3:2

konec (2:1, 0:1, 1:0)

10.10.2017, 17:00 • Kladno • Vojtěch Voštinka

Děkuji Vám za pozornost a brzy na viděnou. (18:54:53)
Měli jsme možnost vidět nevšední zápas mezi týmem kladenských juniorů a reprezentací do 17 let. Češi šli v úvodní třetině do dvoubrankového vedení, ale jejich vedení ve druhé třetině hosté smazali. Hra plynula velmi rychle bez delších pauz. Ve třetí třetině měli poslední slovo hráči reprezentace a vítězným gólem na 3:2 rozhodli stav utkání.

59:20

Bláha měl velikou příležitost, ale trefil přímo před ním chytajícího Paříka.

58:37

Kladenští bojují co jim síly stačí, do zakončení se však ale přes řádně uspořádanou obranu reprezentace nedostávají.

57:49

Zakázané uvolnění díky nepřesné nahrávky od Jelínka.

57:18

Jelínek si narazil se Sokolovem, ten ale o puk nepřesnou přihrávkou přišel.

56:27

56:03

Müler z bezprostřední blízkosti puk netrefil a nevyužil tak šanci srovnat stav zápasu.

54:27

Vyloučení v týmu Česko (Barinka – 2 min., hákování).

54:04

Filip krásnou individuální akcí obehrál tři soupeře, jeho bekhendové zakončení nebylo úspěšné.

52:15

Do útoku se vydávají hráči v modrobílých dresech, jejich cíl vstřelit srovnávací branku se pro tuto chvíli nesplnil.

50:52

Zápas se nyní odehrává v poklidném tempu, ani jedno mužstvo si nevytváří větší tlak nebo brankové příležitosti.

48:55

Hra bez pravidelných přerušení probíhá i ve třetí třetině, hra už probíhá v kuse déle než čtyři minuty.

48:36

Od své branky rozjíždí další útok Tržil.

47:04

Zakázané uvolnění, vhazování před Blažkem.

46:38

O kotouč se bojuje za brankou Paříka, úspěšnější v tomto souboji jsou jeho spoluhráči.

44:36

Březina ujížděl po pravé straně, leč jeho úprk úspěšný nebyl.

42:18

Česko právě vstřelilo branku!
Češi jdou opět do vedení! Krásnou přihrávkou zpoza branky se ke kotouči dostal MAREK BARINKA, který nekompromisně překonal Blažka. Asistence: Martin Lang.

3:2

Branky a nahrávky: 2. Jouza (Pytlík), 11. Najman (Dospěl, Koffer), 43. Barinka (Lang) – 17. Jelínek (Husarik, Veber), 28. Neiss (Müller)

Česko: Pařík, (Malík) – Homola, Syller, Kusíček, Poizl, Rašín, Kučeřík – Barinka, Najman, Putlík, Jindra, Vytouch, Pšenička, Lang, Koffer, Dospěl, Jouza

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Zelingr, Zich Müller, Haspeklo, Kryl, Tržil, Šmatlák – Jelínek, Husarik, Veber, Sokolov, Řepka, Březina, Bláha, Filip, Kvapil, Rendla, Frimmel, Neiss

Rozhodčí: Sýkora – Malý, Šimán

01:51 CZE 1:0 Jouza (Pytlík)
10:58 CZE 2:0 Najman (Dospěl, Koffer)
14:05 KLA 2 Müller, nedovolené bránění
16:58 KLA 2:1 Jelínek (Husarik, Veber)
27:06 KLA 2:2 Neiss (Müller)