2:4

konec (0:2, 2:2, 0:0)

12.10.2017, 14:30 • Sibir Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 3.9 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostující celek vyhrává tento zápas 4:2. Admiral podal zejména ve třetí třetině velmi dobrý taktický výkon. Domácí hokejisté se do výraznější střelecké pozice přes dobře hrající obranu nedostali. (17:15:08)
Československá stopa v zápase
Alexander Salák (SIB) 3 inkasované branky, čas 26 minut.

59:47

Vladivostok se pokouší skórovat do prázdné branky, ale domácí beci blokují střely.

59:28

Nikolaj Demidov se dostal v útočném pásmu do zakončení, ale jeho pokus zablokoval jeden z obránců.

59:00

Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:52

Maxim Ignatovič se pokoušel ve spolupráci s Alexanderem Bergströmem překonat brankáře soupeře, ale Igor Bobkov drží své spoluhráče.

58:25

Domácí hrají bez brankáře.

57:26

Alexej Krasikov musel být pozorný, hosté se dostali do útočného pásma, třetí formace Admiralu ale vypálit nedokázala.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hosté vedou o dva góly a míří za výhrou.

56:10

Simon Önerud se střetl ve středním pásmu se soupeřem, oba jsou mírně otřesení, ale v zápase budou pokračovat.

55:35

Vladivostok drží momentálně hru daleko od své branky, Sibir se nemůže propracovat do střelecké pozice.

54:50

Alexej Krasikov předvedl své schopnosti, dokázal si poradit se střelou z bezprostřední blízkosti.

54:00

Domácím hráčům už mnoho času nezbývá, prohrávají o dvě branky a hosté hrají takticky velmi dobře.

53:10

Stěpan Sannikov neudržel útočné pásmo, a tak musí hráči Novosibirsku zakládat ze středního pásma.

52:30

Sibir drží kotouč, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu. Domácí se pokouší něco udělat, ale nemohou najít recept na obranu Admiralu.

52:09

Igor Bobkov má na svém kontě další zákrok po střele Vladimiar Pervušina.

51:23

Robert Sabolič se propracoval k puku v útočném pásmu, ale vystřelit nedokázal.

51:09

Znovu zasahuje hostující brankář, vypálil Patrik Zackrisson. Jeho pokus do středu branky kryje gólman.

50:26

Igor Bobkov byl pozorný, dokázal si poradit se střelou od modré čáry, kterou vyslal Stěpan Sannikov.

49:30

Vladivostok hraje takticky velmi dobře, drží dvoubrankové vedení. Do další výborně šance se dostal James Wright, jehož pokus kryje domácí brankář.

48:42

Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice, velmi dobře hrají obě obrany.

47:11

Vjačeslav Osnovin vybojoval kotouč, pokusil se vypálit z otočky, ale jeho pokus kryje hostující brankář Igor Bobkov.

46:16

Igor Bobkov musel zasahovat po střele domácího hráče. Alexander Bergström dobře vypálil, ale neuspěl.

45:22

Domácí se probojovali do útočného pásma, Konstantin Alexejev byl připravený pro zakončení na modré, ale kotouč se k němu nedostal.

44:30

43:36

Admiral se stabilněji nemůže udržet probojovat do útočného pásma.

42:55

Hostující celek má k dispozici přesilovku, aktivně hraje zejména Robert Sabolič, jehož zakončení se mezi tři tyče nevešlo.

42:30

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Alexander Bergström – 2 min., držení protihráče).

41:46

Nikolaj Demidov čeká na dostřídání spoluhráčů, následně se do střelecké pozice dostal Simon Önerud, který trefil jen rukavici brankáře.

41:26

Sledujeme klidnější pasáž hry.

41:03

Sibir získal kotouč ve svém obranném pásmu, ale nedokázal se probojovat do zakončení.

40:42

Admiral je již v plném počtu a podniká rychlou protiakci, vedl ji James Wright.

