4:0

konec (1:0)

10.10.2017, 20:45 • Jan Prošek

Tipsport: 1.0 45.0 50.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Řecko vyhrává tento zápas poměrně jednoznačně 4:0, bylo během celého utkání aktivnější. Získává tři body, díky čemuž končí na druhém místě skupiny H. (22:40:27)

90+3

90+3

Už se nic nestane, zápas končí.

90+1

Michael Yome se znovu propracoval do zakončení, jeho pokus končí výrazně mimo branku.

90+1

Michael Yome vypálil, jeho pokus zablokoval domácí Giannis Maniatis.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Konstantinos Stafylidis nezakončil, neboť byl v postavení mimo hru.

90

Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Střídání v týmu Gibraltar: ze hřiště odchází Jamie Coombes, přichází Tyson Ruiz.

88

Giannis Gianniotas byl pomezním sudím nachytaný v postavení mimo hru, akce tak končí.

87

Mnoho šancí momentálně k vidění není, Jayce Olivero hledal dlouhým pasem spoluhráče, ale míč získává domácí Zeca.

86

Konstantinos Mitroglu se propracoval do střelecké pozice, jeho zakončení kryje hostující brankář. Deren Ibrahim má na svém kontě další zákrok.

85

Pět minut před koncem uvidíme další domácí rohový kop, rozehrávat jej bude Giannis Gianniotas. Jeho centr před branku ale nebyl nejpovedenější.

84

V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí fotbalisté kontrolují hru a Gibraltar má plno práce s bráněním tohoto výsledku.

83

Konstantinos Fortunis rozehrává další rohový kop svého celku, domácí fotbalisté se do zakončení nedostali.

82

Gianniotas to vzal na sebe, jeho střelecký pokus ale mezi třemi tyčemi nekončí. Míč míří mimo.

80

Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, Řecko pokračuje v aktivní hře, hostující celek se musí bránit.

79

Liam Walker rozehrával volný kop svého týmu, do výraznější pozice se nikdo z jeho spoluhráčů po dlouhém centru nedostal.

78

78. Giannis GIANNIOTAS - 4:0

4:0

konec (1:0)

Branky: 32. Torosidis (Zeca), 61. Mitroglu (Mantalos), 63. Mitroglu (Torosidis), 78. Gianniotas (Stafylidis)

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 11:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 6:13.

Řecko: Karnezis – Stafylidis, Papadopoulos, Papastathopoulos (68. Tziolis), Torosidis (68. Maniatis) – Tachtsidis, Zeca – Mantalos, Fortunis, Christodulopulos (74. Gianniotas) – Mitroglu.
Náhradníci: Kapino, Anestis – Maniatis, Tzavellas, Tziolis, Vellios, Bakasetas, Kourbelis, Gianniotas, Siopis, P. Retsos.

Gibraltar: Ibrahim – Olivero, Barnett, R. Chipolina, J.-C. Garcia – Pons (72. Guilling), Bardon, Walker, Ant. Hernandez – Jeremy Lopez (69. Yome), Coombes (88. Ruiz).
Náhradníci: Robba, Goldwin – Power, Ruiz, Garro, Yome, Bosio, Pusey, Green, Guilling, Podesta.