6:1
konec (1:1, 3:0, 2:0)
12.10.2017, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • 8. kolo • Sára Allertová
HC Litvínov – Piráti Chomutov
6:1
konec (1:1, 3:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 11. Stehlík (Myšák), 24. Slavík (Miškovič, Limanovský), 37. Myšák (Stehlík), 40. Baláž (Stehlík, Myšák), 50. Myšák (Stehlík), 52. Myšák (Stehlík) – 13. Vrhel (Prokeš)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Klika (Zelenka) – Hocelík, Háva (A), Kroupa, Baláž (A), Jonák, Gebhard, Miškovič, Kadár – Pešta, Dej, Limanovský, Adámek, Stehlík (C), Vopat, Slavík, Kudrhal, Fišer, Nikl, Myšák, Skruhrovec
Náhradníci:
Trenér:
Piráti Chomutov:
Šilhan (Šatný) – Petrásek (C), Holec, Vaněk, Matějka, Kovár, Birhanzl, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Príhoda, Kulich, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček (A), Štefančík, Holka, Gut (A), Vrhel
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Vojtěchovský – Marek Kučera, Lukáš Sýkora
Diváci: 204
1. třetina | ||||
07:34 | LIM | 2 | Nikl, faul loktem | |
10:33 | LIM | 1:0 | Stehlík (Myšák) | |
12:14 | CHM | 1:1 | Vrhel (Prokeš) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:24 | LIM | 2 | Hocelík, příliš mnoho hráčů | |
23:25 | LIM | 2 | Holka, držení hole | |
23:42 | LIM | 2:1 | Slavík (Miškovič, Limanovský) | |
26:51 | ||||
29:16 | LIM | 2 | Príhoda, napadení | |
31:43 | CHM | 2 | Petrásek, faul kolenem | |
35:54 | CHM | 2 | Birhanzl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
36:28 | LIM | 3:1 | Myšák (Stehlík) | |
39:10 | LIM | 4:1 | Baláž (Stehlík, Myšák) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:44 | LIM | 2 | Limanovský, sekání | |
49:47 | LIM | 5:1 | Myšák (Stehlík) | |
50:45 | LIM | 2 | Nikl, nedovolené bránění | |
51:40 | LIM | 6:1 | Myšák (Stehlík) | |
53:08 | LIM | 2 | Háva, držení protihráče | |
Konec |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav 15:00 2:5
Mountfield HK – Kometa Brno 15:00 4:1
Jihlava – Letňany 15:45 6:1
Žďár n/S – Liberec 16:30 3:5
Třinec – HK MD Šumperk 17:00 4:5
Vítkovice – Přerov 17:00 5:3
HC Plzeň – K. Vary 17:00 7:1
Technika Brno – Warriors Brno • po prodl. 17:15 3:2
Č. Budějovice – Pardubice 17:30 6:3
Havířov – Vsetín 17:30 7:0
Sparta – Ústí n/L 17:30 6:3
HC Litvínov – Chomutov 17:30 6:1
Třemošná – PZ Kladno 17:45 2:1
Slavia – Kladno 18:00 4:2
53:08
50:45
42:44
35:54
31:43
29:16
23:25
22:24
07:34