40:18

Domácí celek dohrává přesilovou hru, propracoval se do útočného pásma, ale nemůže zakončit.

40:01

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:30

Sibir má sice přesilovou hru, ale stabilněji se před branku Admiralu nemůže propracovat.

39:15

Nikolaj Demidov špatně přihrál, kotouč se tedy znovu vrací do domácího obranného pásma.

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině, hostující celek dokázal kotouč vyhodit přes všechny čáry.

38:35

Igor Bobkov kryje střelecký pokus od modré čáry, pálil Andrej Jermakov, ale brankáře nepřekonal.

38:33

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shaone Morrisonn – 2 min., nedovolené bránění).

38:00

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

35:56

35:56 Alexander BERGSTRÖM - 2:4

35:56

Sibir právě vstřelil branku!
Domácí hokejisté bleskově odpovídají a snižují náskok soupeře na dva góly. ALEXANDER BERGSTRÖM se dobře zorientoval v mezikruží a poslal puk mezi tři tyče.. Asistence: Vjačeslav Osnovin.

35:11

Hostující celek vede o tři branky a pokouší se ještě své vedení zvýraznit.

35:05

35:05 Vladimir TKAČOV - 1:4

35:05

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Před brankou zůstal úplně osamocený VLADIMIR TKAČOV, který snadno překonal domácího gólmana Alexeje Krasikova. Asistence: Jonathon Blum a Vladimir Butuzov.

34:30

Novosibirsk hraje oslabení zkušeně. Vypálil od modré Robert Sabolič, jehož pokus končí mino branku.

34:14

Vladislav Naumov vyhazuje přes všechny čáry, následně se k puku dostal jeho kolega, který šetří cenné vteřinky.

34:00

Admiral se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře. Domácí celek se musí bránit.

33:45

Viktor Alexandrov zakončoval přesilovkovou akci, jeho pokus kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před Krasikovem.

33:13

Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Jonas Enlund – 2 min., podražení).

32:14

Domácí hokejisté se mohou spolehnout na podporu z hlediště.

30:50

Na hře domácího celku je vidět snaha s výsledkem něco udělat. Vjačeslav Osnovin neuspěl z předbrankového prostoru.

30:22

Novosibirsk má kotouč za svou brankou, Nikolaj Demidov rozehrává akci od své branky, pokračoval Alexander Šarov, jehož pokus postrádal přesnost.

30:17

30:01

Alexej Krasikov kryje kotouč, následně domácí rozehrávají od své branky. Přesilovka končí.

29:03

Domácí hokejisté nedokázali proměnit přesilovou hru pět na tři, Admiral se výborně dokázal ubránit.

28:17

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Nazir Gičibekov – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

27:00

Domácí hrají přesilovou hru, ale nemohou se stabilněji propracovat do útočného pásma.

26:32

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Machanovskij – 2 min., držení protihráče).

26:00

Fjodor Beljakov byl připravený pro zakončení na útočné modré, ale přihrávka se k němu nedostala.

25:37

Střídání v týmu HK Sibir Novosibirsk: ze hřiště odchází Alexander Salák, přichází Alexej Krasikov.

25:37

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankovou domácího celku. Výhodu útočného pásma mají hosté.

25:14

Stěpan Sannikov se pokoušel založit brejkovou situaci, ale jeho přihrávka postrádala přesnost.

24:51

Domácí hokejisté znovu prohrávají o dva góly a musí dotahovat náskok soupeře.

24:47

24:47 Pavel MAKARENKO - 1:3

24:47

Domácí obrana chybovala, k puku se dostal hostující celek, který se střelou z velké dálky. Výborně vypálil PAVEL MAKARENKO.

23:21

23:21 Andrej JERMAKOV - 1:2

23:21

V samotném závěru přesilovky pět na tři se prosazuje domácí celek. Povedenou ránou překonal brankíře Bobkova ANDREJ JERMAKOV.

