konec (2:0, 1:0, 1:0)

14.10.2017, 11:00 • 7. kolo • Ondřej Novotný (@NovotOndra)

Konec zápasu. (12:32:19)

44:18

Jedno z posledních vhazování dnešního utkání, to proběhne po levé ruce rakovnického brankáře.

43:48

Fišer se dostal za obranu a šel sám na brankáře Garlicha, kterou však nevykvedlal, navíc míček končí vedle pravé tyčky!

43:19

Východočeši ještě kombinují v útoku, i u nich však není vidět, logicky, nějaké plné vypětí sil.

42:18

Vyloučení v týmu HBC Rakovník (Pechanec – 2 min., podražení).

42:06

Fanderlík proběhl přes modrou čáru a poté střílel po zemi doprostřed branky, navíc byl faulován.

41:28

Po dalším vhazování v obraném pásmu Hradeckých pálil tentokrát Kopecký, ten branku střelou na přední tyčku netrefuje.

40:36

Na druhé straně střílel z pravého kruhu ostře Ondřej Tvarůžek, ani on však nepřidává čestný úspěch hostujícího mužstva.

39:57

Další velká příležitost domácích na skórování! Bacovský totiž dostal před brankářem až dostatek prostoru od hostující defenzivy, jenomže trefuje jen tyčku branky Raků!

38:42

Hradec právě vstřelil branku!
Domácí se prosazují počtvrté a je tak definitivně rozhodnuto. Z prostoru mezi kruhy vystřelil JAKUB JEŽEK a připisuje si dnes druhou trefu – 4:0!

38:14

Piráti přestěhovali poprvé ve třetí třetina na delší chvíli také k brance Rakovníka, který se zatím zuby nehty brání dalšímu inkasování.

36:49

Domácí si trochu zahrávají a zbytečně dlouho drželi míček na své polovině, toho Rakovník dvakrát využil, ovšem ke snížení nikoliv, takže se vlastně pro Hradecké nic neděje.

36:01

Po vhazovaní na pravé straně se do skákavého míčku opřel Pospíšil a prudká rána letěla opět jen pár čísel vedle pravé tyčky!

34:42

I nadále platí, že Brykner se ve třetí části nenudí a v příjemném teplém počasí pro diváku mu tak je horko ještě více.

33:09

Tempo hry ve třetí třetině zatím trochu oproti té druhé upadlo, každopádně Rakovník se stále snaží alespoň snížit a zadělat tak na malinké drama.

31:11

Rychlé přenesení hry směrem k brance domácích znamenalo prudkou střelu Hildebranda, který nemířil vůbec špatně, leč nakonec netrefil odkrytý prostor.

30:24

Úvod třetí třetiny, podle všeho závěrečné, se začal odehrávat na polovině hostů. Rakovník se ale po chvíli zmocnil míčku a vyrazil dopředu.

30:01

30:00

4:0

Branky a nahrávky: 9. Fišer (Bacovský), 11. Novák (Bacovský), 22. Ježek (Hudeček, Šimůnek), 39. Ježek

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Biegl) – Pekárek, Jiřík, Švanda, Veselý, Hrabica, Šimek, Doležal, Tesař, Král, Bacovský, Hrubý, Ježek, Mitra, Novák, Hudeček, Fišer, Svoboda, Fanderlík, Šimůnek, Černý.

HBC Rakovník: Garlich – Polakovič, Cafourek, Pechanec, Suchý, O. Tvarůžek, M. Tvarůžek, Sýkora, Pospíšil, Kopecký, Schnaubelt, Martínek, Hildebrand

08:25 RAK 2 Tvarůžek, držení protihráče
08:37 HKR 1:0 Fišer (Bacovský)
09:25 RAK 2 Tvarůžek, sekání
10:15 HKR 2:0 Novák (Bacovský)
21:49 HKR 3:0 Ježek (Hudeček, Šimůnek)
26:34 HKR 2 Pekárek, sekání