2:4

konec (0:2, 2:2, 0:0)

12.10.2017, 14:30 • Sibir Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 3.9 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vyhrává tento zápas 4:2. Admiral podal zejména ve třetí třetině velmi dobrý taktický výkon. Domácí hokejisté se do výraznější střelecké pozice přes dobře hrající obranu nedostali. (17:15:08)
Československá stopa v zápase
Alexander Salák (SIB) 3 inkasované branky, čas 26 minut.

59:47

Vladivostok se pokouší skórovat do prázdné branky, ale domácí beci blokují střely.

59:28

Nikolaj Demidov se dostal v útočném pásmu do zakončení, ale jeho pokus zablokoval jeden z obránců.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:52

Maxim Ignatovič se pokoušel ve spolupráci s Alexanderem Bergströmem překonat brankáře soupeře, ale Igor Bobkov drží své spoluhráče.

58:25

Domácí hrají bez brankáře.

57:26

Alexej Krasikov musel být pozorný, hosté se dostali do útočného pásma, třetí formace Admiralu ale vypálit nedokázala.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hosté vedou o dva góly a míří za výhrou.

56:10

Simon Önerud se střetl ve středním pásmu se soupeřem, oba jsou mírně otřesení, ale v zápase budou pokračovat.

55:35

Vladivostok drží momentálně hru daleko od své branky, Sibir se nemůže propracovat do střelecké pozice.

54:50

Alexej Krasikov předvedl své schopnosti, dokázal si poradit se střelou z bezprostřední blízkosti.

54:00

Domácím hráčům už mnoho času nezbývá, prohrávají o dvě branky a hosté hrají takticky velmi dobře.

53:10

Stěpan Sannikov neudržel útočné pásmo, a tak musí hráči Novosibirsku zakládat ze středního pásma.

52:30

Sibir drží kotouč, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu. Domácí se pokouší něco udělat, ale nemohou najít recept na obranu Admiralu.

52:09

Igor Bobkov má na svém kontě další zákrok po střele Vladimiar Pervušina.

51:23

Robert Sabolič se propracoval k puku v útočném pásmu, ale vystřelit nedokázal.

51:09

Znovu zasahuje hostující brankář, vypálil Patrik Zackrisson. Jeho pokus do středu branky kryje gólman.

2:4

Branky a nahrávky: 24. Jermakov, 36. Bergström (Osnovin) – 15. Tkačov (Wright, Alexandrov), 19. Sajustov, 25. Makarenko, 36. Tkačov (Blum, V. Butuzov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (26. Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, Ignatovič, K. Alexejev, Beljakov, Jermakov – Sigarjov, Zackrisson, Bergström – Koňkov, Enlund, Önerud – Šarov, Zyrjanov, Sannikov – Pervušin, Tkačenko, Osnovin.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Kurašov, Mnacjan, Zemčonok, Gavrilenko – Alexandrov, Tkačov, Sajustov – J. Grigorenko, Makarenko, V. Butuzov – Wright, Kazakov, Žafjarov – Gičibekov, Sabolič, Machanovskij – Manukjan.

03:37 SIB 2 Enlund, podražení
12:40 SIB 2 Enlund, podražení
14:36 VLD 0:1 Tkačov (Wright, Alexandrov)
16:41 VLD 2 V. Butuzov, nedovolené bránění
18:59 VLD 0:2 Sajustov
21:29 VLD 2+2 Mnacjan, hrubost+vysoká hůl