ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Sparta Praha – HC Slovan Ústí nad Labem

6:3

konec (4:0, 1:3, 1:0)

12.10.2017, 17:30 • Malá hala, Praha-Holešovice • 8. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

57:19

Sparta právě vstřelila branku!
Domácí se dvě minuty a jednačtyřicet sekund před koncem prosazují a pravděpodobně už definitivně rozhodují o vítězi dnešního zápasu. Autorem šesté branky Sparty je MICHAL VÁGNER. Asistence: Adam Mácha.

33:56

Pražané si nechtěli nechat náskok úplně proklouznout skrz prsty a šest minut před koncem druhé třetiny posílají za Mazourka už pátý gól. Ihned po vhazování se prosadil MAXIM KUBÁNEK, jehož rána se do sítě odrazila od jedné z tyčí.

30:23

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Využitá přesilovka! Kontaktní branka je na světě, ústecký klub už prohrává už jen o jedinou branku! Díky druhému zásahu KARLA PAVLÍČKA je tedy v Malé hale zaděláno na pořádné drama. Asistence: Viktor Weis, Jakub Klobouček.

25:36

Tak tohle už začíná být pro domácí vážné, Slovan snižuje jejich náskok na pouhé dvě branky! Hosté znovu vytvářeli na klec soupeře pořádný nátlak, který vyústil v trefu JAKUBA TOTA. Asistence: Jiří Šrámek, David Gašpar.

21:00

Slovan je úvodu druhé třetiny aktivnější a minutu po startu se mu daří přetavit aktivitu v první gól! Nepřipraveného Liemanna o čisté konto obral KAREL PAVLÍČEK. Asistence: Viktor Weis.

14:50

Mazourek musí ze své branky lovit další kotouč, domácí jdou do čtyřbrankového vedení. Třiatřicet sekund po třetí trefě se po spolupráci s Guryevskiym prosazuje MICHAL VÁGNER. Asistence: Nikita Guryevskiy.

14:17

S mladším dorostem Slovanu to začíná vypadat hodně špatně, strážce jeho klece za sebe pouští už třetí střelu v první třetině. Sparťané se prosazují z rychlého výpadu, úspěšným střelcem je MAXIM KUBÁNEK. Bez asistence.

08:06

Neuběhly ani dvě minuty a domácí skórují podruhé! Do bezprostřední blízkosti soupeřova brankoviště se teď protlačil MAXIM KUBÁNEK a zakončil přímo do klece bezmocného Mazourka. Bez asistence.

06:14

Oslabení neoslabení, sparťané jdou v sedmé minutě do vedení! Domácí hráči se na delší dobu usadili v útočném pásmu a na konci jejich krátké kombinace stál připravený JAN KRUPIČKA, který posílá za ústeckého brankáře první puk. Asistence: Marek Bláha, Adam Mácha.

6:3

Branky a nahrávky: 7. Krupička (Bláha, Mácha), 9. Kubánek, 15. Kubánek, 15. Vágner (Guryevskiy), 34. Kubánek, 58. Vágner (Mácha) – 21. Pavlíček (Weis), 26. Tot (Šrámek, Gašpar), 31. Pavlíček (Weis, Kloubouček)

HC Sparta Praha: Liemann (Sluka) – Hamara, Truhlář, Bláha, Zemchenkov, Procházka, Ducháč, Guryevskiy, Adam – Kubánek, Mácha, Adamec, Krupička, Jaroš, Potůček, Broš, Slavíček, Vítů, Vitouch, Vágner.

HC Slovan Ústí nad Labem: Mazourek (Tuček) – Němec, Jarábek, Vlach, Klobouček, Koštoval, Kylíšek, Polata – Tot, Šrámek, Kaše, Gašpar, Čermák, Konopásek, Weis, Pavlíček, Hampl.

Rozhodčí: Velčovský – Kučera, Nekvapil