11.10.2017, 12:08 • 1. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 3.1 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

3:6

Dvojchybou končí Brengleová dnešní zápas.

15-40

V pravou chvíli udržela Strýcová nervy na uzdě, když nechtěla zakončit dlouhou výměnu od základní lajny a naopak si počkala na chybu soupeřky.

3:4

Přesný bekhend kros inside out padl přesně na lajnu. Strýcová prolomuje soupeřce podání a možná ji i definitivně zlomila. Každopádně tak jako tak vede 4:3 a půjde podávat.

3:3

Vítězný forhend po lajně a Strýcová pro sebe získává možná nejklíčovější game v celém zápase. Po sedmnácti minutách nakonec srovnává na 3:3.

2:2

Češka vzápětí kazí volej a lacino daruje servis soupeřce.

0:1

Druhý ovšem využívá po výborném obranném forhendu a následném stopvoleji u sítě.

5:7

Následný prohoz po lajně je vítězný a tím pádem končí i první set. Strýcová si ho bere pro sebe poměrem 7:5.

0-40

Prohozem k lajně se dostává Strýcová ke třem setbolům.

5:6

Z bekhendu chybuje i Brengleová, která trefuje síť. V důležitou chvíli si bere Strýcová opět podání soupeřky a půjde podávat na vítězství v setu.

4:4

nasazená dvojka ale nezvládá volej u sítě a daruje opět Brengleové svůj servis. Je tedy opět srovnáno.

40-0

po urputné defenzivě nakonec Strýcová vyhazuje bekhend za základní lajnu a bude muset odvracet trojici brejkbolů.

2:3

Druhý už ale ano, když se dlouho musela bránit, aby v pravou chvíli poslala míček Brengleové po nohy, která se nezdařilo zahrát kraťas.

2:2

Američance vychází další prohoz, tentokrát křížem a bere si zpět ztracené podání.

0:1

Nyní už ale česká tenistka prolomuje soupeřce její servis. Sice nezakončila výměnu smečí u sítě, ale následně využila tlaku a Brengleová poslala míček do sítě.