konec (2:0, 1:0, 0:0)

11.10.2017, 19:45 • Hallenstadion, Curych • Skupina H • Michal Raška

Tipsport: 1.35 6.5 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (21:57:11)
Domácí ZSC Lions Curych toto utkání zvládl jasně 3:0 a postupuje do playoff Ligy Mistrů. Už v desáté minutě se prosadil nejlepší střelec Fredrik Pettersson. O šest minut později přidal další gól Pius Suter. Domácí jasně dominovali na ledě a v dvacáté deváté minutě přidal třetí gól Drew Shore. Ve druhé polovině utkání si to domácí hlídali a do ničeho hosty z Klagenfurtu nepustili.

59:35

Poslední útok hostů končí na vyrážečce domácího Fluelera.

58:03

Střelu Christiana Martiho chytá David Madlener.

57:40

Ke konci zápasu dominují hosté, ale bránu nijak vážně neohrozili.

57:15

David Fischer si objel obránce a následně vystřelil, ovšem brankář domácích byl připraven.

55:57

Kuenzle nadvakrát vystřelil na bránu Madlenera, který první střelu vyrazil a po chvíli druhou chytil do lapačky.

54:30

53:32

Domácí vyhodili puk a vysvobodili se z menšího tlaku při přesilovce Klagenfurtu.

52:49

Střelu Lundmarka chytil Flueler bez problémů.

52:30

Vyloučení v týmu ZSC Lions (Baltisberger – 2 min., vysoká hůl).

51:19

Flueler chytil střelu od modré s menšími problémy.

50:05

Hosté ale přesilovku zahráli mizerně a stav je stále 3:0 pro domácí švýcarský tým ZSC Lions Curych.

49:30

48:38

Ofsajd hostů zastavuje jejich ohrožení brány.

47:35

Druhou přesilovou hru v utkání si zahrají hosté z Rakouska.

47:30

Vyloučení v týmu ZSC Lions (Blindenbacher – 2 min., sekání).

3:0

Branky a nahrávky: 11. Pettersson (Nilsson, Suter), 17. Suter, 29. Shore (Nilsson, Pettersson)

ZSC Lions: Flueler (Schlegel) – Geering, Klein, Marti, Karrer, Baltisberger, Sutter, Blindenbacher – Wick, Schappi, Kenins – Nilsson, Suter, Pettersson – Pestoni, Sjögren, Kuenzle – Prassl, Herzog, Shore, (Baltisberger)

KAC Klagenfurt: Madlener (Duba) – Duller, Robar, Schumnig, Kapstad, Fischer, Schnezter, Strong – Lundmark, Neal, Ganahl – Rheault, Talbot, Kraus – Richter, Koch, Geier – Schettina, Brucker, Hundertpfund, (Bischofberger)

Rozhodčí: Sören Persson, Ken Mollard – Roman Kaderli, Stany Gnemmi

10:04 ZSC 1:0 Pettersson (Nilsson, Suter)
12:44 KLG 2 Hundertpfund, hákování
14:47 KLG 2 Brucker, podražení
16:03 ZSC 2:0 Suter
20:27 KLG 2 Ganahl, hákování