22:09

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Robert Sabolič – 2 min., vysoká hůl).

21:29

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Samvel Mnacjan – 2 min., hrubost + 2 min., vysoká hůl).
Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Gleb Zyrjanov – 2 min., hrubost).

21:25

Igor Bobkov kryje dorážku domácího hráče, Sibir se dostal do dobré pozice, ale Alexander Bergström neprostřelil gólmana.

21:04

Hostující celek se dostal do útočného pásma, Robert Sabolič vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář.

20:01

Vhazování získal domácí celek, který si z první třetiny přináší dvoubrankový deficit.

20:01

Admiral vede po první třetině na ledě Sibiru o dva góly. Domácí celek si mnoho šancí vypracovat nedokázal, naopak hosté udeřili hned dvakrát.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

18:59

18:59 Dmitrij SAJUSTOV - 0:2

18:59

K puku se dostal DMITRIJ SAJUSTOV, jehož první pokus byl zablokovaný, následná dorážka zapadla přesně za brankáře Saláka. Hosté navyšují své vedení.

18:41

18:20

Maxim Ignatovič vypálil od modré, branku minul.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetiny, až nyní se domácí dostali před branku soupeře.

17:40

Sibir sice hraje přesilovku, ale nemůže se probojovat do útočného pásma. Fanouškům se to nelíbí, což dávají najevo pískotem.

16:41

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Butuzov – 2 min., nedovolené bránění).

16:21

Vladimir Butuzov dostal hru před českého brankáře, ale nevystřelil, protože kotouč nedokázal zpracovat.

16:05

Samvel Mnacjan se propracoval do útočného pásma, jeho rychle zakončení likviduje brankář Alexander Salák.

15:42

Domácí celek se pokouší co nejrychleji odpovědět, ale nemůže se stabilněji prosadit v útočném pásmu.

14:36

14:36 Vladimir TKAČOV - 0:1

14:36

Hostující celek využil přesilovou hru a dostává se do vedení. James Wright našel zcela volného VLADIMIRA TKAČOVA, který se zakončením do odkryté brány neměl problém. Asistence: James Wright a Viktor Alexandrov.

14:12

Robert Sabolič byl připravený na modré čáře, kotouč se k němu ale nedostal.

13:24

Domácí se musí bránit, hosté hrají dobře, výborně zasáhl Alexander Salák proti střele z velké blízkosti.

12:50

Další početní výhoda pro hostující celek, Admiral se rychle dostal do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet.

12:40

12:30

Sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

12:00

Arťom Zemčonok rozehrává od své branky, hosté se rozhodli pro postupnou akci. Gleb Zyrjanov ale vybojoval puk, a tak se směr hry rychle otáčí.

11:33

Stěpan Sannikov napřáhl z mezikruží, jeho pokus postrádal přesnost. Kotouč končí za bránou.

10:56

Vladivostok se díky trpělivé hře sice do útočného pásma, dostal, ale nedokázal zakončit.

10:16

Andrej Sigarjov vybojoval puk před brankou Admiralu, pokoušel se najít spoluhráče na modré, ale přihrávka neprošla.

09:48

Domácí hokejisté se museli bránit tlaku soupeře, dobře vystřelil Jevgenij Grigorenko. Jeho pokus kryje brankář Salák.

08:31

Sledujeme nyní hru ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho vyložených šancí v zápase zatím není.

08:14

Dmitrij Sajustov se dostal do ofsajdu, komerční přestávka.

07:27

Novosibirsk se dostal do útočného pásma, Gleb Zyrjanov vyslal od modré čáry střílenou přihrávku, jeho pokus ale nikdo ze spoluhráčů netečoval.

07:14

Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou českého gólmana.

07:00

Sedm minut hry z první třetiny je pryč, na výraznější střelecký pokus stále čekáme.

