konec (1:2, 0:1, 0:1)

13.10.2017, 17:20 • SD ARÉNA • 12. kolo • Kryštof Kousal (@ButchCorey)

Tipsport: 1.8 4.35 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek z SD ARÉNY všechno. díky za pozornost a u dalšího on-line přenosu se s vámi těším na shledanou. Mějte se rádi. (19:41:05)
Piráti sice vstoupili do utkání lépe, když otevřeli skóre, to bylo ale z jejich strany všechno. Ještě v první třetině otočili Berani skóre brankami Valenty a Robertse Bukartse. Ve druhé části přidal další branku hostů Rihards Bukarts a rozehrávkou trápící se Piráty dorazila šest sekund před koncem branka Veselého.
Zlínští pokračují ve své skvělé formě, vyhráli šestý zápas z posledních sedmi. Naopak Piráti prohráli doma počtvrté v řadě. Nejlepšími hráči utkání jsou Libor Kašík a Marek Tomica.

59:54

59:54 Jiří ONDRÁČEK - 1:4

59:54

Zlín právě vstřelil branku!
JIŘÍ ONDRÁČEK pečetí výsledek 4:1 pro Zlín gólem do prázdné brány. Bez asistence.

59:23

Pirátům dochází čas a symbolicky ho marní špatnou rozehrávkou.

58:48

Valachovu střelu z osy hřiště Kašík dobře viděl a bez problému chytil. Vladimír Růžička si bere oddechový čas.

58:18

V ofsajdu Piráti hrát nemohou, Sklenář to přesto zkusil a jeho drzost je po zásluze posouzena jako úmyslný ofsajd. Hra se stěhuje před Laca, který musí zpátky do brankoviště.

58:02

Kašík teď zákrokem udělal malou poctu divadlu Semafor.

57:47

Berani drží kotouč u mantinelu.

57:09

Laco je tři minuty před koncem třetiny venku z brány a Piráti to zkoušejí v šesti!
Roberts Bukarts po delší době otestoval také Laca, který je navzdory své nevytíženosti v pozoru.

55:44

Flemmingovu střelu zblokoval Freibergs a přesilovka Pirátů je u konce.

54:55

Šťastný vypíchl laxní přihrávku Růžičky.

53:56

Okál bolestivě zblokoval Valachovu střelu a míří na střídačku. Chomutov ale váhá s rozehrávkou.

53:30

Další přesilovka pro domácí. Dvě minuty pro hráčskou lavici Zlína za příliš mnoho hráčů. Trest odsedí Rihards Bukarts.

52:37

Zlínští jsou kompletní.

52:02

Další perfektní zákrok Kašíka, který se roztáhl ve svém brankovišti a zamezil zakončení Růžičky. Možná nejdůležitější zásah hostujícího gólmana v utkání.

1:4

Branky a nahrávky: 9. Tomica (Vondrka) – 16. Valenta (Matějíček, Roberts Bukarts), 18. Roberts Bukarts (Šťastný, Honejsek), 27. Rihards Bukarts (O. Veselý, Matějíček), 60. J. Ondráček

Piráti Chomutov: J. Laco – Flemming, Valach, Grman, Mrázek, Slovák, Dlapa – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, V. Růžička, Sklenář – Lauko, Poletín, Koblasa – Chlouba, V. Tomeček, Chrpa.

Berani Zlín: Kašík – Ferenc, Freibergs, Gazda, Matějíček, Řezníček, Petran, Valenta – Kubiš, P. Sedláček, J. Ondráček – Roberts Bukarts, Rihards Bukarts, Honejsek – Šťastný, Popelka, O. Veselý – Okál, Klhůfek, Fryšara.

Rozhodčí: Bejček, Bulanov – Komárek, Zíka

02:10 ZLN 2 Fryšara, podražení
08:32 CHM 1:0 Tomica (Vondrka)
11:02 CHM 2 V. Tomeček, hrubost
15:19 ZLN 1:1 Valenta (Matějíček, Roberts Bukarts)
17:35 ZLN 1:2 Roberts Bukarts (Šťastný, Honejsek)