11.10.2017, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 2.23 3.78 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po střele Galchenyuka zvoní tyč!

53:50

Hudon se dosttal před obránce a zakončoval ze strany, Crawford si znovu počkal a vykopl kotouč.

51:20

Nejprve předvedl Price skvělý zákrok když zastavil kotouč na brankové čáře, následně ujel do samostatného úniku Byron, ale ani tentokrát nevyzrál na Crawforda!

49:36

Price máchl lapačkou a vychytal Saada z bezprostřední blízkosti!

47:50

Hemský našel krásnou nahrávkou volného Byrona, kterému stačilo uklidit puk do branky, ale domácí útočník zvolil razanci nad přesností a nepodařilo se mu skórovat!

44:20

Shaw našel skvělou nahrávkou osamoceného Hudona, který nedokázal překonat Crawforda, který jen potvrzuje jak se mu proti Habs daří!

40:50

Crawford vyrazil puk před sebe, kde stál osamocený Lehkonen, ale z nepochopitelného důvodu nedokázal dostat puk za ležícího Crawforda a ten si připsal další zákrok!

40:32

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Richard Pánik – 2 min., hákování).

40:30

Montreal vstoupil skvěle do třetiny, nejprve zazvonila tyč, následně proskákal puk brankovištěm a nyní uvidíme přesilovku.

37:22

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Cody Franson – 2 min.).

33:42

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Gustav Forsling – 2 min., držení protihráče).

32:10

Plekanec našel krásnou přihrávkou na druhé tyči postaveného Byrona, ale domácí útočník nedostal kotouč za záda Crawforda!

30:44

30:44 Arťom ANISIMOV - 1:3

30:44

Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté využívají přesiovku! Chicago přidává další gól po krásné kombinaci! Franson našel křižnou nahrávkou na první vzálené tyči postaveného DeBrincata, který poslal nahrávku skrz brankoviště na volného ARTĚMA ANISIMOVA,který poslal kotouč do odkryté klece! Asistence: Alex DeBrincat, Cody Franson.

29:02

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., hákování).

26:50

Anisimov s Pánikem se řítili 2 na 1, prvně jmenovaný se rozhodl zakončit, ale Price si dobře povyjel a puk vyrazil.

26:17

Hudon našel skvělou nahrávku ve druhé vlně volného Aleše Hemského, ale než se český útočník odhodlal k zakončení puk mu vypíchl jeden z hostujících hráčů!

25:02

18:12

18:12 Brandon SAAD - 1:2

18:12

Tak to je skvělý obrat v podání hostů! Pánik obehrál na vlastní modré jednoho z obránců, zavezl kotouč až do třetiny Habs, nahrál na první tyč na postaveného Toewse, který nezazmatkoval, využil otevřené obrany Habs a poslal puk na druhou tyč, kde stál nikým nehlídaný BRANDON SAAD, který poslal puk do prázdné branky! Asistence: Johnatan Toews, Richard Pánik.

17:57

17:57 Alex DEBRINCAT - 1:1

17:57

A máme srovnáno! Sharp vystihl rozehrávku Habs, zavezl kotouč do třetiny, kde našel skvělou přihrávkou volného ALEXE DeBRINCATA, který pohotovou střelou překonal Price a připsal si tak svůj první gól v NHL! Asistence: Patrick Sharp.

15:40

Pánik našel křižnou nahrávkou volného Kanea na druhé tyči, který ihned zakončoval, Price předvedl neuvěřitelný zákrok, když se stihl přesunou a podržel svůj tým!

14:20

Lehkonen sebral kotouč ve třetině soupeře a vypálil, jeho nebezpečná střela těsně minula břevno branky.

10:09

Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Andrew Shaw – 2 min., nedovolené bránění).

09:00

Pacioretty s Gallagherem se řítili 2 na 1, Pacioretty se snažil najít žabkou Gallaghera, ale puk se k adresátovi těsně nedostal!

06:53

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (John Hayden – 2 min., vysoká hůl).

05:28

Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Connor Murphy – 2 min., podražení).

01:18

01:18 Tomáš PLEKANEC - 1:0

01:18

Montreal právě vstřelil branku!
Montreal se ujímá vedení! Domácí dobře napadali rozehrávku Chicaga a to se vyplatilo. TOMÁŠ PLEKANEC vystihl rozehrávku ve třetině, na nic nečekal a puk poslal na branku. Kotouč, který mířil na první tyč prolétl Crawfordovi pod vyrážečkou a skóre je 1:0! Bez asistence.

1:3

Branky a nahrávky: 2. Plekanec – 18. DeBrincat (Sharp), 19. Saad (J. Toews, Pánik), 31. Anisimov (DeBrincat, Franson)

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jo. Benn, S. Weber, Alzner, Petry, Mete, Davidson – Pacioretty, Drouin, Gallagher – Hudon, Plekanec, Lehkonen – Galchenyuk, Danault, A. Shaw – Byron, T. Mitchell, Hemský.

Chicago Blackhawks: Crawford (A. Forsberg) – Keith, Seabrook, Kempný, Forsling, Rutta, Franson – Saad, J. Toews, Pánik – Hartman, Anisimov, P. Kane – Sharp, Kero, DeBrincat – Bouma, Wingels, Hayden.

Rozhodčí: Morton, Kowal – Sericolo, Galloway

01:18 MTL 1:0 Plekanec
05:28 CHI 2 Franson, podražení
06:53 CHI 2 Hayden, vysoká hůl
10:09 MTL 2 A. Shaw, nedovolené bránění
17:57 CHI 1:1 DeBrincat (Sharp)