05:50

Nikolaj Demidov vybojoval kotouč v obranném pásmu, pokusil se rozehrát rychlou akci na spoluhráče, ale domácí se do zakončení nedostali.

05:37

05:10

Vladivostok se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma, sledujeme nepříliš povedenou přesilovku.

04:10

Robert Sabolič dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus končí mimo branku. Alexander Salák zasahovat nemusel.

03:40

Sibir se musí bránit přesilovce soupeře. Admiral se propracoval do útočného pásma, ale má problémy se zakončením.

03:37

02:25

Domácí hokejisté hrají aktivněji, pokouší se vstřelit úvodní branku zápasu, ale do výraznější střelecké pozice se nemohou probojovat. Nyní po pěkní samostatné akci neuspal Nikolaj Demidov.

02:13

Fjodor Beljakov to vzal na sebe, jeho střelecký pokus z mezikruží kryje Igor Bobkov.

01:18

Vladislav Naumov od modré čáry zakončoval, gólman zasahovat nemusel.

00:50

Domácí celek vstoupil aktivně do zápasu, spolehnout se může na podporu fanoušků. Zápas sleduje více než 7 tisíc fanoušků.

00:19

Patrik Zackrisson byl připravený v útočném pásmu na zakončení, jeho pokus byl ale zablokovaný.

00:01

Úvodní vhazování vyhrál domácí celek, zápas začíná.

00:01

Nyní sledujeme slavnostní úvod zápasu.

HK Sibir Novosibirsk: Salák (Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, Ignatovič, K. Alexejev, Beljakov, Jermakov – Sigarjov, Zackrisson, Bergström – Koňkov, Enlund, Önerud – Šarov, Zyrjanov, Sannikov – Pervušin, Tkačenko, Osnovin.

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebrjakov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, Kurašov, Mnacjan, Zemčonok, Gavrilenko – Alexandrov, Tkačov, Sajustov – J. Grigorenko, Makarenko, V. Butuzov – Wright, Kazakov, Žafjarov – Gičibekov, Sabolič, Machanovskij – Manukjan..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Poslední tři vzájemné zápasy vyhrál Novosibirsk. Bude se radovat i dnes?
HK Sibir Novosibirsk z posledních pěti zápasů vyhrál jen jeden. V prodloužení porazil Soči 4:3. Nestačil na Petrohrad 0:3 a 2:3, Kazaň 2:3 a Ufu 0:3. V tabulce se nachází na devátém, prvním nepostupovém, místě ve Východní konferenci.
Admiral Vladivostok z posledních pěti zápasů vyhrál jen dva. Poradil si Dinamem Riga 5:2 a s Čeljabinskem 3:2 v prodloužení. Nestačil na Jekatěrinburg 2:4, Ladu 0:2 a Magnitogorsk 1:3. Vladivostok má bilanci 3-2-4-10, získal 17 bodů a je na předposledním místě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HK Sibir Novosibirsk a Admiral Vladivostok.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

2:4

Branky a nahrávky: 24. Jermakov, 36. Bergström (Osnovin) – 15. Tkačov (Wright, Alexandrov), 19. Sajustov, 25. Makarenko, 36. Tkačov (Blum, V. Butuzov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (26. Krasikov) – Vereščagin, Naumov, Demidov, Ignatovič, K. Alexejev, Beljakov, Jermakov – Sigarjov, Zackrisson, Bergström – Koňkov, Enlund, Önerud – Šarov, Zyrjanov, Sannikov – Pervušin, Tkačenko, Osnovin.

03:37 SIB 2 Enlund, podražení
12:40 SIB 2 Enlund, podražení
14:36 VLD 0:1 Tkačov (Wright, Alexandrov)
16:41 VLD 2 V. Butuzov, nedovolené bránění
18:59 VLD 0:2 Sajustov
21:29 VLD 2+2 Mnacjan, hrubost+vysoká hůl