2:1

po prodl. (1:1)

10.10.2017, 11:00 • Play-off • Jan Prošek

Tipsport: 1.36 5.11 8.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Austrálie rozhodla o své výhře v prodloužení, a tak postupuje do baráže o Mistrovství světa v Rusku. Sýrie podala statečný výkon, od šesté minuty prvního poločase se jen a jen bránila aktivní hře domácího týmu. Australané staví postup do baráže, fotbalová Sýrie pláče. (13:40:29)

120+2

120+1

Nastavovat se budou dvě minuty.

120

Žlutou kartu dostává Tomi Juric (Austrálie).

120

Výborně rozehrával volný kop Omari. Jeho ránu tak tak vyrazil brankář Austrálie mimo.

120

Domácí celek fauloval, volný kop pro hostující tým. Poslední šance pro Sýrii.

119

Austrálie hraje takticky velmi dobře. Drží hru daleko od své branky. Sýrie se nemůže osvobodit.

118

Probíhají poslední dvě minuty hry v nastavení.

117

Míč mají pod kontrolou domácí fotbalisté. Tomi Juric se pokoušel zakončit, ale neuspěl.

115

Domácí fotbalisté jsou velmi blízko k postupu do baráže o světový šampionát.

113

Hostující brankář musel zasahovat, domácí celek se probojoval do střelecké pozice, ale Cahull minul

112

Sýrie hraje v deseti a musí se bránit tlaku soupeře.

110

Deset mnut hry zbývá do konce nastaveného času, Austrálie vede o góll a má blíže k postupu do baráže MS.

109

109. Tim CAHILL - 2:1

109

Austrálie právě vstřelila branku!
Aktivně hrající celek se dostává do vedení. Po výborném centru před branku se hlavou prosazuje zkušený TIM CAHILL.

108

Domácí celek pokračuje v aktivní hře, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice.

106

Domácí Juric se propracoval po pěkné samostatné akci do výborné střelecké pozice, jeho pokus kryje brankář.

106

Začalo druhé prodloužení.
Vyrovnaný stav trvá i po prvním poločase nastaveného času. Převahu mají domácí fotbalisté.

2:1

Branky: 13. Cahill, 109. Cahill – 6. Soma

Karty:   25. Leckie (AUS), 42. Milligan (AUS), 120. Juric (AUS) – 48. Mardkian (SYR), 79. Mawas (SYR), 88. Hamwiah (SYR)   94. Mawas (AUS)

Držení míče: 67 % : 33 %.
Střely na branku: 14:5. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:0. Ofsajdy: 5:3. Fauly: 19:18.

Austrálie: Ryan – Degenek, Smith, Cahlill (C), Milligan, Jurman, Leckie, Kruse, Troisi, Sainsbury, Rogic
Náhradníci: Langerak, Birighitti – McGowam, Juric, Goodwin, Mooy, Amini, Behich, Rukavytsya, Risdon, Luongo, Irvine

Sýrie: Alma – Al A Jan, Al Baour, Al Mawas, Al Soma, Jaffal, Mohamd, Mimo,Medane (C), Mardkiam, Youssef
Náhradníci: Al Youssef, Madania – Somi, Jeniat, Al Khatib, Hamwiah, Kalfa, AL Shbbli, Omari

První zápas: Sýrie - Austrálie 1:1