4:1

konec (2:1, 2:0, 0:0)

12.10.2017, 15:00 • ČPP Aréna • 8. kolo • Klára Petrásková

Ode mě je to v tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek týdne a u dalších onlajnů z mládežnického hokeje se těším na shledanou! (17:04:06)
To se jim ale nepovede, neboť právě zazněla siréna. Na výsledku ze druhé třetiny se tedy během posledních dvaceti minut už nic nezměnilo a po výhře 4:1 berou všechny body Hradečtí. Ti sice inkasovali jako první, zareagovali ale bleskově a minutu nato vyrovnali. Krátce poté ještě přidali druhou branku a nabyté vedení postupně rozšiřovali až na konečný výsledek. Brno ani tentokrát nepřidalo druhou výhru na kluzišti soupeřů, naopak Východočeši potvrdili svou domácí neporazitelnost.

59:22

Ze třetí třetiny a pravděpodobně i z celého duelu zbývá 38 vteřin. Hraje se v hradeckém útočném pásmu a Lvi ještě na poslední chvíli chtějí přidat pátou branku.

58:08

Beneš nahrával na druhou stranu najíždějícímu si Šedivému, ten měl ale puk na dlouhou hůl a touš tak skončil v rohu.

57:08

Matyáš Budina nastartoval v obranné třetině, přebruslil celé hřiště a od pravého mantinelu udělal kličku na střed. Zakončil ale tak, že jeho pokus přikryl Nešťák na hrudi.

56:11

Z rohu kluziště vypálil jeden z hradeckých útočníků, Nešťák připraven.

55:31

Ze středního pásma se puk vrátil do brněnského útočného, kde ho dotkli hostující hráči. Píská se tak ofsajd.

54:50

Souboj o puk v rohu hradecké obranné třetiny ukončil až hvizd rozhodčího, jeho vítěz tedy zůstal utajen.

53:45

Brno má kotouč na svých holích, vůbec se mu ale nedaří přejít modrou čáru. Hradec totiž postavil modrý obranný val.

53:18

Tomáš Perička se nenechal oklamat hostujícím hráčem a v klidu rozehrál, akce založená u jeho osoby ale skončila čím jiným než icingem.

52:30

Zakázané uvolnění je dnes na pravidelném pořádku, jedním se nyní pro změnu provinili Lvi.

51:05

Václav Rašovský poslal na dovolenou hned dvojici hradeckých hráčů a stanul tváří v tvář domácímu brankáři, Jakub Tichý ale střelu dokázal vyrazit lapačkou do rohu!

50:37

Hradec se sice držel v útoku, nic většího ale tentokrát nevymyslel. Po ztrátě puku se opět pískal brněnský icing.

49:50

Daniel Šedivý vracel puk do brankoviště,kde stáli jeho spoluhráči, dřív než oni se ale ke kotouči dostala hostující obrana.

49:10

Hokejisté z jižní Moravy poslali kotouč jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před jejich gólmanem.

48:54

Martin Drbal vrátil ze středního pásma puk svižně do toho útočného a Nešťák se se svou lapačkou musel mít na pozoru.

48:20

Šlaicher už je na ledě a tato přesilová hra hostů tak využita nebyla.

47:54

Za chvilku už vyprší trest hradeckého forvarda a Kometa se stále pořádně nedostala do útoku.

4:1

Branky a nahrávky: 8. Jušta (Daniel Šedivý), 11. Jušta (Souček), 38. Boštík (Kašpar, Naar), 39. Šlaicher (Naar) – 8. Kalčík (Holcman, Bartes)

Mountfield HK: Tichý (Sajdl) – Pelda (A), Králik, Havlíček, Naar (A), Drbal, Perička, M. Pinkas – Souček, Budina, Kašpar (C), Lang, Beneš, Jušta, Pajer, Šlaicher, Daniel Šedivý, Hynek, Boštík. Trenér: Petr Luštinec.

HC Kometa Brno: Vystavěl (11. Nešťák) – Řehák, Holcman, Holemý (A), Běhůnek, Němec, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, Sedláček, Kos, Malý (A), Rašovský (C), Harmim, Masař. Trenér: Pavel Pazourek.

Rozhodčí: Veselý – Laczko, Řezníček

05:54 HKM 2 Tichý, nesportovní chování, odpyká Boštík
07:28 KOM 0:1 Kalčík (Holcman, Bartes)
07:42 HKM 1:1 Jušta (Daniel Šedivý)
10:13 HKM 2:1 Jušta (Souček)