dorážku ještě dokázal brankář vyrazit. Na druhou dorážku od FILIPA PŘIKRYLA již nedosáhl.

56:25

Český tým sahá ke hře bez brankáře.

56:10

Hc Plzeň má v Janu Matiáškovi velký talent, který dnes předvádí, Jednu branku již dnes dal, ale jeho další střela končí jen v náručí brankáře.

55:04

Vhazovaní po pravé ruce brankáře Koláře vyhrávají Rusové, ale střela Valitova branku netrefuje.

54:20

Utkání směruje ke konci a již to nevypadá na vyrovnání stavu. Všechny šance většinou končí na dobře postavených obraných řadách obou celků.

53:27

Jan Matiášek a jeho nebezpečné zakončení, které před brankou ještě tečoval Jan Žemba minulo pravou tyč opravdu o pár centimetrů.

52:55

Akce tři na brankáře brankou nekončí. Podobně jako našemu celku v první třetině ani tentokrát rusům nevyšla finální přihrávka.

52:25

Ani další přesilovou hru nedokázal ruský celek využít a stav zůstáva nezměněn.

51:30

Přesilové hry hrají hráči v červených dresech velice dobře. Bohužel pro ně jejich šance končí na obětavě bránicích hráčích nebo na dobře chytajícím brankáři.

50:30

Zrovna, když český celek byl v mírném tlaku, tak Petr Had podrazil jednoho ze svých protihráčů a rusové jdou do přesilové hry.

50:20

Vyloučení v týmu Česko (Petr Had – 2 min., podražení).

49:15

Kristián Kolář dnes dostal již tři branky, ale i přesto předvádí spolehlivý výkon a svým dalším zákrokem drží stále nadějný výsledek.

2:4

Branky a nahrávky: 42. Matiášek (Přikryl), 57. Přikryl (Šír, Plášek) – 18. Michajlov (Iščakov), 39. Rtiščev (Denisenko), 40. Kizimov, 60. Rtiščev (Misjul)

Česko: Kolář (Vlk) – Kleiner, Bernáth, Adámek, Klejna, Dluhoš, Had, Seeman, Michálek – Matiášek, Šír, Šik, Prošek, Kropáček, Plášek, Arnošt, Sklenář, Šedivý, Brož, Žemba, Ouřada, Střondala, Přikryl

Rusko: Isajev D.(Isajev M.)– Galenjuk, Malyšev, Gabdrachmanov, Porošin, Sitdikov, Semykin, Solopanov, Komarov, Misjul, Zhuralev, Valitov – Alexandrov, Astaševskij, Bedanin, Denisenko, Diadenkin, Garajev, Kizimov, Isčakov, Marčenko, Rtiščev, Michajlov, Rožkov, Sorkin, Podkolzin.

Rozhodčí: Pešina

02:21 RUS 2 Garajev, faul kolenem
11:29 CZE 2 Klejna, vražení na hrazení
17:19 RUS 0:1 Michajlov (Iščakov)
21:31 RUS 2 Galenjuk, podražení
23:27 RUS 2 Gabdrachmanov, hákování