3:2

konec (1:1, 1:0, 1:1)

12.10.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.27 3.75 2.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas těsně 3:2. Mnoho vyložených šancí jsme neviděli. Zejména v úvodu utkání byl střelecky aktivnější hostující celek, ale dokázal vstřelit jen jednu branku. 30:41, tak vypadá střelba na branku, domácí celek se mohl spolehnout na brankáře Gibsona, který inkasoval jen dva góly. Na výhře Ducks se podílel také Andrew Cogliano, který vstřelil gól a na jeden přihrál. (06:50:48)
1. John Gibson (ANA) 26 zák., 2 góly, 95,1%
2. Cam Fowler (ANA) 0+1
3. Andrew Cogliano (ANA) 1+1
Československá stopa v utkání:
Jaroslav Halák (NYI) 59 minut, 27 zákroků, 3 góly, 90,0%

59:45

Hosté mají puk v útočném pásmu, ale nemohou se dostat do zakončení.

59:33

Domácí hráči to zkusili přes celé kluziště. Josh Manson ale minul branku, a tak je z toho zakázané uvolnění.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:45

Ducks dostávají hru ze svého pásma, na hosty nečeká vůbec nic snadného.

58:36

Domácí hokejisté vyhráli buly před vlastní brankou.

58:36

Oddechový čas pro hosty.

58:26

Hosté mají kotouč v útočném pásmu brankář musí na střídačku, Islanders hrají v šesti.

58:10

Logan Shaw výborně napadal, brankář Jaroslav Halák měl problémy s rozehrávkou.

57:43

Anaheim hraje takticky velmi dobře, drží hru daleko od své branky.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí tým stále vede o gól.

56:23

Casey Cizikas dostal hru do útočného pásma, jeho pokus byl ale zablokovaný.

56:00

38:29, statistika střel hovoří pro hosty, ti ale prohrávají o gól. Následovat bude komerční přestávka, a pak vhazování ve středním pásmu.

55:35

Islanders se pokouší hrát aktivně, dokáží si šance vypracovat, ale s proměněním mají problémy.

55:00

Pět minut hry nás dělí od konce třetí třetiny, dobře vypálil Thomas Hickey. Jeho pokus kryje brankář John Gibson.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Cogliano (Manson, Getzlaf), 29. Rakell (Fowler, Cogliano), 46. Eaves (Manson, Getzlaf) – 14. B. Nelson (Mayfield, Ho-Sang), 48. B. Nelson (de Haan, Ho-Sang)

Anaheim Ducks: Gibson (Berra) – Fowler, Manson, Beauchemin, Montour, Holzer, Bieksa – Eaves, Getzlaf, Perry – Silfverberg, Rakell, Cogliano – D. Grant, Vermette, Wagner – L. Shaw, Rasmussen, Boll.

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Boychuk, de Haan, Pelech, Hickey, Mayfield – Lee, Tavares, Eberle – Ladd, Barzal, Jo. Bailey – N. Kuljomin, B. Nelson, Chimera – Beauvillier, Cizikas, Ho-Sang.

Rozhodčí: Hanson, Kozari – Heyer, Gibbons

Diváci: 14 553

00:37 ANA 1:0 Cogliano (Manson, Getzlaf)
01:56 ANA 2 Vermette, sekání
09:56 NYI 2 de Haan, podražení
13:09 NYI 1:1 B. Nelson (Mayfield, Ho-Sang)