1:1

konec (0:1)

14.10.2017, 16:00 • Turf Moor • 8. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.96 3.27 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté Burnley remizovali s West Hamem 1:1. Hosty poslal do vedení už v 19. minutě Michail Antonio, ale ve 27. minutě se nechal za dva fauly v hlavičkových soubojích vyloučit Andy Carroll a domácí tak hráli proti deseti soupeřům. V početní výhodě se však dlouho nedokázali prosadit. Opravdu blízko gólu byl jen střídající Gudmundsson, který trefil tyč. Až v 85. minutě se fanoušci Clarets přeci jen radovali. Právě Gudmundsson poslal do šestnáctky povedený centr a Chris Wood hlavou vyrovnal. Hráči West Hamu se tak ani dnes nedočkali prvního venkovního vítězství v sezóně. (17:57:44)

90+5

90+4

Centr Barnse z levé strany se snažil v pádu zasáhnout Sam Vokes, míč však končí v náručí Joea Harta. Více už toho asi neuvidíme.

90+4

Domácí brankář Pope rozehrává od své brány a zřejmě zakládá jednu z posledních akcí zápasu.

90+2

Do odraženého míče se opřel Johann Gudmundsson. Volej islandského reprezentanta se mezi tyče nevešel.

90+1

Rozhodčí Attwell nastaví čtyři minuty.

90

Míč se po souboji Pabla Zabalety s Robbiem Bradym odrazil do zámezí. Rozhodčí nařídil odkop od brány Kladivářů.

89

Domácí zahrávali rohový kop. Zvolili rozehru nakrátko a nic tím nezískali.

88

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Manuel Lanzini, přichází Arthur Masuaku.

87

Domácí fanoušci ožili, Clarets se jistě budou snažit využít zbývající čas k otočení skóre!

86

Chris Wood si při oslavě stáhl přes hlavu dres a za to dostává žlutou kartu.

85

85. Chris WOOD - 1:1

85

Burnley právě vstřelilo branku!
Domácím se přeci jen podařilo vyrovnat! Johann Gudmundsson poslal z pravého křídla před bránu výborný centr, na který si naskočil CHRIS WOOD a hlavičkou k pravé tyči z pohledu brankáře Harta uklidil míč do sítě – 1:1.

85

Žlutou kartu dostává Winston Reid (West Ham United).

84

Bradyho centr od rohového praporku odehrála obrana West Hamu do autu.

84

Hart i Barnes jsou naštěstí v pořádku, domácí budou zahrávat roh.

83

Ashley Barnes se nepříjemně srazil s brankářem Hartem, který se po hlavě vyhl do souboje s nabíhajícím domácím forvardem! Oba fotbalisté zůstávají ležet na trávníku a jsou ošetřováni.