konec (0:0)

10.10.2017, 20:45 • Groupama Aréna, Budepešť • Michal Raška

Tipsport: 1.35 5.22 10.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (22:40:17)
Máme tady konec zápasu, ve kterém jsme nakonec viděli jeden gól. První poločas nám nic zajímavého nepřinesl. Domácí Maďarsko se nemůže dostat přes skvělé hrající obranu Faerských ostrovů. Na začátku druhého poločasu jsme toho taky moc neviděli, až v 79. minutě přišla největší šance Faerských ostrovů, když Kaj Leo í Bartalsstovu se dostal ke střele zpoza vápna, ale těsně přestřelil. O minutu později na druhé straně Dzsudzsák poslal centr do vápna na Bödeho, který hlavičkoval, ale Nielsen předvedl skvělý zákrok. A v 82. minutě jsme se konečně dočkali gólu z rohového kopu poslal centr Balázs Dzsudzsák a Dániel Böde nadvakrát dostal míč do brány.

90+3

90+2

Ádám Nagy zajel do protihráče a dostává žlutou kartu.

90+2

Hosté se snaží vytvořit akci, ale málem se řítil domácí hráč sám, naštěstí pro ně včas vyběhl brankář Nielsen.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Hosté ztratili míč, ale poté vybojovali aut.

89

Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Roland Ugrai, přichází Roland Sallai.

87

Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Odmar Færø, přichází Klæmint Olsen.

86

Aut pro Maďarsko na pravé straně.

84

Hosté se snaží vyrovnat, ale Joensen ztratil míč a poté fauloval a dostává žlutou kartu.

83

Z pravé strany přišel centr hostů na Gregersena, ale ten v hlavičkovém souboji fauloval.

82

82. Dániel BÖDE - 1:0

82

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Balázs Dzsudzsák poslal centr z rohového kopu do vápna na který si sběhl i DÁNIEL BÖDE a ten nadvakrát dokopl míč do brány! Asistence: Dzsudzsák.

82

Jonsson nedovolil centru do vápna a následuje rohový kop.

81

Centr z levé strany chytil Gulácsi.

80

Dzsudzsák poslal centr do vápna na Bödeho, který hlavičkoval a Nielsen předvedl skvělý zákrok!

80

Roh pro domácí.

1:0

konec (0:0)

Branky: 82. Böde (Dzsudzsák)

Karty:   90+2. Á. Nagy (HUN) – 18. Benjaminsen (FAO), 57. G. Sørensen (FAO), 61. Baldvinsson (FAO), 84. Joensen (FAO)

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:15.

Maďarsko: Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó – Stieber (66. D. Nagy), Pátkai, Á. Nagy, Dzsudzsák (C) – Ugrai (89. Sallai), Eppel (46. Böde).
Náhradníci: Kovácsik, Megyeri – Böde, Botka, Korhut, Lang, Lovrencsics, Márkvárt, D. Nagy, Sallai.

Faerské ostrovy: Nielsen – Jónsson, Baldvinsson, Gregersen (C), Tór Næs – Vatnhamar, G. Sørensen (73. Bartalsstovu), Benjaminsen (66. Hansson), Edmundsson – Joensen, Færø (87. K. Olsen).
Náhradníci: Askham, Gestsson – Bartalsstovu, V. Davidsen, Hansson, Jakobsen, Johannesen, Justinussen, Løkin, Nattestad, K. Olsen, J. Troest Davidsen.

Rozhodčí: Roi Reinshreiber – Amihay Yehoshua Mozes, Dvir Shimon (vš. ISR)